Elementor Pro - en to fa_IR translation catalogue (3200 entries)

en:  rows inserted successfully!
fa_IR: اتصال موفق

en: "All" Filter
fa_IR: فیلتر "همه"

en: "All" Filter Label
fa_IR: برچسب فیلتر "همه"

en: "Single Stories" is requiring "PeepSo Core: Friends" plugin.
fa_IR: "تک استوری ها" به افزونه "هسته PeepSo: دوستان" نیاز دارد.

en: "Single Stories" is requiring to enable BuddyPress "Friend Connections" feature in BuddyPress settings.
fa_IR: "تک استوری ها" به فعال بودن قابلیت "ارتباطات دوستان" در تنظیمات بادی پرس نیاز دارد.

en: %1$s %2$s %3$s Feed
fa_IR: %1$s %2$s %3$s خوراک

en: %1$s %2$ssays:%3$s
fa_IR: %1$s %2$sگفته:%3$s

en: %1$s at %2$s
fa_IR: %1$s در %2$s

en: %1$s mentioned you on %2$s at %3$s
fa_IR: %1$s از شما در %2$s در %3$s نام برده است

en: %1$s of %2$s
fa_IR: %1$s از %2$s

en: %1$s replied to a note on %2$s at %3$s
fa_IR: %1$s به یادداشتی در %2$s در %3$s پاسخ داد

en: %1$s resolved a note on %2$s at %3$s
fa_IR: %1$s یادداشتی را در %2$s در %3$s حل کرد

en: %1$sElementor Payment%2$s requires %1$sElementor%2$s plugin to be active. Please activate Elementor to continue.
fa_IR: %1$sBetter Payment%2$s برای فعال بودن افزونه %1$sElementor%2$s نیاز دارد. لطفا برای ادامه Elementor را فعال کنید.

en: %1$sElementor Payment%2$s requires %1$sElementor%2$s plugin to be installed and activated. Please install Elementor to continue.
fa_IR: برای %1$sBetter Payment%2$s باید افزونه %1$sElementor%2$s نصب و فعال شود. لطفاً برای ادامه Elementor را نصب کنید.

en: %1$sError:%2$s The nonce security check didn’t pass. Please reload the page and try again. You may want to try clearing your browser cache as a last attempt.
fa_IR: %1$sخطا:%2$s بررسی امنیتی nonce انجام نشد. لطفا صفحه را مجددا بارگذاری کنید و دوباره تلاش کنید. ممکن است بخواهید به عنوان آخرین تلاش، کش مرورگر خود را پاک کنید.

en: %1$sYou have no more activations left.%2$s %3$sPlease upgrade to a more advanced license%4$s (you'll only need to cover the difference).
fa_IR: %1$s شما دیگر قابلیت فعالسازی را ندارید. %2$s %3$s لطفاً به نسخه حرفه ای تری از نوع لایسنس ارتقا دهید %4$s (کافیه این تفاوت های نیازی خودت رو پوشش بدی)

en: %1$sYour Elementor Pro license has expired.%2$s Want to keep creating secure and high-performing websites? Renew your subscription to regain access to all of the Elementor Pro widgets, templates, updates & more. %3$sRenew now%4$s
fa_IR: %1$sمجوز Elementor Pro شما منقضی شده است.%2$s آیا می خواهید به ایجاد وب سایت های ایمن و با عملکرد بالا ادامه دهید؟ اشتراک خود را تمدید کنید تا دوباره به همه ویجت‌ها، الگوها، به‌روزرسانی‌ها و موارد دیگر Elementor Pro دسترسی پیدا کنید. %3$sاکنون تمدید کنید%4$s

en: %1$sYour license key doesn't match your current domain%2$s. This is most likely due to a change in the domain URL of your site (including HTTPS/SSL migration). Please deactivate the license and then reactivate it again.
fa_IR: %1$sکلید مجوز شما با دامنه فعلی %2$s شما مطابقت ندارد. این به احتمال زیاد به دلیل تغییر در URL دامنه سایت شما (از جمله انتقال HTTPS/SSL) است. لطفاً لایسنس را غیرفعال کرده و مجدداً آن را فعال کنید.

en: %1$sYour license key doesn't match your current domain%2$s. This is most likely due to a change in the domain URL. Please deactivate the license and then reactivate it again.
fa_IR: %1$sکلید مجوز شما با دامنه فعلی %2$s شما مطابقت ندارد. این به احتمال زیاد به دلیل تغییر در URL دامنه است. لطفاً لایسنس را غیرفعال کرده و مجدداً آن را فعال کنید.

en: %1$sYour license key has been cancelled%2$s (most likely due to a refund request). Please consider acquiring a new license.
fa_IR: %1$sکلید مجوز شما %2$s لغو شده است (به احتمال زیاد به دلیل اتمام دوره استفاده). لطفاً لایسنس خود را بروزرسانی کنید..

en: %1$sreCAPTCHA V3%2$s is a free service by Google that protects your website from spam and abuse. It does this while letting your valid users pass through with ease.
fa_IR: %1$sreCAPTCHA V3%2$s یک سرویس رایگان توسط Google است که از وب سایت شما در برابر هرزنامه و سوء استفاده محافظت می کند. این کار را در حالی انجام می دهد که به کاربران معتبر شما اجازه می دهد به راحتی از آنجا عبور کنند.

en: %1$sreCAPTCHA%2$s is a free service by Google that protects your website from spam and abuse. It does this while letting your valid users pass through with ease.
fa_IR: %1$sreCAPTCHA%2$s یک سرویس رایگان توسط Google است که از وب سایت شما در برابر هرزنامه و سوء استفاده محافظت می کند. این کار را در حالی انجام می دهد که به کاربران معتبر شما اجازه می دهد به راحتی از آنجا عبور کنند.

en: %s - End
fa_IR: %s - انتها

en: %s - Start
fa_IR: ابتدا - %s

en: %s Archive
fa_IR: آرشیو %s

en: %s By Author
fa_IR: %s توسط نویسنده

en: %s Comments
fa_IR: %s نظر

en: %s File
fa_IR: فایل %s

en: %s Not Connected
fa_IR: %s متصل نیست

en: %s Not Connected Color
fa_IR: %s رنگ متصل نیست

en: %s Widget
fa_IR: ابزارک %s

en: %s ago
fa_IR: %s قبل

en: %s custom code cannot be not updated, someone else is editing it. | %s custom codes cannot be not updated, someone else is editing them.
fa_IR[0]: کدهای سفارشی %s را نمی توان به روز نکرد، شخص دیگری در حال ویرایش آنهاست.
fa_IR[1]: کد سفارشی %s را نمی توان به روز نکرد، شخص دیگری در حال ویرایش آن است.

en: %s custom code moved to trash. | %s custom codes moved to trash.
fa_IR[0]: %s کد سفارشی به سطل زباله منتقل شدند.
fa_IR[1]: %s کد سفارشی به سطل زباله منتقل شد.

en: %s custom code permanently deleted. | %s custom codes permanently deleted.
fa_IR[0]: %s کد سفارشی  برای همیشه حذف شدند.
fa_IR[1]: %s کد سفارشی برای همیشه حذف شد.

en: %s custom code restored. | %s custom code restored.
fa_IR[0]: %s کد سفارشی بازگردانی شدند.
fa_IR[1]: %s کد سفارشی بازگردانی شدند.

en: %s custom code updated. | %s custom codes updated.
fa_IR[0]: %s کد سفارشی بروز رسانی شدند.
fa_IR[1]: %s کد سفارشی بروز رسانی شد.

en: %s is currently editing this template, please try again later
fa_IR: %s در حال حاضر در حال ویرایش این قالب است، لطفاً بعداً دوباره امتحان کنید

en: %s's Report!
fa_IR: گزارش %s!

en: &#8658; left to right
fa_IR: &#8658; چپ به راست

en: &#8659; top to bottom
fa_IR: &#8659; بالا به پایین

en: &#8664; corner top to right
fa_IR: &#8664; گوشه بالا به راست

en: &#8665; corner top to left
fa_IR: &#8665; گوشه بالا به چپ

en: &laquo; Previous
fa_IR: &larr; قبلی

en: &nbsp;&ndash; Page %s
fa_IR: &nbsp;&ndash; صفحه %s

en: (unavailable)
fa_IR: (ناموجود)

en: * Please note that this user will be able to see the list of all site users as part of the tagging ability in Notes.
fa_IR: * لطفاً توجه داشته باشید که این کاربر می تواند لیست همه کاربران سایت را به عنوان بخشی از قابلیت برچسب گذاری در Notes مشاهده کند.

en: * Requires an Advanced subscription or higher
fa_IR: * به اشتراک پیشرفته یا بالاتر نیاز دارد

en: + Add Story Item
fa_IR: + افزودن آیتم استوری

en: 3D Depth
fa_IR: عمق سه بعدی

en: 3D Tilt
fa_IR: tilt سه بعدی

en: 404 Page
fa_IR: صفحه ۴۰۴

en: <a href="%1$s" target="_blank"><strong>WooCommerce</strong></a> is not installed/activated on your site. Please install and activate <a href="%1$s" target="_blank"><strong>WooCommerce</strong></a> first.
fa_IR: <a href="%1$s" target="_blank"><strong>WooCommerce</strong></a> در سایت شما نصب/فعال نشده است. لطفاً ابتدا <a href="%1$s" target="_blank"><strong>WooCommerce</strong></a> را نصب و فعال کنید.

en: <p><a href="%1$s" target="_blank">Sample url »</a><br>%1$s</p>
fa_IR: <p><a href="%1$s" target="_blank">نشانی اینترنتی نمونه »</a><br>%1$s</p>

en: <p><a href="%1$s" target="_blank">Your webhook endpoint url »</a><br>%2$s</p>
fa_IR: <p><a href="%1$s" target="_blank">نشانی اینترنتی نقطه پایانی وب هوک شما »</a><br>%2$s</p>

en: <p>Create a product from Payir dashboard and <a href="%1$s" target="_blank">get the (default) price id.</a></p>
fa_IR: <p>یک محصول از داشبورد Stripe ایجاد کنید و <a href="%1$s" target="_blank">شناسه قیمت (پیش‌فرض) را دریافت کنید.</a></p>

en: <p>Create a webhook endpoint from Payir dashboard and <a href="%1$s" target="_blank">get the webhook secret.</a></p>
fa_IR: <p>از داشبورد Stripe یک نقطه پایانی وب هوک ایجاد کنید و <a href="%1$s" target="_blank">راز وب هوک را دریافت کنید.</a></p>

en: <p>Now add more prices to the product from Payir dashboard and <a href="%1$s" target="_blank">get the price id for each installment.</a></p>
fa_IR: <p>اکنون قیمت‌های بیشتری را از داشبورد Stripe به محصول اضافه کنید و <a href="%1$s" target="_blank">شناسه قیمت هر قسط را دریافت کنید.</a></p>

en: A 404 page template allows you to easily design the layout and style of the page that is displayed when a visitor arrives at a page that does not exist.
fa_IR: یک قالب صفحه 404 به شما این امکان را می دهد که به راحتی طرح و سبک صفحه ای را طراحی کنید که هنگام ورود بازدیدکننده به صفحه ای که وجود ندارد، نمایش داده می شود.

en: A Loop is a layout you can customize to display recurring dynamic content - like listings, posts, portfolios, products, , etc.
fa_IR: حلقه طرحی است که می توانید آن را برای نمایش محتوای پویا تکرارشونده سفارشی کنید - مانند فهرست ها، پست ها، نمونه کارها، محصولات و غیره.

en: A PHP extension stopped the file upload. PHP does not provide a way to ascertain which extension caused the file upload to stop; examining the list of loaded extensions with %s may help.
fa_IR: یک اکستنشن PHP بارگذاری فایل را متوقف کرد. PHP راهی برای تعیین اینکه کدام پسوند باعث توقف آپلود فایل شده است، ارائه نمی دهد. بررسی لیست اکستنشن های PHP با %s ممکن است کمک کند.

en: A new Form Submission has been received
fa_IR: یک ارسال فرم جدید دریافت شد

en: A new Submission
fa_IR: یک ارسال جدید

en: A products archive template allows you to easily design the layout and style of your WooCommerce shop page or other product archive pages - those pages that show a list of products, which may be filtered by terms such as categories, tags, etc.
fa_IR: یک الگوی آرشیو محصولات به شما این امکان را می دهد که به راحتی طرح و سبک صفحه فروشگاه WooCommerce یا سایر صفحات آرشیو محصولات را طراحی کنید - صفحاتی که لیستی از محصولات را نشان می دهند که ممکن است با عباراتی مانند دسته ها، برچسب ها و غیره فیلتر شوند.

en: A single page template allows you to easily create the layout and style of pages, ensuring design consistency across all the pages of your site.
fa_IR: یک قالب تک صفحه ای به شما این امکان را می دهد که به راحتی طرح و سبک صفحات را ایجاد کنید و از یکنواختی طراحی در تمام صفحات سایت خود اطمینان حاصل کنید.

en: A single post template allows you to easily design the layout and style of posts, ensuring a design consistency throughout all your blog posts, for example.
fa_IR: یک قالب پست به شما امکان می دهد به راحتی طرح و سبک پست ها را طراحی کنید، به عنوان مثال، از یکپارچگی طراحی در تمام پست های وبلاگ خود اطمینان حاصل کنید.

en: A single product template allows you to easily design the layout and style of WooCommerce single product pages, and apply that template to various conditions that you assign.
fa_IR: یک قالب تک محصولی به شما این امکان را می دهد که به راحتی طرح و سبک صفحات تک محصول ووکامرس را طراحی کنید و آن الگو را در شرایط مختلفی که اختصاص می دهید اعمال کنید.

en: AJAX
fa_IR: ایجکس

en: AND
fa_IR: و

en: API Key
fa_IR: کلید API

en: API URL
fa_IR: آدرس API

en: ASC
fa_IR: صعودی

en: About Heading
fa_IR: درباره عناوین

en: Above
fa_IR: بالا

en: Acceptance
fa_IR: پذیرش

en: Acceptance Text
fa_IR: متن پذیرش

en: Access %1$s %2$s
fa_IR: دسترسی %1$s %2$s

en: Access Denied!
fa_IR: دسترسی ممنوع!

en: Access to edit content only
fa_IR: فقط دسترسی به ویرایش محتوا

en: Accessible Name
fa_IR: نام قابل دسترس

en: Accessible navigation
fa_IR: ناوبری آسان

en: Account
fa_IR: حساب کاربری

en: Account Details
fa_IR: جزئیات حساب کاربری

en: Account Title
fa_IR: عنوان حساب کاربری

en: Action
fa_IR: عملیات

en: Actions
fa_IR: اقدامات

en: Actions After Expire
fa_IR: اقدامات پس از انقضا

en: Actions After Submit
fa_IR: اقدامات پس از ارسال

en: Activate
fa_IR: فعال

en: Activate Elementor
fa_IR: از طریق المنتور

en: Activate License
fa_IR: فعال سازی لایسنس

en: Activate Manually
fa_IR: فعالسازی دستی

en: Activate Now
fa_IR: فعالسازی

en: Activate Plugin
fa_IR: فعال کردن پلاگین

en: Activate Your License and Get Access to Premium Elementor Templates, Support & Plugin Updates.
fa_IR: مجوز خود را فعال کنید و به قالب‌های Premium Elementor، پشتیبانی و به‌روزرسانی‌های پلاگین دسترسی پیدا کنید.

en: Activate the Elementor plugin to start using all of Elementor Pro plugin’s features.
fa_IR: برای استفاده از قابلیت های حرفه ای المنتور، المنتور رایگان را فعال کنید.

en: Active
fa_IR: فعالسازی

en: Active Button
fa_IR: دکمه آرشیو

en: Active Color
fa_IR: رنگ فعال

en: Active Icon
fa_IR: آیکن فعال

en: ActiveCampaign
fa_IR: سرویس ActiveCampaign

en: AdBlock Detection
fa_IR: تشخیص AdBlock

en: Add
fa_IR: افزودن

en: Add Action
fa_IR: افزودن عملکرد

en: Add Custom Code snippets anywhere on your website, including the header or footer to measure your page’s performance*
fa_IR: قطعه کد سفارشی را در هر نقطه از وب سایت خود اضافه کنید، از جمله سرصفحه یا پاورقی برای اندازه گیری عملکرد صفحه*

en: Add Custom Code snippets to your website.
fa_IR: اضافه کردن کد سفارشی به وب سایت.

en: Add Gallery
fa_IR: افزودن به گالری

en: Add Icon
fa_IR: افزودن آیکن

en: Add Link
fa_IR: افزودن لینک

en: Add New
fa_IR: افزودن مورد جدید

en: Add New Font
fa_IR: افزودن فونت جدید

en: Add New Font Type
fa_IR: افزودن نوع فونت جدید

en: Add New Icon Set
fa_IR: افزودن مجموعه فونت جدید

en: Add New Loop Template
fa_IR: افزودن قالب حلقه جدید

en: Add New Story
fa_IR: افزودن استوری جدید

en: Add New Story Box
fa_IR: افزودن جعبه استوری جدید

en: Add New Theme Template
fa_IR: افزودن پوسته جدید قالب

en: Add New User Public Story
fa_IR: افزودن استوری عمومی کاربر جدید

en: Add New User Report
fa_IR: افزودن گزارش کاربر جدید

en: Add New User Story
fa_IR: افزودن استوری کاربر جدید

en: Add New Web Story
fa_IR: افزودن جعبه استوری جدید

[ctx: Add New on Toolbar]
en: Story
fa_IR: استوری

[ctx: Add New on Toolbar]
en: Story Box
fa_IR: جعبه استوری

[ctx: Add New on Toolbar]
en: User Report
fa_IR: گزارش کاربر

[ctx: Add New on Toolbar]
en: User Story
fa_IR: استوری کاربر

[ctx: Add New on Toolbar]
en: Web Story
fa_IR: استوری

en: Add Static Font
fa_IR: افزودن فونت جدید

en: Add Story Media
fa_IR: افزودن رسانه استوری

en: Add To Cart
fa_IR: اضافه به سبد خرید

en: Add Variable Font
fa_IR: افزودن فونت جدید

en: Add Your Custom Fonts
fa_IR: فونت سفارشی خودت رو اضافه کن

en: Add Your Custom Icons
fa_IR: آیکن سفارشی خودت رو اضافه کن

en: Add Your Text Here
fa_IR: متن خود را در اینجا اضافه کنید

en: Add Your Tooltip Text Here
fa_IR: متن راهنمای خود را در اینجا اضافه کنید

en: Add actions that will be performed after a visitor submits the form (e.g. send an email notification). Choosing an action will add its setting below.
fa_IR: اعمالاتی را که بعد از اینکه یک بازدید کننده فرم را تحویل میگیرد، انجام دهد (به عنوان مثال، اعلان ایمیل را ارسال کنید). انتخاب یک عمل تنظیمات خود را در زیر اضافه می کند.

en: Add as many tags as you want, comma separated.
fa_IR: افزودن چندین برچسب که میخواهید. با کاما جدا کنید.

en: Add comma separated tags
fa_IR: افزودن کاما بین برچسب ها

en: Add custom HTML attributes to any element.
fa_IR: یک صفت سفارشی به کد HTML برای هر المان اضافه کنید.

en: Add highlight story
fa_IR: ایجاد استوری هایلایت

en: Add item
fa_IR: افزودن موارد

en: Add new
fa_IR: جدید اضافه کن

en: Add nofollow
fa_IR: افزودن نو فالو

en: Add or remove Font Types
fa_IR: افزودن یا حذف نوع فونت

en: Add pixels, meta tags and any other scripts to your site.
fa_IR: پیکسل ها، متا تگ ها و هر اسکریپت دیگری را به سایت خود اضافه کنید.

en: Add some content for each one of your videos, like a description, transcript or external links.To add, remove or edit tab names, go to Tabs.
fa_IR: برای هر یک از فیلم های خود مقداری محتوا اضافه کنید، مانند توضیحات، متن یا پیوندهای خارجی. برای افزودن، حذف یا ویرایش نام برگه ها، به تب ها بروید.

en: Add story
fa_IR: افزودن استوری

en: Add the CSS ID or Class of a specific element on this page to track its progress separately
fa_IR: شناسه CSS یا کلاس یک عنصر خاص را برای پیگیری جداگانه پیشرفت در این صفحه اضافه کنید

en: Add to Cart
fa_IR: اضافه‌ به سبد

en: Add to Contacts
fa_IR: افزودن به مخاطبین

en: Add to story
fa_IR: افزودن به استوری

en: Add to story box
fa_IR: افزودن به جعبه استوری

en: Add to user story
fa_IR: افزودن به استوری کاربر

en: Add your custom class WITHOUT the dot. e.g: my-class
fa_IR: کلاس CSS خود را بدون نقطه وارد کنید. مثال: my-class

en: Add your custom id WITHOUT the Pound key. e.g: my-id
fa_IR: شناسه CSS خود را بدون # وارد کنید. مثال: my-id

en: Add your own custom CSS
fa_IR: CSS های سفارشی خودت رو اضافه کن

en: Additional Headers
fa_IR: اطلاعات تکمیلی

en: Additional Info
fa_IR: اطلاعات تکمیلی

en: Additional Information
fa_IR: اطلاعات تکمیلی

en: Additional Information Tab
fa_IR: تب اطلاعات اضافی

en: Additional Options
fa_IR: گزینه‌های اضافی

en: Additional Settings
fa_IR: تنظیمات اضافی

en: Additional settings are available in the Yoast SEO %1$sBreadcrumbs Panel%2$s
fa_IR: تنظیمات اضافی درون Yoast SEO و %1$sپنل بردکرامب%2$s وجود دارد

en: Addresses
fa_IR: آدرس ها

en: Admin
fa_IR: ادمین

en: Admin Email
fa_IR: ایمیل مدیر سایت

[ctx: Admin Menu text]
en: Stories
fa_IR: استوری ها

[ctx: Admin Menu text]
en: Story Boxes
fa_IR: جعبه های استوری

[ctx: Admin Menu text]
en: User Reports
fa_IR: گزارشات کاربر

[ctx: Admin Menu text]
en: User Stories
fa_IR: استوری های کاربر

[ctx: Admin Menu text]
en: Web Stories
fa_IR: وب استوری ها

en: Admin Notice:
fa_IR: اعلان مدیریت:

en: Adobe Fonts (TypeKit)
fa_IR: فونت های ادوبی (TypeKit)

en: Advanced
fa_IR: پیشرفته

en: Advanced Data
fa_IR: اطلاعات پیشرفته

en: After
fa_IR: بعد

en: After Inactivity
fa_IR: بعد از عدم فعالیت

en: After Text
fa_IR: بعد از متن

en: After publishing this widget, you will be able to set it as visible on the entire site in the Admin Table.
fa_IR: پس از انتشار این ویجت، می توانید آن را به عنوان قابل مشاهده در کل سایت در جدول مدیریت تنظیم کنید.

en: Akismet Spam Protection
fa_IR: حفاظت از هرزنامه Akismet

en: Alignment
fa_IR: چیدمان

en: All
fa_IR: همه

en: All Archives
fa_IR: همه آرشیو ها

en: All Browsers
fa_IR: همه مرورگر ها

en: All Font Types
fa_IR: همه نوع های فونت

en: All Fonts
fa_IR: همه فونت ها

en: All Icons
fa_IR: همه آیکن ها

en: All Posts
fa_IR: همه پست ها

en: All Product Archives
fa_IR: آرشیو همه محصولات

en: All Singular
fa_IR: منحصر به فرد

en: All Small Caps
fa_IR: همه حروف کوچک

en: All Stories
fa_IR: همه استوری ها

en: All Stories Boxes
fa_IR: همه جعبه های استوری ها

en: All User Reports
fa_IR: تمامی گزارشات کاربر

en: All User Stories
fa_IR: همه استوری های کاربر

en: All Users
fa_IR: همه کاربران

en: All Web Stories
fa_IR: وب استوری ها

en: Allow Full Screen
fa_IR: اجازه تمام صفحه

en: Allow Order
fa_IR: اجازه سفارش

en: Allow Resubscribe
fa_IR: اجازه اشتراک کجدد

en: Allow Story Link
fa_IR: مجاز کردن پیوند استوری

en: Allow keyboard tab navigation for accessibility
fa_IR: ناوبری آسان با استفاده از TAB کیبورد

en: Allow user to access the Notes feature.
fa_IR: به کاربر اجازه دسترسی به ویژگی یادداشت ها را بدهید.

en: Allowed File Types
fa_IR: انواع مجاز فایل

en: Allowed Image Types
fa_IR: انواع مجاز تصویر

en: Allowed Video Types
fa_IR: انواع مجاز ویدئو

en: Allowed file types: jpg, jpeg, png
fa_IR: نوع فایل های مجاز

en: Allowed file types: pdf
fa_IR: نوع فایل های مجاز

en: Allowed max file size is: {filesize}.
fa_IR: حداکثر اندازه مجاز فایل {filesize} است.

en: Allowed types: %s.
fa_IR: انواع مجاز : %s.

en: Already renewed?
fa_IR: قبلا تمدید کردی؟

en: Always
fa_IR: همیشه

en: Always load jQuery
fa_IR: همیشه jQuery را بارگیری کنید

en: Amazing
fa_IR: شگفت انگیز

en: Amount
fa_IR: مبلغ

en: Amount Fields Style
fa_IR: عنوان حساب کاربری

en: Amount List
fa_IR: مبلغ

en: Amount List Style
fa_IR: عنوان حساب کاربری

en: Amount Summary
fa_IR: خلاصه سفارش

en: Amount Text
fa_IR: مبلغ

en: Amount to pay
fa_IR: مبلغ

en: Amount:
fa_IR: مقدار:

en: An archive template allows you to easily design the layout and style of archive pages - those pages that show a list of posts (e.g. a blog’s list of recent posts), which may be filtered by terms such as authors, categories, tags, search results, etc.
fa_IR: قالب آرشیو به شما اجازه طراحی چیدمان و استایل برگه های آرشیو را می دهد - آن صفحه هایی که لیست نوشته ها را نشان می دهد (برای مثال لیست آخرین نوشته های وبلاگ)، که ممکن است با عباراتی نویسنده، دسته بندی، برچسب، نتایج جستجو و ... فیلتر شده باشد.

en: An error occurred, please try again
fa_IR: یک خطای ناشناخته رخ داده است. لطفا بعدا دوباره امتحان نمایید

en: An error occurred.
fa_IR: خطایی رخ داده است.

en: An error occurred. Please check your internet connection and try again. If the problem persists, contact our support.
fa_IR: یک خطا رخ داده است لطفا اتصال اینترنت خود را بررسی کنید و دوباره امتحان کنید. اگر مشکل همچنان ادامه دارد، با پشتیبانی ما تماس بگیرید.

en: Analytics
fa_IR: آنالیز

en: Analytics Report
fa_IR: گزارش

en: Analytics Reports
fa_IR: گزارش

en: Anchor Offset
fa_IR: افست

en: Anchors By Selector
fa_IR: Anchors بر اساس سلکتور

en: Anchors By Tags
fa_IR: Anchors بر اساس برچسب

en: Angle
fa_IR: زاویه ای

en: Animated Classic
fa_IR: متحرک کلاسیک

en: Animated Headline
fa_IR: عنوان انیمیشنی

en: Animated Text
fa_IR: متن انیمیشن

en: Animation
fa_IR: انیمیشن

en: Animation Delay
fa_IR: تاخیر انیمیشن

en: Animation Duration
fa_IR: دروه  انیمیشن

en: Anjoman Font
fa_IR: فونت انجمن

en: Another check is in progress.
fa_IR: بررسی دیگر در حال انجام است.

en: Any Amount
fa_IR: هر مقدار

en: Any Child %s Of
fa_IR: هر قالب فرزند %s

en: Any Child Of
fa_IR: هر قالب فرزند

en: Aparat
fa_IR: آپارات

en: Aparat ID
fa_IR: شناسه آپارات

en: App ID
fa_IR: ID برنامه

en: Apply
fa_IR: اعمال کردن

en: Apply & Preview
fa_IR: تایید و پیش نمایش

en: Apply Button
fa_IR: اعمال دکمه

en: Apply CSS globally across your site to elevate your designs.
fa_IR: اعمال کردن کد CSS بر روی تمام طرح سایت شما.

en: Apply CSS to any widget and elevate any element with Custom CSS.
fa_IR: اعمال کردن کد CSS بر روی ویجت یا المان های المنتور.

en: Apply Coupon Button
fa_IR: اعمال کد تخفیف

en: Apply Effects On
fa_IR: اعمال افکت روی

en: Apply Link On
fa_IR: اعمال لینک روی

en: Apply Once
fa_IR: یکبار اعمال کنید

en: Apply an alternate template
fa_IR: یک الگوی جایگزین اعمال کنید

en: Apply coupon
fa_IR: اعمال تخفیف

en: Apply to custom Excerpt
fa_IR: اعمال برای چکیده سفارشی

en: Apply to post content
fa_IR: اعمال به محتوای پست

en: Archive
fa_IR: آرشیو

en: Archive Button
fa_IR: دکمه آرشیو

en: Archive Description
fa_IR: توضیحات آرشیو

en: Archive Meta
fa_IR: متا آرشیو

en: Archive Posts
fa_IR: پست های آرشیو

en: Archive Products
fa_IR: محصولات آرشیو

en: Archive Products (deprecated)
fa_IR: محصولات آرشیو (منسوخ)

en: Archive Text
fa_IR: متن آرشیو

en: Archive Title
fa_IR: عنوان آرشیو

en: Archive URL
fa_IR: لینک آرشیو

en: Archives
fa_IR: آرشیوها

en: Archives: %s
fa_IR: آرشیوها: %s

en: Are you sure to delete this item?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که این می خواهید این مورد را حذف کنید؟

en: Are you sure to reset this section options?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید تنظیمات این بخش را به مقادیر پیش فرض بازگردانید؟

en: Are you sure want to delete this story item?
fa_IR: آیا مطمئنید که میخواهید این آیتم استوری را حذف کنید؟

en: Are you sure want to delete?
fa_IR: آیا مطمئنید که میخواهید حذف کنید؟

en: Are you sure you want to reset all settings to default values?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می خواهید همه تنظیمات را به مقادیر پیش فرض بازگردانید؟

en: Are you sure?
fa_IR: مطمئن هستید؟

en: Arrow
fa_IR: فلش

en: Arrow Circle
fa_IR: دایره فلش

en: Arrow Circle Negative
fa_IR: دایره فلش منفی

en: Arrow-2
fa_IR: پیکان-2

en: Arrow-3
fa_IR: پیکان-3

en: Arrows
fa_IR: پیکان‌ها

en: Arrows Type
fa_IR: نوع فلش ها

en: Arrows and Dots
fa_IR: پیکان ها و نقطه ها

en: Ascending
fa_IR: سربرگ

en: Aside
fa_IR: راست

en: Aspect Ratio
fa_IR: نسبت ابعادی

en: Assign shortcodes to the fields below to enable spam protection on your form. %1$sShow me how%2$s
fa_IR: کدهای کوتاه را به فیلدهای زیر اختصاص دهید تا محافظت در برابر هرزنامه در فرم خود فعال شود. %1$sبه من نشان دهید چگونه%2$s

en: Attachment
fa_IR: فایل پیوست لینک

en: Attachment Caption
fa_IR: عنوان ضمیمه

en: Attachment URL
fa_IR: فایل پیوست لینک

en: Attributes
fa_IR: ویژگی‌ها

en: Audience
fa_IR: حضار

en: Author
fa_IR: نویسنده

en: Author Archive
fa_IR: نویسنده آرشیو

en: Author Bio
fa_IR: بیوگرافی نویسنده

en: Author Box
fa_IR: جعبه نویسنده

en: Author Email
fa_IR: ایمیل نویسنده

en: Author Info
fa_IR: اطلاعات نویسنده

en: Author Meta
fa_IR: متا نویسنده

en: Author Name
fa_IR: نام نویسنده

en: Author Profile Picture
fa_IR: تصویر پروفایل نویسنده

en: Author URL
fa_IR: نشانی اینترنتی نویسنده

en: Author Website
fa_IR: وبسایت آرشیو

en: Author picture
fa_IR: تصویر نویسنده

en: Author: %s
fa_IR: نویسنده: %s

en: Auto
fa_IR: خودکار

en: Auto (From Latest Posts)
fa_IR: خودکار (از آخرین نوشته ها)

en: Auto Play
fa_IR: پخش خودکار

en: Auto Renewal
fa_IR: تمدید خودکار

en: Autocomplete
fa_IR: تکمیل خودکار

en: Automatically Close After
fa_IR: بستن خودکار بعد از

en: Automatically Open Cart
fa_IR: بازکردن خودکار سبد خرید

en: Automatically Update Cart
fa_IR: بروزرسانی خودکار سبد خرید

en: Automatically align buttons
fa_IR: تراز خودکار دکمه ها

en: Autoplay
fa_IR: پخش خودکار

en: Autoplay Speed
fa_IR: سرعت پخش خودکار

en: Autoscroll
fa_IR: اسکرول خودکار

en: Autoscroll offset
fa_IR: افست اسکرول خودکار

en: Avatar
fa_IR: آواتار

en: Avatar URL
fa_IR: لینک آواتار

en: Average Rating
fa_IR: امتیاز میانگین

en: Avoid Duplicates
fa_IR: اجتناب از تکراری

en: Avoid Multiple Popups
fa_IR: اجتناب از چند پاپ آپ

en: BYekan Font
fa_IR: فونت بی یکان

en: Back
fa_IR: پشت

en: Back to Transactions
fa_IR: انتقال صفحه

en: Background
fa_IR: پس زمینه

en: Background Attachment
fa_IR: پیوست پس زمینه

en: Background Blend Mode
fa_IR: حالت ترکیب پس زمینه

en: Background Clip
fa_IR: برش پس زمینه

en: Background Color
fa_IR: رنگ بک گراند

en: Background Color Type
fa_IR: نوع رنگ پس زمینه

[ctx: Background Control]
en: Auto
fa_IR: خودکار

[ctx: Background Control]
en: Contain
fa_IR: شامل

[ctx: Background Control]
en: Cover
fa_IR: کاور

[ctx: Background Control]
en: Image
fa_IR: عکس-

[ctx: Background Control]
en: Size
fa_IR: اندازه

en: Background Origin
fa_IR: نقطه شروع زمینه

en: Background Overlay
fa_IR: روکش پس زمینه

en: Background Position
fa_IR: جایگاه پس‌زمینه

en: Background Repeat
fa_IR: تکرار پس‌زمینه

en: Background Size
fa_IR: اندازۀ پس‌زمینه

en: Backup Font Family
fa_IR: خانواده فونت پشتیبان

en: Badge
fa_IR: نشان

en: Badge Taxonomy
fa_IR: طبقه بندی مدال

en: Bag
fa_IR: کیسه خرید

en: Bank Details
fa_IR: جزئیات بانک

en: Banner
fa_IR: بنر

en: Basic Information
fa_IR: اطلاعات اضافی

en: Basket
fa_IR: سبد

en: Bcc
fa_IR: بی سی سی

en: Before
fa_IR: قبل

en: Before Text
fa_IR: قبل از متن

en: Below
fa_IR: پایین

en: Beside
fa_IR: در كنار

en: Billing Cycle
fa_IR: دوره پرداخت

en: Billing Details
fa_IR: جزئیات صورتحساب

en: Billing and Shipping Details
fa_IR: جزئیات صورتحساب و حمل و نقل

en: Bio
fa_IR: بیوگرافی

en: Biography
fa_IR: بیوگرافی

en: Blend
fa_IR: مخلوط کردن

en: Blend Mode
fa_IR: حالت ادغام

en: Block
fa_IR: بلاک

en: Blockquote
fa_IR: نقل قول

en: Blur
fa_IR: محو شدگی

en: Body End
fa_IR: انتها بدنه

en: Body Start
fa_IR: شروع بدنه

en: Bold
fa_IR: ضخیم

en: Border
fa_IR: حاشیه

en: Border Box
fa_IR: حاشیه باکس

en: Border Color
fa_IR: رنگ لبه

[ctx: Border Control]
en: Dashed
fa_IR: خطچین

[ctx: Border Control]
en: Dotted
fa_IR: نقطه ای

[ctx: Border Control]
en: Double
fa_IR: دو برابر

[ctx: Border Control]
en: Groove
fa_IR: شیار

[ctx: Border Control]
en: Solid
fa_IR: یکپارچه

en: Border Radius
fa_IR: شعاع کادر

en: Border Type
fa_IR: نوع حاشیه

en: Border Width
fa_IR: ضخامت حاشیه

en: Borders
fa_IR: مرز ها

en: Both
fa_IR: هردو

en: Bottom
fa_IR: پایین

en: Bottom Left
fa_IR: پایین چپ

en: Bottom Right
fa_IR: پایین راست

en: Bottom Spacing
fa_IR: فاصله پایین

en: Bounce
fa_IR: بالانس

en: Bouncing Dots
fa_IR: نقطه های رقصان

en: Box Color
fa_IR: رنگ جعبه

en: Box Count
fa_IR: جعبه شمارنده

en: Box Shadow
fa_IR: سایه کادر

en: Boxed
fa_IR: جعبه ای

en: Boxed Icon
fa_IR: آیکن جعبه ای

en: Boxes
fa_IR: جعبه

en: Breadcrumbs
fa_IR: مسیر پیمایش

en: Breakpoint
fa_IR: نقطه توقف

en: Brightness
fa_IR: روشنایی

en: Bring to Front
fa_IR: جلو آوردن

en: Browser Default
fa_IR: پیش فرض مرورگر

en: Browser Routing
fa_IR: مسیریابی مرورگر

en: Bubble
fa_IR: محتوای حبابی اطلاعیه:

en: BuddyPress
fa_IR: بادی پرس

en: BuddyPress Integration
fa_IR: ادغام با بادی پرس

en: Bullet
fa_IR: گلوله

en: Bullets
fa_IR: نقطه های صفحه بندی

en: Business Card
fa_IR: کارت کسب و کار

en: Button
fa_IR: دکمه

en: Button Color
fa_IR: رنگ دکمه

en: Button Count
fa_IR: دکمه شمارنده

en: Button Height
fa_IR: ارتفاع دکمه

en: Button ID
fa_IR: شناسه دکمه

en: Button Link
fa_IR: پیوند دکمه

en: Button Only
fa_IR: فقط دکمه

en: Button Size
fa_IR: اندازه دکمه

en: Button Style
fa_IR: سبک دکمه

en: Button Text
fa_IR: متن دکمه

en: Button Title
fa_IR: عنوان دکمه

en: Button Type
fa_IR: متن دکمه

en: Buttons
fa_IR: دکمه ‌ها

en: Buy Now
fa_IR: همین حالا بخرید

en: By Author
fa_IR: توسط نویسنده

en: By Parent
fa_IR: توسط والد

en: By activating this option, the payment feature will be added to Elementor forms
fa_IR: با فعال سازی این گزینه، قابلیت پرداخت به فرم های المنتور اضافه می شود

en: By default, all form fields are sent via %s shortcode. To customize sent fields, copy the shortcode that appears inside each field and paste it above.
fa_IR: به طور پیش فرض ، تمام قسمت های فرم از طریق کد کوتاه %s ارسال می شوند. برای شخصی سازی زمینه های ارسال شده ، کد کوتاه را که در داخل هر قسمت ظاهر می شود ، کپی کنید و آن را در بالا جایگذاری کنید.

en: CEO
fa_IR: مدیر

[ctx: CPT Menu Name]
en: Custom Fonts
fa_IR: فونت های سفارشی

[ctx: CPT Menu Name]
en: Custom Icons
fa_IR: آیکن های سفارشی

[ctx: CPT Name]
en: Custom Fonts
fa_IR: فونت های سفارشی

[ctx: CPT Name]
en: Custom Icons
fa_IR: آیکن های سفارشی

[ctx: CPT Singular Name]
en: Font
fa_IR: فونت

[ctx: CPT Singular Name]
en: Icon Set
fa_IR: مجموعه آیکن

en: CSS Classes
fa_IR: کلاس های CSS

en: CSS ID
fa_IR: شناسه CSS

en: CSS Prefix
fa_IR: پیشوند CSS

en: CSS selectors, in a comma-separated list
fa_IR: سلکتور CSS ، در یک لیست با کاما جدا کنید

en: CTA Button
fa_IR: دکمه CTA

en: Call
fa_IR: تماس

en: Call to Action
fa_IR: فراخوانی برای اقدام

en: Can not connect to the reCAPTCHA server (%d).
fa_IR: نمیتوان به سرور reCAPTCHA متصل شد (%d).

en: Cancel
fa_IR: لغو کردن

en: Cancel Button
fa_IR: دکمۀ بستن

en: Cancelled
fa_IR: لغو شده

en: Cannot save those conditions.
fa_IR: نمی توانید آن شرایط را ذخیره کنید.

en: Canvas
fa_IR: بوم

en: Capitalize
fa_IR: با حروف بزرگ نوشتن

en: Caption
fa_IR: کپشن

en: Captions
fa_IR: زیر نویس

en: Card
fa_IR: کارت

en: Cards
fa_IR: کارت ها

en: Caret
fa_IR: مراقبت

en: Carousel
fa_IR: گردونه

en: Carousel Items
fa_IR: آیتم های کروسل

en: Carousel Name
fa_IR: گردونه

en: Cart
fa_IR: سبد خريد

en: Cart Dividers
fa_IR: جداکاننده سبد خرید

en: Cart Page
fa_IR: سبد خرید

en: Cart Position
fa_IR: موقعیت سبد خرید

en: Cart Totals
fa_IR: جمع کل سبد خرید

en: Cart Type
fa_IR: نوع سبد خرید

en: Categories
fa_IR: دسته بندی ها

en: Categories Count
fa_IR: شمارنده دسته بندی ها

en: Category
fa_IR: مقوله

en: Category Image
fa_IR: تصویر دسته بندی

en: Category: %s
fa_IR: دسته‌بندی: %s

en: Cc
fa_IR: سی سی

en: Center
fa_IR: وسط

en: Center Bottom
fa_IR: وسط پایین

en: Center Center
fa_IR: وسط وسط

en: Center Top
fa_IR: وسط بالا

en: Centered Slides
fa_IR: اسلایدها در مرکز

en: Change Site Logo
fa_IR: تغییر لوگوی سایت

en: Changelog
fa_IR: تاریخچه تغییرات

en: Changes saved successfully!
fa_IR: تنظیمات با موفقیت ذخیره شد!

en: Changes to the cart will update automatically.
fa_IR: تغییرات در سبد خرید به طور خودکار به روز می شوند.

en: Channel
fa_IR: کانال

en: Chat
fa_IR: چت

en: Check license status
fa_IR: بررسی وضعیت لایسنس

en: Check the boxes to enable Width and Weight, then define the minimum and maximum values for each.
fa_IR: تیک‌های مربوط به عرض و وزن را فعال کنید، سپس مقادیر حداقل و حداکثر را برای هر کدام تعریف کنید.

en: Checkbox
fa_IR: چک باکس

en: Checkboxes
fa_IR: چک باکس ها

en: Checked by Default
fa_IR: انتخاب شده به عنوان پیش فرض

en: Checkout
fa_IR: تسویه حساب

en: Checkout Button
fa_IR: دکمه تسویه حساب

en: Checkout Page
fa_IR: صفحه پرداخت

en: Chevron
fa_IR: شورون

en: Chevron Circle
fa_IR: دایره شورون

en: Choose
fa_IR: انتخاب

en: Choose File
fa_IR: انتخاب فایل

en: Choose Icon
fa_IR: انتخاب آیکن

en: Choose Image
fa_IR: تصویر را انتخاب کنید

en: Choose Logo
fa_IR: انتخاب آیکن

en: Choose Off-Canvas widget
fa_IR: ویجت Off-Canvas را انتخاب کنید

en: Choose Template
fa_IR: انتخاب قالب

en: Choose a Loop Grid to view the Taxonomy Filter.
fa_IR: برای مشاهده فیلتر طبقه بندی، یک شبکه حلقه را انتخاب کنید.

en: Choose a Product
fa_IR: ووکامرس - محصول-

en: Choose a page or add a URL
fa_IR: یک صفحه را انتخاب کنید یا یک URL اضافه کنید

en: Choose a template
fa_IR: یک قالب را انتخاب کنید

en: Choose csv file…
fa_IR: انتخاب فایل

en: Choose from the most used Font Types
fa_IR: انتخاب از بیشترین نوع فونت های استفاده شده

en: Choose source type
fa_IR: نوع منبع را انتخاب کنید

en: Choose template
fa_IR: انتخاب قالب

en: Choose template type
fa_IR: نوع قالب را انتخاب کنید

en: Choose your plan
fa_IR: پلن خود را انتخاب کنید

en: Circle
fa_IR: گرد

en: Circle Dashed
fa_IR: دایره خط چین

en: Circular
fa_IR: دایره ای

en: Classic
fa_IR: نمایش کلاسیک

en: Clean
fa_IR: پاک کردن

en: Clear
fa_IR: پاک کردن

en: Click
fa_IR: کلیک

en: Click Here
fa_IR: کلیک کنید

en: Click here
fa_IR: اینجا کلیک کنید

en: Click here for Instructions
fa_IR: برای دستورالعمل اینجا را کلیک کنید

en: Click here to browse
fa_IR: برای مرور کلیک کنید

en: Click here to enter your coupon code
fa_IR: برای وارد کردن کد تخفیف خود اینجا را کلیک کنید

en: Click here to login
fa_IR: برای ورود کلیک کنید

en: Click on the menu item to edit its dropdown content.
fa_IR: روی آیتم منو کلیک کنید تا محتوای کشویی آن را ویرایش کنید.

en: Clicks
fa_IR: کلیک ها

en: Client Side
fa_IR: سمت کاربر

en: Close
fa_IR: خروج

en: Close
fa_IR: بستن

en: Close %1$s
fa_IR: بستن %1$s

en: Close %s
fa_IR: بستن %s

en: Close Button
fa_IR: دکمۀ بستن

en: Close Cart
fa_IR: بستن سبد خرید

en: Close Icon
fa_IR: آیکن بستن

en: Close Off-Canvas
fa_IR: بستن Off-Canvas

en: Close Popup
fa_IR: بستن پاپ آپ

en: Close table of contents
fa_IR: بستن جدول محتوا

en: Close this search box.
fa_IR: این کادر جستجو را ببندید.

en: Code
fa_IR: کد

en: Code Highlight
fa_IR: کد هایلایت

en: Collapse Icon
fa_IR: آیکن بستن

en: Collapse Subitems
fa_IR: جمع کردن زیرمجموعه‌ها

en: Collapsible
fa_IR: جمع کردن

en: Collect Submissions
fa_IR: جمع آوری فرم های ارسالی

en: Collect lead submissions directly within your WordPress Admin to manage, analyze and perform bulk actions on the submitted lead
fa_IR: جمع آوری سرنخ های ارسالی به طور مستقیم در وردپرس ادمین خود برای مدیریت، تجزیه و تحلیل و انجام اقدامات انبوه بر روی سرنخ ارسال شده

en: Collected Submissions will be saved to Elementor > %1$s Submissions %2$s
fa_IR: فرم های جمع‌آوری‌شده در المنتور > %1$s فرم‌ها %2$s ذخیره می‌شوند

en: Color
fa_IR: رنگ

en: Color Dodge
fa_IR: رنگ خالی

en: Color Filter
fa_IR: فیلتر رنگ

en: Color Picker Field
fa_IR: فیلد انتخاب کننده رنگ

en: Color Scheme
fa_IR: رنگ طرح

en: Colors
fa_IR: رنگ‌بندی

en: Column
fa_IR: ستون

en: Column Span
fa_IR: دهانه ستون

en: Column Width
fa_IR: عرض ستون

en: Columns
fa_IR: ستون‌ها

en: Columns Gap
fa_IR: فاصله بین ستون ها

en: Comma separated post IDs. (I.e: 100,101,102
fa_IR: شناسه های پست جدا شده با کاما. (یعنی: 100,101,102)

en: Comment
fa_IR: نظر

en: Comment Count
fa_IR: تعداد دیدگاه‌ها

en: Comments
fa_IR: نظر

en: Comments Box
fa_IR: جعبه نظر

en: Comments Link
fa_IR: لینک نظر

en: Comments Number
fa_IR: تعداد نظر

en: Comments URL
fa_IR: آدرس نظر

en: Comments are closed.
fa_IR: نظر بسته شده اند.

en: Compact
fa_IR: نمایش طرح جمع و جور

en: Company Name
fa_IR: نام شرکت

en: Complete the entire checkout experience on your site with a mock payment method, using the Stripe Test key in the %1$sIntegrations Settings%2$s.
fa_IR: کل تجربه پرداخت را در سایت خود با روش پرداخت ساختگی، با استفاده از کلید تست Stripe در %1$sتنظیمات یکپارچه%2$s تکمیل کنید.

en: Completed
fa_IR: تکمیل

en: Completed Amount
fa_IR: تکمیل

en: Completed Transactions
fa_IR: تراکنش های تکمیل شده

en: Compression Quality
fa_IR: کیفیت فشرده سازی

en: Conditions:
fa_IR: شرایط:

en: Confirm
fa_IR: تایید کنید

en: Confirmation Message
fa_IR: پیام تایید

en: Congrats! Your Site Part is Live
fa_IR: تبریک می گویم! بخش های سایت شما در دسترس است

en: Connect & Activate
fa_IR: اتصال و فعال سازی

en: Contact
fa_IR: تماس با ما

en: Contact Buttons
fa_IR: دکمه های تماس

en: Contact URL
fa_IR: URL تماس

en: Contact the site admin or turn off notifications for Notes in your %1$suser profile%2$s.
fa_IR: با مدیر سایت تماس بگیرید یا اعلانات یادداشت ها را درون %1$sپروفایل کاربر%2$s غیر فعال کنید.

en: Contain
fa_IR: شامل

en: Container
fa_IR: کانتینر

en: Container Width
fa_IR: عرض حاشیه

en: Contains
fa_IR: شامل

en: Content
fa_IR: محتوا

en: Content Animation
fa_IR: انیمیشن محتوا

en: Content Area
fa_IR: ناحیه محتوای

en: Content Box
fa_IR: محتوای باکس

en: Content Color
fa_IR: رنگ محتوا

en: Content Horizontal Position
fa_IR: موقعیت افقی محتوا

en: Content Padding
fa_IR: پدینگ محتوا

en: Content Position
fa_IR: موقعیت محتوا

en: Content Width
fa_IR: عرض محتوا

en: Contents Tabs
fa_IR: محتوا زبانه ها

en: Control RTL Customizations
fa_IR: کنترل سفارشی سازی های افزوده

en: Controls Horizontal position
fa_IR: کنترل موقعیت افقی

en: Controls Size
fa_IR: کنترل اندازه

en: Cooming Soon
fa_IR: به زودی

en: Copied
fa_IR: کپی شد

en: Copy
fa_IR: کپی لینک

en: Copy %1$s coupon code
fa_IR: «کپی کردن کد تخفیف %1$s»

en: Copy Icon
fa_IR: کپی آیکون

en: Copy the license key from your account and paste it below.
fa_IR: کلید لایسنس را از حساب خود کپی کنید و آن را در زیر وارد کنید.

en: Copy to Clipboard
fa_IR: کپی در کلیپبورد

en: Could not find a sale with this purchase code. Please double check.
fa_IR: هیچ فروشی با این کد خرید یافت نشد. لطفا دوباره بررسی کنید.

en: Could not retrieve query data.
fa_IR: امکان دریافت اطلاعات کوئری وجود ندارد.

en: Could not retrieve version details. Please try again.
fa_IR: قادر به دریافت جزئیات نسخه نیست. لطفا دوباره تلاش کنید.

en: Could not unzip or empty archive.
fa_IR: آرشیو خالی یا به صورت فشرده نشده باشد.

en: Count
fa_IR: شمردن

en: Countdown
fa_IR: تایمر معکوس

en: Country / Region
fa_IR: کشور / منطقه

en: Coupon
fa_IR: کد تخفیف

en: Coupon Banner
fa_IR: بنر کد تخفیف

en: Coupon code
fa_IR: کد تخفیف

en: Cover
fa_IR: کاور

en: Cover Photo
fa_IR: پوشش

en: Coverflow
fa_IR: جریان کاری

en: Create Global Widgets. Modify the content, style and setting of any widget and reuse it across your website to accelerate your workflow and stay consistent.
fa_IR: ابزارک های عمومی ایجاد کنید. محتوا، سبک و تنظیمات هر ویجت را تغییر دهید و از آن در سراسر وب ‌سایت خود استفاده مجدد کنید تا گردش کار خود را تسریع کنید و ثابت بمانید.

en: Create a template
fa_IR: یک قالب ایجاد کنید

en: Create an Account
fa_IR: یک حساب کاربری ایجاد کنید

en: Create an account?
fa_IR: ایجاد حساب کاربری؟

en: Create beautiful menus and mega menus with new nested capabilities. Mega menus are ideal for websites with complex navigation structures and unique designs. %1$sLearn More%2$s
fa_IR: منوهای زیبا و مگا منو با قابلیت های تو در تو جدید ایجاد کنید. مگا منوها برای وب سایت هایی با ساختارهای ناوبری پیچیده و طراحی های منحصر به فرد ایده آل هستند. %1$s بیشتر بدانید %2$s

en: Create custom designed Popups using all of Elementor's widgets. Use advanced display conditions and triggers to display the right popup, to the right visitor, at the right time and maximize conversions.
fa_IR: با استفاده از تمام ویجت های المنتور، پنجره های پاپ آپ طراحی شده سفارشی ایجاد کنید. از شرایط و محرک های پیشرفته نمایش برای نمایش پنجره بازشو مناسب، به بازدیدکننده مناسب، در زمان مناسب و به حداکثر رساندن تبدیل استفاده کنید.

en: Create stories for only subscribers. (Like Instagram)
fa_IR: ایجاد استوری ها فقط برای مشترکین. (مانند اینستاگرام)

en: Create stories for public profile.
fa_IR: ایجاد استوری ها برای پروفایل های عمومی.

en: Create template
fa_IR: ایجاد قالب

en: Created At
fa_IR: ایجاد شده در

en: Created At GMT
fa_IR: ساخته شده در

en: Created on
fa_IR: ساخته شده در

en: Credit
fa_IR: سازندگان

en: Crop
fa_IR: برش

en: Cross-Sells
fa_IR: فروش مکمل

en: Css selector for opening stories on click.
fa_IR: انتخابگر سی اس اس برای بازکردن استوری ها در هنگام کلیک.

en: Cube
fa_IR: مکعبی

en: Currency
fa_IR: واحد پولی

[ctx: Currency]
en: ALL
fa_IR: همه

[ctx: Currency]
en: Dollar
fa_IR: دلار (Dollar)

[ctx: Currency]
en: Euro
fa_IR: یورو (Euro)

[ctx: Currency]
en: Guilder
fa_IR: گیلدر (Guilder)

[ctx: Currency]
en: Krona
fa_IR: کرونا (Krona)

[ctx: Currency]
en: Lira
fa_IR: لیر (Lira)

[ctx: Currency]
en: Pound Sterling
fa_IR: پوند استرلینگ (Pound Sterling)

[ctx: Currency]
en: Ruble
fa_IR: روبل (Ruble)

[ctx: Currency]
en: Rupee
fa_IR: روپیه (Rupee)

[ctx: Currency]
en: Rupee (Indian)
fa_IR: روپیه (هندی)

[ctx: Currency]
en: Won
fa_IR: برنده

[ctx: Currency]
en: Yen/Yuan
fa_IR: ین/یوآن (Yen/Yuan)

en: Currency Alignment
fa_IR: چینش آیتم

en: Currency Format
fa_IR: فرمت واحد پول

en: Currency Symbol
fa_IR: مدت

en: Current Author
fa_IR: نویسنده فعلی

en: Current Date
fa_IR: صفحه جاری

en: Current Date Time
fa_IR: زمان فعلی

en: Current Page
fa_IR: صفحه جاری

en: Current Post
fa_IR: نوشته فعلی

en: Current Query
fa_IR: کوئری فعلی

en: Current Subcategories
fa_IR: رنگ فعلی

en: Custom
fa_IR: سفارشی

en: Custom (Advanced)
fa_IR: کد سفارشی

en: Custom API Key
fa_IR: کلید API سفارشی

en: Custom Add To Cart
fa_IR: افزودن به سبد خرید سفارشی

en: Custom Attributes
fa_IR: خصوصیات سفارشی

en: Custom CSS
fa_IR: CSS سفارشی

en: Custom CTA Button
fa_IR: دکمه CTA سفارشی

en: Custom Caption
fa_IR: کپشن دلخواه

en: Custom Code
fa_IR: کد سفارشی

en: Custom Date Format
fa_IR: فرمت تاریخ سفارشی

en: Custom Date Range
fa_IR: فرمت تاریخ سفارشی

en: Custom Field
fa_IR: فیلد سفارشی پست

en: Custom Fonts
fa_IR: فونت های سفارشی

en: Custom Fonts allows you to add your self-hosted fonts and use them on your Elementor projects to create a unique brand language.
fa_IR: فونت های سفارشی به شما اجازه میدن تا فونت ها رو خودت میزبانی کنی و درون پروژه المنتوری خودت استفاده کنی تا یه برند انحصاری رو تولید کنی.

en: Custom Format
fa_IR: فرمت سفارشی

en: Custom Height
fa_IR: ارتفاع سفارشی

en: Custom Hotspot Size
fa_IR: اندازه سفارشی نقطه کانونی

en: Custom Icon
fa_IR: آیکن سفارشی

en: Custom Icons
fa_IR: آیکن های سفارشی

en: Custom Key
fa_IR: کلید سفارشی

en: Custom Label
fa_IR: برچسب سفارشی

en: Custom Messages
fa_IR: پیام سفارشی

en: Custom Position
fa_IR: جایگاه سفارشی

en: Custom Redirect URL
fa_IR: لینک ریدایرکت

en: Custom Style
fa_IR: استایل سفارشی

en: Custom Symbol
fa_IR: سمبل سفارشی

en: Custom Time Format
fa_IR: فرمت زمان سفارشی

en: Custom Tooltip Properties
fa_IR: خصوصیات راهنمای سفارشی

en: Custom URL
fa_IR: آدرس سفارشی

en: Custom Web Fonts
fa_IR: فونت های سفارشی وب

en: Custom Width
fa_IR: عرض سفارشی

en: Custom code
fa_IR: کد سفارشی

en: Custom code draft updated.
fa_IR: کد سفارشی پیش نویس بروزرسانی شد.

en: Custom code published.
fa_IR: کد سفارشی منتشر شد.

en: Custom code saved.
fa_IR: کد سفارشی ذخیره شد.

en: Custom code scheduled for %s.
fa_IR: کد سفارشی برای %s برنامه ریزی شده است.

en: Custom code submitted.
fa_IR: کد سفارشی ثبت شد.

en: Custom code updated.
fa_IR: کد سفارشی بروزرسانی شد.

en: Custom field deleted.
fa_IR: فیلد سفارشی حذف شد.

en: Custom field updated.
fa_IR: فیلد سفارشی بروزرسانی شد.

en: Custom icon
fa_IR: نماد سفارشی

en: Customer
fa_IR: سفارشی

en: Customer Email
fa_IR: ایمیل مشتری

en: Customer email address will be auto populated from payment form. This email will be used to send email notification for each transaction.
fa_IR: آدرس ایمیل مشتری به صورت خودکار از فرم پرداخت تکمیل می شود. این ایمیل برای ارسال اعلان ایمیل برای هر تراکنش استفاده خواهد شد.

en: Customize
fa_IR: سفارشی سازی

en: Customize Dashboard
fa_IR: سفارشی سازی پیشخوان

en: Customize empty cart
fa_IR: سبد خرید خالی را سفارشی کنید

en: Customize: Additional Information
fa_IR: سفارشی سازی: اطلاعات اضافی

en: Customize: Billing Details
fa_IR: سفارشی سازی: جزئیات صورتحساب

en: Customize: Coupon
fa_IR: سفارشی سازی: تخفیف

en: Customize: Order Summary
fa_IR: سفارشی سازی: خلاصه سفارش

en: Customize: Payment
fa_IR: سفارشی سازی: پرداخت

en: Customize: Returning Customer
fa_IR: سفارشی سازی: مشتری بازگشتی

en: Customize: Shipping Address
fa_IR: سفارشی سازی: آدرس حمل و نقل

en: Customize: Totals
fa_IR: سفارسی سازی: جمع کل

en: Cutout
fa_IR: برش دادن

en: Cycle Style
fa_IR: سبک چرخه

en: DESC
fa_IR: نزولی

en: Daily
fa_IR: روزانه

en: Danger
fa_IR: خطر

en: Dark
fa_IR: تاریک

en: Darken
fa_IR: تاریک

en: Dashboard
fa_IR: پیشخوان

en: Dashed
fa_IR: خطچین

en: Data
fa_IR: داده

en: Data Tabs
fa_IR: اطلاعات تب ها

en: Date
fa_IR: تاریخ

en: Date :
fa_IR: تاریخ نوشته

en: Date Archive
fa_IR: تاریخ آرشیو

en: Date Field
fa_IR: زمینه تاریخ

en: Date Format
fa_IR: قالب تاریخ

[ctx: Date Format]
en: March 6, 2018 (F j, Y)
fa_IR: مارس 6 , 2018 (F j, Y)

en: Date Modified
fa_IR: تاریخ ویرایش

en: Date Range
fa_IR: ذخیره تغییرات

en: Date Time Field
fa_IR: زمینه تاریخ

en: Date and Time
fa_IR: تاریخ و زمان

en: Date of Publish
fa_IR: نوشته منتشر شده

en: Date set according to your timezone: %s.
fa_IR: تاریخ تعیین شده با توجه به منطقه زمانی شما:%s.

en: Date:
fa_IR: تاریخ:

en: Day
fa_IR: روز

en: Day Of Cycle
fa_IR: چرخه روز

en: Day of the week
fa_IR: روز هفته

en: Day(s)
fa_IR: روز

en: Day: %s
fa_IR: روز: %s

en: Days
fa_IR: روزها

en: Deactivate
fa_IR: غیرفعال سازی

en: Default
fa_IR: پیش‌ فرض

en: Default (Simple)
fa_IR: مقدار پیش فرض

en: Default Page Template from your theme
fa_IR: قالب پیش فرض برگه را از قالب خود انتخاب کنید

en: Default Price ID
fa_IR: مقدار پیش فرض

en: Default Story Duration
fa_IR: مدت زمان پیشفرض استوری

en: Default Value
fa_IR: مقدار پیش فرض

[ctx: Default button title.]
en: Read Article
fa_IR: مقاله را بخوانید

en: Default settings restored.
fa_IR: تنظیمات به حالت پیش فرض بازگردانده شد.

en: Default to New Theme Builder
fa_IR: پوسته ساز جدید به عنوان پیش فرض

en: Define in which order the Custom Code will appear
fa_IR: مشخص کنید کد سفارشی به چه ترتیب ظاهر می شود

en: Define where the Custom Code will appear
fa_IR: مشخص کنید کد سفارشی کجا ظاهر می شود

en: Delay
fa_IR: تاخیر

en: Delete
fa_IR: حذف

en: Delete All
fa_IR: حذف همه

en: Delete story permanently
fa_IR: حذف دائمی استوری

en: Deleted Successfully!
fa_IR: فرم با موفقیت حذف شد

en: Depth
fa_IR: عمق

en: Descending
fa_IR: نزولی

en: Description
fa_IR: شرح

en: Description Color
fa_IR: رنگ توضیحات

en: Description HTML Tag
fa_IR: توضیحات تگ HTML

en: Descriptions
fa_IR: توضیحات

en: Desktop
fa_IR: دسکتاپ

en: Desktop (or smaller)
fa_IR: دسکتاپ (یا کوچکتر)

en: Digits
fa_IR: ارقام

en: Direct
fa_IR: مستقیم

en: Direct Child %s Of
fa_IR: چایلد مستقیم %s

en: Direct Child Of
fa_IR: چایلد مستقیم

en: Direction
fa_IR: جهت

en: Disable
fa_IR: غیرفعال

en: Disable Item
fa_IR: غیرفعال کردن آیتم

en: Disable Page Scrolling
fa_IR: غیر فعال کردن اسکرول صفحه

en: Disabled
fa_IR: غیرفعال

en: Disc
fa_IR: دیسک

en: Disconnect
fa_IR: غیر فعال کردن

en: Discord
fa_IR: دیسکورد

en: Dismiss
fa_IR: نادیده گرفتن

en: Display Conditions
fa_IR: شرایط نمایش

en: Display Inline?
fa_IR: شرایط نمایش

en: Display Name
fa_IR: نام نمایشی

en: Display Percentage
fa_IR: نمایش درصد

en: Display Stories For X Days
fa_IR: نمایش استوری ها برای X روز

en: Display all users' single stories and story submitting form.
fa_IR: نمایش تمامی تک استوری های کاربر و فرم انتشار استوری.

en: Display stories.
fa_IR: نمایش استوری ها.

en: Display story options for posts to set custom story images.
fa_IR: گزینه های استوری را برای نوشته ها به منظور تنظیم تصاویر استوری سفارشی نمایش می دهد.

en: Display story publishing form on users' activity wall.
fa_IR: در دیوار فعالیت کاربران ، فرم انتشار استوری را نمایش می دهد.

en: Display users' latest stories on activity wall.
fa_IR: آخرین استوری های کاربر را در صفحه فعالیت نشان می دهد.

en: Displayed Elements
fa_IR: عناصر نمایش داده شده

en: Displayed if no relevant results are found. Manual selection display order is random
fa_IR: نمایش داده می شود اگر نتایج مرتبط یافت نشد، منظور نمایش انتخاب دستی انتخاب تصادفی است

en: Displaying Options
fa_IR: گزینه های نمایش

en: Distance
fa_IR: فاصله

en: Distance from content
fa_IR: فاصله از محتوا

en: Distance from dropdown
fa_IR: فاصله از کشویی(drop down)

en: Distance from search field
fa_IR: فاصله از قسمت جستجو

en: Divider
fa_IR: جداکننده

en: Divider Gap
fa_IR: فاصله جداکننده

en: Divider Style
fa_IR: استایل جداکننده

en: Divider Total
fa_IR: جداکننده تعداد

en: Divider Width
fa_IR: عرض جداکننده

en: Dividers
fa_IR: تقسیم کننده

en: Document doesn't exist
fa_IR: سند وجود ندارد

en: Documentation on date and time formatting
fa_IR: مستندات در قالب بندی تاریخ و زمان

en: Does not contain
fa_IR: شرایط و قوانین

en: Don't Show Again
fa_IR: دوباره نمایش نده

en: Don't forget to add ZarinPal or Payir on <strong>Actions After Submit</strong>
fa_IR: فراموش نکنید که پی پال یا Stripe را در <strong>اقدامات پس از ارسال</strong> اضافه کنید

en: Don't forget to enable the <strong>Payment Amount</strong> (& Show Amount List) field from Elementor Payment Section below
fa_IR: فراموش نکنید که قسمت <strong>مبلغ پرداخت</strong> (& نمایش فهرست مبلغ) را از بخش پرداخت بهتر در زیر فعال کنید

en: Don't rely solely on the FontAwesome icons everyone else is using! Differentiate your website and your style with custom icons you can upload from your favorite icons source.
fa_IR: فقط به نمادهای FontAwesome که دیگران استفاده می کنند تکیه نکنید! وب سایت و سبک تولید محتوای خود را با آیکن های سفارشی که می توانید از منبع آیکن های مورد علاقه خود آپلود کنید متمایز کنید.

en: Don't want to receive these notifications?
fa_IR: نمی خواهید این اعلان ها را دریافت کنید؟

en: Donation
fa_IR: کمک مالی

en: Donation Amount
fa_IR: مقدارکمک مالی

en: Done!
fa_IR: انجام شد!

en: Don’t miss out on the new version of Elementor
fa_IR: نسخه جدید المنتور را از دست ندهید

en: Dots
fa_IR: نقطه‌ها

en: Dotted
fa_IR: نقطه ای

en: Double
fa_IR: دو برابر

en: Double Angle
fa_IR: دو زاویه

en: Double Line
fa_IR: خط دوبل

en: Double Opt-In
fa_IR: دو برابر

en: Down
fa_IR: پایین

en: Download Resume
fa_IR: دانلود رزومه

en: Downloads
fa_IR: دانلودها

en: Drag & Drop to Upload
fa_IR: برای آپلود بکشید و رها کنید

en: Drag & drop for changing order.
fa_IR: برای تغییر ترتیب ، بکشید و رها کنید.

en: Draw
fa_IR: ترسیم

en: Drip
fa_IR: چکه

en: Drop this widget anywhere on the page or template where you want notices to appear.
fa_IR: این ویجت را در هر جایی از صفحه یا قالب که می‌خواهید اعلان‌ها نمایش داده شوند، قرار دهید.

en: Dropdown
fa_IR: لیست کرکره‌ای

en: Dropdown Box
fa_IR: جعبه کشویی

en: Dropdown Content
fa_IR: محتوای کشویی

en: Dropdown Effect
fa_IR: افکت کشویی

en: Dropdown Indicator
fa_IR: نشانگر کشویی

en: Dropdown Menu
fa_IR: منو کشویی

en: Dropdown Width
fa_IR: عرض کشویی

en: Due Date
fa_IR: تاریخ سررسید

en: Duration
fa_IR: مدت زمان

en: Dynamic Tags
fa_IR: برچسب های پویا

en: Dynamic Value
fa_IR: مقدار پیش فرض

en: Edit
fa_IR:  ویرایش

en: Edit Font
fa_IR: ویرایش فونت

en: Edit Font Type
fa_IR: ویرایش نوع فونت

en: Edit Gallery
fa_IR: ویرایش گالری

en: Edit Handle Selector
fa_IR: ویرایش انتخابگر دسته

en: Edit Icon Set
fa_IR: ویرایش مجموعه فونت

en: Edit Link
fa_IR: ویرایش لینک

en: Edit Story
fa_IR: ویرایش استوری

en: Edit Story Box
fa_IR: ویرایش جعبه استوری

en: Edit Template
fa_IR: ویرایش قالب

en: Edit User Report
fa_IR: ویرایش گزارش کاربر

en: Edit User Story
fa_IR: ویرایش استوری کاربر

en: Edit Web Story
fa_IR: ویرایش استوری

en: Edit code
fa_IR: ویرایش کد

en: Edit global widget
fa_IR: ویرایش ویجت عمومی

en: Edit template
fa_IR: ویرایش قالب

en: Edit this global widget to simultaneously update every place you used it, or unlink it so it gets back to being regular widget.
fa_IR: این ویجت عمومی را ویرایش کنید تا به طور همزمان هر جایی که از آن استفاده کرده اید، به روزرسانی شود یا آن را غیر فعال کنید کنید تا ویجت به حالت عادی بازگردد.

en: Edit with Elementor
fa_IR: ویرایش با المنتور

en: Editing Mode
fa_IR: حالت ویرایش

en: Effect
fa_IR: افکت

en: Effects Offset
fa_IR: افکت افست

en: Effects Relative To
fa_IR: تاثیر مرتبط با

en: Either choose an existing template or create a new one and use it as the main item for your loop.
fa_IR: یا یک الگوی موجود را انتخاب کنید یا یک قالب جدید ایجاد کنید و از آن به عنوان آیتم اصلی حلقه خود استفاده کنید.

en: Element
fa_IR:  عناصر

en: Elementor
fa_IR: المنتور

en: Elementor - Notes
fa_IR: المنتور - یادداشت

en: Elementor Canvas
fa_IR: بوم المنتور

[ctx: Elementor Font]
en: Custom Fonts
fa_IR: فونت های سفارشی

[ctx: Elementor Font]
en: Custom Icons
fa_IR: آیکن های سفارشی

en: Elementor Forms
fa_IR: فرم های المنتور

en: Elementor Full Width
fa_IR: المنتور تمام عرض

en: Elementor Is Making the Web Beautiful
fa_IR: المنتور وبسایت های زیبا می سازد!

en: Elementor Library
fa_IR: کتابخانه المنتور

en: Elementor Logo
fa_IR: لوگو المنتور

en: Elementor Notes
fa_IR: یادداشت المنتور

en: Elementor Payment
fa_IR: المنتور

en: Elementor Payment
fa_IR: پرداخت المنتور

en: Elementor Payment transaction on %s
fa_IR: تراکنش پرداخت المنتور در %s

en: Elementor Pro
fa_IR: المنتور پرو

en: Elementor Pro Data Updater
fa_IR: بروزرسانی داده های المنتور پرو

en: Elementor Pro plugin requires installing the Elementor plugin
fa_IR: برای استفاده از المنتور حرفه ای، المنتور رایگان را نصب کنید

en: Elementor Pro requires newer version of the Elementor plugin
fa_IR: برای استفاده از المنتور حرفه ای، المنتور رایگان را نصب کنید

en: Elementor Pro v%s
fa_IR: المنتور پرو v%s

en: Elementor Submissions
fa_IR: ارسالی های المنتور

en: Elementor recognized that you have set this location for other templates:
fa_IR: المنتور متوجه شده است که شما این مکان را برای سایر قالب ها تنظیم کرده اید:

en: Elementor template shortcode for template %s
fa_IR: کد کوتاه الگوی Elementor برای الگو %s

en: Elevate your designs and unlock the full power of Elementor. Gain access to dozens of Pro widgets and kits, Theme Builder, Pop Ups, Forms and WooCommerce building capabilities.
fa_IR: طراحی های خودتان را ارتقا داده و با تمام قدرت المنتور کار کنید. به ده ها ویجت، کیت قالب، پوسته ساز، پاپ آپ، فرم و ووکامرس ساز دسترسی داشته باشید.

en: Email
fa_IR: پست الکترونیک

en: Email Activity
fa_IR: ایمیل فعال

en: Email Address
fa_IR: نشانی ایمیل

en: Email Address:
fa_IR: نشانی ایمیل

en: Email Notification
fa_IR: اعلانات

en: Email Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Email address
fa_IR: نشانی ایمیل

en: Email address that will be displayed in the email header as Bcc Email.
fa_IR: آدرس ایمیلی که در هدر ایمیل به صورت Bcc Email نمایش داده می شود.

en: Email address that will be displayed in the email header as Cc Email.
fa_IR: آدرس ایمیلی که در هدر ایمیل به صورت Cc Email نمایش داده می شود.

en: Email address that will be displayed in the email header as From Email.
fa_IR: آدرس ایمیلی که در هدر ایمیل به صورت From Email نمایش داده می شود.

en: Email address that will be displayed in the email header as Reply-To Email.
fa_IR: آدرس ایمیلی که در هدر ایمیل به عنوان پاسخ به ایمیل نمایش داده می شود.

en: Email address to notify site admin after each successful transaction
fa_IR: آدرس ایمیل برای اطلاع مدیریت سایت پس از هر تراکنش موفق

en: Email body for the admin email notification.
fa_IR: متن ایمیل برای اعلان ایمیل مدیر.

en: Email body for the customer email notification.
fa_IR: متن ایمیل برای اطلاع رسانی ایمیل مشتری.

en: Email sent to
fa_IR: Email 2

en: Email subject
fa_IR: عنوان

en: Email subject for the admin email notification.
fa_IR: موضوع ایمیل برای اطلاع رسانی ایمیل مدیر.

en: Email subject for the customer (who make payments) email notification.
fa_IR: موضوع ایمیل برای اعلان ایمیل مشتری (که پرداخت می کند).

en: Email with attachment
fa_IR: ایمیل با ضمیمه

en: Email with both
fa_IR: ایمیل با هر دو

en: Email with link
fa_IR: ایمیل با لینک

en: Embed your saved elements.
fa_IR: عناصر ذخیره شده خود را وارد کنید.

en: Embedded OpenType, Used by IE6-IE9 Browsers
fa_IR: Embedded OpenType، استفاده شده توسط مرورگر IE6-IE9

en: Emboss
fa_IR: برجسته

en: Empty Cart Message Color
fa_IR: رنگ پیام سبد خرید خالی

en: Empty Items
fa_IR: آیتم های خالی

en: Empty Star Color
fa_IR: خالی گذاشتن رنگ ستاره

en: Enable
fa_IR: فعال‌سازی

en: Enable Custom Color
fa_IR: فعال کردن رنگ سفارشی

en: Enable Custom Style
fa_IR: فعال کردن سبک سفارشی

en: Enable Custom Timer
fa_IR: فعال کردن شمارنده سفارشی

en: Enable Elementor Notes notifications
fa_IR: اعلان های یادداشت المنتور را فعال کنید

en: Enable Email Notification
fa_IR: اعلان های یادداشت المنتور را فعال کنید

en: Enable Image Compression Before Upload
fa_IR: فعال کردن فشرده سازی تصاویر قبل از بارگذاری

en: Enable Pay if you want to accept payment via Pay.IR.
fa_IR: اگر می‌خواهید با استفاده از پی‌دات‌آی‌ار تراکنش انجام دهید، این گزینه را فعال کنید.

en: Enable Payir
fa_IR: فعال‌سازی pay.ir

en: Enable Story Timer
fa_IR: فعال کردن شمارنده استوری

en: Enable Story Timer For Public Stories
fa_IR: فعال کردن شمارنده استوری برای استوری های عمومی

en: Enable Story Timer For Single Stories
fa_IR: فعال کردن شمارنده استوری برای تک استوری ها

en: Enable Swipe Up Button
fa_IR: فعال کردن دکمه بالا بکشید

en: Enable User Dashboard widget. It shows list of transactions and subscriptions for the user.
fa_IR: ویجت داشبورد کاربر را فعال کنید. لیستی از تراکنش ها و اشتراک ها را برای کاربر نشان می دهد.

en: Enable Web Stories
fa_IR: فعال کردن وب استوری ها

en: Enable ZarinPal
fa_IR: زرین پال

en: Enable ZarinPal if you want to make transaction using ZarinPal.
fa_IR: اگر می‌خواهید با استفاده از زرین پال تراکنش انجام دهید، این گزینه را فعال کنید.

en: Enable email notification for each transaction. It sends notification to the website admin and customer (who makes the payment). You can modify email settings as per your need.
fa_IR: اعلان ایمیل را برای هر تراکنش فعال کنید. این اعلان به مدیر وب سایت و مشتری (که پرداخت را انجام می دهد) ارسال می کند. شما می توانید تنظیمات ایمیل را بر اساس نیاز خود تغییر دهید.

en: Enabled
fa_IR: فعال شد

en: End
fa_IR: پایان

en: End (after)
fa_IR: پایان (بعد)

en: End Date
fa_IR: تاریخ پایان

en: End Point
fa_IR: نقطه پایان

en: Enjoy Creative Freedom %s with Custom Code
fa_IR: از آزادی خلاقانه %s با کد سفارشی لذت ببرید

en: Enter Aparat Video ID
fa_IR: لطفاً شناسه ویدیو آپارات خود را وارد کنید

en: Enter Font Family
fa_IR: فونت خانواده را وارد کنید

en: Enter Icon Set Name
fa_IR: نام مجموعه آیکن را وارد کنید

en: Enter Product IDs separated by a comma
fa_IR: شناسه های محصول را که با کاما از هم جدا شده اند وارد کنید.

en: Enter Your %1$sFont Awesome Pro Kit ID%2$s.
fa_IR: %1$sFont Awesome Pro Kit ID%2$s خود را وارد کنید.

en: Enter Your %1$sTypeKit Project ID%2$s.
fa_IR: شناسه پروژه %1$sTypeKit%2$s خود را وارد کنید.

en: Enter coupon code
fa_IR: شماره کوپن را وارد کنید

en: Enter each option in a separate line. To differentiate between label and value, separate them with a pipe char ("|"). For example: First Name|f_name
fa_IR: هر گزینه را در یک خط جداگانه وارد کنید. برای تمایز بین برچسب و مقدار ، آنها را با یک کاراکتر لوله ("|") جدا کنید. به عنوان مثال: First Name|f_name

en: Enter each word in a separate line
fa_IR: هر کلمه را در یک خط وارد کنید

en: Enter key
fa_IR: وارد کردن کلید

en: Enter text
fa_IR: متن را وارد کنید

en: Enter the allowed file types, separated by a comma (jpg, gif, pdf, etc).
fa_IR: انواع فایل مجاز را وارد کنید، با کاما (jpg، gif، pdf و غیره) جدا کنید.

en: Enter the integration URL (like Zapier) that will receive the form's submitted data.
fa_IR: URL integration (مانند Zapier) را وارد کنید که داده های ارسال شده فرم را دریافت می کند.

en: Enter the webhook URL that will receive the form's submitted data.
fa_IR: آدرس URL وب هوک که اطلاعات فرمهای ارسالی را دریافت می‌کند، وارد کنید.

en: Enter website admin email address here. This email will be used to send email notification for each transaction.
fa_IR: آدرس ایمیل مدیر وب سایت را در اینجا وارد کنید. این ایمیل برای ارسال اعلان ایمیل برای هر تراکنش استفاده خواهد شد.

en: Enter your Live secret key %1$slink%2$s.
fa_IR: Secret key اصلی %1$slink%2$s خود را وارد کنید.

en: Enter your URL
fa_IR: URL خود را وارد کنید

en: Enter your description
fa_IR: توضیح خود را وارد کنید

en: Enter your email
fa_IR: عنوان خود را وارد کنید

en: Enter your headline
fa_IR: سرتیتر خود را وارد کنید

en: Enter your image caption
fa_IR: کپشن تصویر خود را وارد کنید

en: Enter your license key here, to activate Elementor Pro, and get feature updates, premium support and unlimited access to the template library.
fa_IR: کلید لایسنس  خود را اینجا وارد کنید تا المنتور پرو را فعال کنید و به روز رسانی ویژگی ها، پشتیبانی و دسترسی نامحدود به کتابخانه قالب ها  را دریافت کنید.

en: Enter your link
fa_IR: لینک خود را وارد کنید

en: Enter your number
fa_IR: شماره خود را وارد کنید

en: Enter your quote
fa_IR: نقل قول خود را وارد کنید

en: Enter your test secret key %1$slink%2$s.
fa_IR: Secret key آزمایشی %1$slink%2$s خود را وارد کنید.

en: Enter your text here
fa_IR: متن خود را در اینجا وارد کنید

en: Enter your title
fa_IR: عنوان خود را وارد کنید

en: Enter your username
fa_IR: نام کاربری خود را وارد کنید

en: Enter your video link
fa_IR: لطفا لینک ویدئوی خود را وارد کنید

en: Entering the Theme Builder through WP Dashboard > Templates > Theme Builder opens the New theme builder by default. But don’t worry, you can always view the WP styled version of the screen with a simple click of a button.
fa_IR: برای ورود به پوسته ساز از طریق پیشخوان وردپرس > قالب ها > پوسته ساز، پوسته ساز جدید به طور پیش فرض باز می شود. اما نگران نباشید، همیشه می‌توانید نسخه قدیمی را با یک کلیک ساده مشاهده کنید.

en: Entire Page
fa_IR: کل صفحه

en: Entire Shop
fa_IR: ورودی فروشگاه

en: Entire Site
fa_IR: کل سایت

en: Entrance
fa_IR: ورودی

en: Entrance Animation
fa_IR: انیمیشن ورودی

en: Entry
fa_IR: کشور

en: Equal Height
fa_IR: ارتفاع یکسان

en: Equal height
fa_IR: ارتفاع یکسان

en: Error 404
fa_IR: خطای 404

en: Error Message
fa_IR: پیام خطا

en: Error Message Color
fa_IR: رنگ پیام خطا

en: Error Notices
fa_IR: اعلان های خطا

en: Error occurred, The version selected is invalid. Try selecting different version.
fa_IR: خطایی روی داد، نسخه انتخابی نامعتبر است. نسخه متفاوتی را انتخاب کنید.

en: Error while saving conditions.
fa_IR: هنگام ذخیره شرایط خطایی رخ داد.

en: Error while saving the changes.
fa_IR: هنگام ذخیره سازی تغییرات خطایی رخ داد.

en: Error!
fa_IR: خطا!

en: Error: Field ID conflict.
fa_IR: خطا: مغایرت فیلد آیدی.

en: Error: Invalid key.
fa_IR: خطا: کلید نامعتبر است.

en: Error: Invalid nonce verification.
fa_IR: خطا: تایید صحت غیر معتبر است.

en: Error: Invalid term ID.
fa_IR: خطا: آیدی اصطلاح نامعتبر است.

en: Error: The response is not a valid JSON response.
fa_IR: خطا: هیچ واکنشی به یک پاسخ معتبر JSON نیست.

en: Error: You do not have permission to do that.
fa_IR: خطا: شما اجازه این کار را ندارید.

en: Estedad Font
fa_IR: فونت استعداد

en: Events
fa_IR: رویدادها

en: Evergreen Timer
fa_IR: تایمر Evergreen

en: Excerpt
fa_IR: برگزیده

en: Excerpt Length
fa_IR: طول چکیده

en: Exclude
fa_IR: استثناء

en: Exclude By
fa_IR: رد کردن توسط

en: Exit
fa_IR: خروج

en: Exit Animation
fa_IR: انیمیشن خروج

en: Expand
fa_IR: بسط دادن

en: Expand %1$s
fa_IR: بازکردن %1$s

en: Expand Icon
fa_IR: آیکون باز کردن

en: Experiencing email deliverability issues? Get your emails delivered with Site Mailer.
fa_IR: مشکلاتی در ارسال ایمیل‌ها دارید؟ با **ارسال‌کننده ایمیل سایت**، ایمیل‌های خود را به مقصد برسانید.

en: Expired
fa_IR: منقضی شده است

en: Explore Add-ons
fa_IR: افزونه ها را کاوش کنید

en: Explore our resources
fa_IR: مشاهده آموزش ها

en: Export & Download
fa_IR: برون بری و دانلود

en: Export All
fa_IR: برون ریزی همه

en: Extend Elementor With Add-ons
fa_IR: گسترش المنتور با افزونه ها

en: External Links
fa_IR: لینک خارجی

en: External URL
fa_IR: لینک خارجی

en: Extra Large
fa_IR: خیلی بزرگ

en: Extra Small
fa_IR: بسیار کوچک

en: Facebook App ID is not valid
fa_IR: ID فیس بوک نامعتبر است

en: Facebook Button
fa_IR: دکمه فیسبوک

en: Facebook Comments
fa_IR: نظرات فیسبوک

en: Facebook Embed
fa_IR: فیسبوک Embed

en: Facebook Page
fa_IR: برگه فیس بوک

en: Facebook SDK
fa_IR: SDK فیسبوک

en: Facebook SDK lets you connect to your %1$sdedicated application%2$s so you can track the Facebook Widgets analytics on your site.
fa_IR: Facebook SDK به شما امکان می‌دهد به %1$sبرنامه اختصاصی%2$s خود متصل شوید تا بتوانید تجزیه و تحلیل ویجت‌های Facebook را در سایت خود ردیابی کنید.

en: Facebook Style
fa_IR: سبک فیسبوک

en: Facebook page embedding is exclusively available for the web, mobile devices are not supported. %1$sLearn more%2$s
fa_IR: جاسازی صفحه فیس بوک منحصرا برای وب در دسترس است، دستگاه های تلفن همراه پشتیبانی نمی شوند. %1$sبیشتر بدانید%2$s

en: Facebook post embedding is exclusively available for the web, mobile devices are not supported. %1$sLearn more%2$s
fa_IR: جاسازی فیس بوک منحصرا برای وب در دسترس است، دستگاه های تلفن همراه پشتیبانی نمی شوند. %1$sبیشتر بدانید%2$s

en: Faces
fa_IR: چهره ها

en: Fade
fa_IR: محو

en: Fade By Direction
fa_IR: محو شدن بر اساس جهت

en: Fade Grow
fa_IR: محو شدن رشد

en: Fade In
fa_IR: محو شدن داخلی

en: Fade In Down
fa_IR: محو شدن داخلی پایین

en: Fade In Left
fa_IR: محو شدن داخلی چپ

en: Fade In Right
fa_IR: محو شدن داخلی راست

en: Fade In Up
fa_IR: محو شدن داخلی بالا

en: Fade In/Out
fa_IR: محو ورود/خارج شدن

en: Fade Out
fa_IR: محو شدن خارجی

en: Fade Out Down
fa_IR: محو شدن خارجی از پایین

en: Fade Out Left
fa_IR: محو شدن خارجی از چپ

en: Fade Out Right
fa_IR: محو شدن خارجی از راست

en: Fade Out Up
fa_IR: محو شدن رو به بالا

en: Fade in
fa_IR: محو شدن رو به داخل

en: Failed to write file to disk.
fa_IR: فیلد برای نوشتن فایل بر روی دسیک.

en: Fallback
fa_IR: بازگشتی

en: Fast
fa_IR: سریع

en: Featured
fa_IR: ویژه

en: Featured Image
fa_IR: تصویر ویژه

en: Featured Image Data
fa_IR: اطلاعات تصویر ویژه

en: Features
fa_IR: ویژگی ها

en: Fetch Type
fa_IR: نوع واکشی

en: Field
fa_IR: فیلد

en: Field Mapping
fa_IR: نقشه برداری فیلد

en: Field Name
fa_IR: نام کوچک

en: Field Style
fa_IR: استایل جداکننده

en: Field Type
fa_IR: فیلد

en: Field is hidden if payment source is WooCommerce or payment type is recurring/split payment or field dynamic value is enabled.
fa_IR: اگر منبع پرداخت WooCommerce باشد یا نوع پرداخت تکراری باشد/پرداخت تقسیم شود یا مقدار پویا فیلد فعال باشد، فیلد پنهان است.

en: Field not found!
fa_IR: رشته پیدا نشد!

en: Fields
fa_IR: زمینه های

en: File Field
fa_IR: فیلد فایل

en: File URL
fa_IR: لینک فایل

en: File Upload
fa_IR: آپلود فایل

en: File is too large!
fa_IR: فایل بیش از حد بزرگ است!

en: Fill
fa_IR: پرکردن

en: Filter
fa_IR: فیلتر بر اساس

en: Filter Bar
fa_IR: نوار فیلتر

en: Filter By
fa_IR: فیلتر بر اساس

en: Filter Logic
fa_IR: فیلتر شرطی

en: Filter by depth
fa_IR: فیلتر بر اساس عمق

en: Filter stories list
fa_IR: فیلتر لیست استوری ها

en: Filter story boxes list
fa_IR: فیلتر لیست جعبه های استوری

en: Filter story stories list
fa_IR: فیلتر لیست استوری های کاربر

en: Find the plan that matches your needs and enjoy Pro widgets, templates, and support for a whole year.
fa_IR: پلنی را پیدا کنید که با نیازهای شما مطابقت دارد و از ویجت ها، قالب ها و پشتیبانی Pro برای یک سال کامل لذت ببرید.

en: First Item
fa_IR: اولین آیتم

en: First Item Title
fa_IR: عنوان اولین آیتم

en: First Name
fa_IR: نام

en: First item on the list
fa_IR: اولین آیتم در لیست

en: First name
fa_IR: نام

en: Fit To Content
fa_IR: متناسب با محتوا

en: Fit To Screen
fa_IR: کاملا اندازه صفحه نمایش

en: Fixed
fa_IR: ثابت

en: Flash
fa_IR: پیکان

en: Flat
fa_IR: فلت

en: Flip
fa_IR: تلنگر

en: Flip Box
fa_IR: چرخش جعبه

en: Flip Direction
fa_IR: جهت افکت

en: Flip Effect
fa_IR: افکت

en: Flip X
fa_IR: ورق زدن در محور X

en: Flip Y
fa_IR: ورق زدن در محور Y

en: Floating Bar
fa_IR: نوار شناور

en: Floating Bars
fa_IR: نوارهای شناور

en: Floating Button
fa_IR: دکمه شناور

en: Floating Buttons
fa_IR: دکمه های شناور

en: Floating Element
fa_IR: عنصر شناور

en: Floating Elements
fa_IR: عناصر شناور

en: Focus
fa_IR: تمرکزی

en: Font %s was not found.
fa_IR: فونت %s پیدا نشد.

en: Font Awesome Pro
fa_IR: فونت آسام حرفه ای

en: Font Awesome, the web's most popular icon set and toolkit, Pro Integration
fa_IR: Font Awesome محبوب ترین محموعه آیکن های وب می باشد

en: Font Color
fa_IR: رنگ فونت

en: Font Family
fa_IR: خانواده فونت

en: Font Size
fa_IR: اندازه قلم

en: Font Style
fa_IR: استایل فونت

en: Font Types
fa_IR: نوع فونت

en: Font Variant
fa_IR: نوع فونت

en: Font draft updated.
fa_IR: فونت درفت بروزرسانی شد.

en: Font restored to revision from %s
fa_IR: فونت به نسخه %s بازگشت

en: Font saved.
fa_IR: فونت ذخیره شد.

en: Font submitted.
fa_IR: فونت ارسال شد.

[ctx: Font type singular name]
en: Font Type
fa_IR: نوع فونت، اندازه و رنگ را انتخاب کنید

[ctx: Font type taxonomy general name]
en: Font Types
fa_IR: نوع فونت

en: Font updated.
fa_IR: فونت بروزرسانی شد.

en: Fonts Families Found in project. Please note that typekit takes a few minutes to sync once you publish or update a project.
fa_IR: فونت خانواده در پروژه یافت می شود. لطفا توجه داشته باشید که هنگامی که یک پروژه را منتشر یا به روز کنید، typekit چند دقیقه طول می کشد تا همگام شود.

en: Footer
fa_IR: پاورقی

en: Footers
fa_IR: پاورقی

en: For any custom post type.
fa_IR: برای هر نوع نوشته سفارشی.

en: For example, choose 'Entire Site' to display the template across your site.
fa_IR: به عنوان مثال، «تمام سایت» را برای نمایش الگو در سایت خود انتخاب کنید.

en: For multiple Loop Widgets on the same page, toggle this on to control the pagination for each individually. Note: It affects the page's URL structure.
fa_IR: برای چندین ویجت حلقه در یک صفحه، این را روشن کنید تا صفحه بندی هر کدام به صورت جداگانه کنترل شود. توجه: بر ساختار URL صفحه تأثیر می گذارد.

en: For multiple Posts Widgets on the same page, toggle this on to control the pagination for each individually. Note: It affects the page's URL structure.
fa_IR: برای ویجت‌های چند پست در یک صفحه، این مورد را روشن کنید تا صفحه‌بندی هر کدام به‌ صورت جداگانه کنترل شود. توجه: بر ساختار لینک صفحه تأثیر می گذارد.

en: For this widget to work, you need to set your Stripe API keys in the %1$sIntegrations Settings%2$s.
fa_IR: شناسه برنامه Facebook خود را در %1$sتنظیمات یکپارچگی%2$s تنظیم کنید.

en: For visitors from the EU, Facebook widgets will only work for site visitors if they have logged into Facebook and consented to cookies. %1$sLearn more%2$s
fa_IR: برای بازدیدکنندگان اتحادیه اروپا، ویجت‌های فیس‌بوک تنها در صورتی برای بازدیدکنندگان سایت کار می‌کنند که به فیس‌بوک وارد شده باشند و با کوکی‌ها موافقت کرده باشند. %1$sبیشتر بیاموزید%2$s

en: Form
fa_IR: فرم

en: Form Button Style
fa_IR: اندازه دکمه

en: Form Container Style
fa_IR: عرض حاشیه

en: Form Custom Text
fa_IR: ارتفاع سفارشی

en: Form Data
fa_IR: فرم اطلاعات

en: Form Error
fa_IR: خطای فرم

en: Form Fields
fa_IR: فیلد های فرم

en: Form Fields => Payment Amount => <b>Field Type</b> helps to show Amount List with or without Input field.
fa_IR: فیلدهای فرم => مبلغ پرداخت => <b>نوع فیلد</b> به نمایش فهرست مبلغ با یا بدون فیلد ورودی کمک می کند.

en: Form Fields Style
fa_IR: فیلد های فرم

en: Form ID
fa_IR: ID فرم

en: Form Items
fa_IR: موارد فرم

en: Form Layout
fa_IR: چینش آیتم

en: Form Name
fa_IR: نام فرم

en: Form Name (ID)
fa_IR: نام فرم (شناسه)

en: Form Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Form Sidebar Style
fa_IR: استایل جداکننده

en: Form Sub-Title
fa_IR: عنوان فرعی فرم

en: Form Submissions
fa_IR: فرم های ارسالی

en: Form Submissions now activated by default on all websites
fa_IR: ارسال فرم‌ها اکنون به‌صورت پیش‌فرض در تمامی وب‌سایت‌ها فعال شده است

en: Form Title
fa_IR: عنوان فرم

en: Form Validation
fa_IR: اعتبارسنجی فرم

en: Format
fa_IR: قالب

en: Forms
fa_IR: فرم ها

en: Fraction
fa_IR: کسر

en: Fractional Part
fa_IR: قسمت جزئی

en: Framed
fa_IR: قاب دار

en: Free
fa_IR: آزاد

en: Friday
fa_IR: جمعه

en: From
fa_IR: از نام

en: From Categories
fa_IR: از دسته بندی ها

en: From Date
fa_IR: فرم اطلاعات

en: From Email
fa_IR: ایمیل فرستنده

en: From Ids
fa_IR: از شناسه ها

en: From Name
fa_IR: نام فرستنده

en: From Posts
fa_IR: از نوشته ها

en: From Stories
fa_IR: از استوری ها

en: From URL
fa_IR: آدرس سفارشی

en: From Web Stories
fa_IR: از وب استوری ها

en: From email
fa_IR: از ایمیل

en: From name
fa_IR: از نام

en: From name that will be used in the email headers.
fa_IR: نامی که در هدر ایمیل استفاده خواهد شد.

en: Front
fa_IR: جلو

en: Front Page
fa_IR: صفحه نخست

en: Full Content
fa_IR: محتوای تمام عرض

en: Full Post
fa_IR: نوشته کامل

en: Full Screen
fa_IR: تمام صفحه

en: Full Size Media
fa_IR: رسانه فول سایز

en: Full Width
fa_IR: تمام صفحه

en: Galleries
fa_IR: گالری

en: Gallery
fa_IR: گالری

en: Gallery Field
fa_IR: فیلد گالری

en: Gallery filter
fa_IR: فیلتر گالری

en: Gap
fa_IR: شکاف

en: Gap between columns
fa_IR: فاصله بین ستون ها

en: Gap between input and button
fa_IR: فاصله بین ورودی و دکمه

en: Gap between rows
fa_IR: فاصله بین ردیف ها

en: Gap between slides
fa_IR: فاصله بین اسلایدها

en: Gap between text and icon
fa_IR: فاصله بین متن و نماد

en: Gateway not connected. Contact seller
fa_IR: هیچ روش پرداختی متصل نیست. یا فروشنده در تماس باشید

en: General
fa_IR: عمومی

en: General Options
fa_IR: گزینه های عمومی

en: General Text
fa_IR: متن عمومی

en: Get Healthy
fa_IR: خوب شو

en: Get Popup Builder
fa_IR: دریافت سازنده پاپ آپ

en: Get Premium Version
fa_IR: نسخه پریمیوم را دریافت کنید

en: Get Project ID
fa_IR: دریافت ID پروژه

en: Get Video Data
fa_IR: دریافت اطلاعات ویدئو

en: Get Your Emails Delivered With Site Mailer
fa_IR: ایمیل‌های خود را با **ارسال‌کننده ایمیل سایت** به مقصد برسانید

en: Get access to Analytics, Refund, Invoice & many more features that makes your life way easier. You will also get world class support from our dedicated team 24/7.
fa_IR: به تجزیه و تحلیل، بازپرداخت، فاکتور و بسیاری از ویژگی های دیگر دسترسی داشته باشید که زندگی شما را آسان تر می کند. همچنین از تیم اختصاصی ما به صورت 24 ساعته پشتیبانی در سطح جهانی دریافت خواهید کرد.

en: Get in touch
fa_IR: در تماس باشید

en: Get new features and support.
fa_IR: امکانات جدید و پشتیبانی را بدست آورید.

en: GetResponse
fa_IR: سرویس GetResponse

en: Gift Tag
fa_IR: برچسب هدیه

en: Give your Query a custom unique id to allow server side filtering
fa_IR: به کوئری خود یک ID سفارشی منحصر بفرد بدهید تا بتواند در سمت سرور فیلترینگ را ایجاد کند

en: Global
fa_IR: عمومی

en: Global Widget
fa_IR: ویجت عمومی

en: Global Widgets
fa_IR: ویجت ها عمومی

en: Go Pro
fa_IR: برو به نسخه حرفه ای

en: Go Pro now
fa_IR: حالا به نسخه حرفه ای برو

en: Go To Dashboard
fa_IR: برو به داشبورد

en: Go to WP Dashboard
fa_IR: به داشبورد وردپرس بروید

en: Go to slide 1
fa_IR: به اسلاید 1 بروید

en: Go to slide 2
fa_IR: به اسلاید 2 بروید

en: Go to slide 3
fa_IR: به اسلاید 3 بروید

en: Go to the %1$sMenus screen%2$s to create one.
fa_IR: برای مدیریت %1$sصفحه فهرست ها%2$s کلیک کنید.

en: Go to the %1$sMenus screen%2$s to manage your menus.
fa_IR: برای مدیریت %1$sصفحه فهرست ها%2$s کلیک کنید.

en: Google Calendar
fa_IR: تقویم Google

en: Google Web Fonts
fa_IR: فونت های گوگل

en: Got it! Keep it enabled
fa_IR: متوجه شدم! آن را فعال نگه دارید

en: Gradient
fa_IR: گرادینت

en: Gradient Direction
fa_IR: جهت گرادیانت

en: Graphic Element
fa_IR: عنصر گرافیکی

en: Gravatar
fa_IR: گراواتار

en: Grayscale
fa_IR: خاکستری

en: Great News! Admin
fa_IR: خبر خوب

en: Greater than or equal
fa_IR: پلاگین نیاز به نسخه پی اچ پی بیشتر یا برابر با 5.x.x

en: Greeting
fa_IR: خوش آمد گویی

en: Grid
fa_IR: شبکه ای

en: Groove
fa_IR: شیار

en: Group
fa_IR: گروه

en: Groups
fa_IR: گروه ها

en: HTML Field
fa_IR: فیلد HTML

en: HTML Tag
fa_IR: تگ HTML

en: HTTP Error
fa_IR: خطا HTTP

en: Hamburger
fa_IR: همبرگر

en: Have a coupon?
fa_IR: کد تخفیف دارید؟

en: Head
fa_IR: سر

en: Head Shake
fa_IR: تکان دادن سر

en: Header
fa_IR: سربرگ

en: Headers
fa_IR: سربرگ

en: Heading
fa_IR: سربرگ

en: Heading Message Text
fa_IR: پیام وارد شده(Logged )

en: Heading Text
fa_IR: سربرگ

en: Headline
fa_IR: عنوان

en: Headline Spacing
fa_IR: فاصله عنوان اصلی

en: Heads up! You are using a free trial. Want to enjoy Pro widgets & templates for a whole year?
fa_IR: سر بالا! شما از نسخه آزمایشی رایگان استفاده می کنید. آیا می خواهید برای یک سال تمام از ابزارک ها و قالب های حرفه ای لذت ببرید؟

en: Healthful Resources
fa_IR: منابع سالم

en: Heart
fa_IR: قلب

en: Height
fa_IR: ارتفاع

en: Here's a link
fa_IR: این یک لینک است

en: Here's where you can customize how notices form WooCommerce will appear for your customers
fa_IR: اینجا جایی است که می توانید نحوه نمایش اعلان های ووکامرس را برای مشتریان خود سفارشی کنید

en: Hidden
fa_IR: پنهان

en: Hide
fa_IR: پنهان

en: Hide Empty
fa_IR: خالی کردن

en: Hide for logged in users
fa_IR: مخفی برای کاربران وارد شده

en: Hierarchical View
fa_IR: مشاهده سلسله مراتبی

en: Highlight Lines
fa_IR: خط های هایلایت شده

en: Highlighted
fa_IR: هایلایت شده

en: Highlighted Text
fa_IR: متن هایلایت

en: Home page
fa_IR: صفحه اصلی

en: Honeypot
fa_IR: هانی پات

en: Horizontal
fa_IR: افقی

en: Horizontal Orientation
fa_IR: جهت افقی

en: Horizontal Padding
fa_IR: پدینگ افقی

en: Horizontal Position
fa_IR: موقعیت افقی

en: Horizontal Scroll
fa_IR: اسکرول افقی

en: Hotspot
fa_IR: نقطه کانونی

en: Hours
fa_IR: ساعت‌

en: Hover
fa_IR: هاور

en: Hover Animation
fa_IR: انیمیشن هاور

en: Hover Area
fa_IR: بخش هاور

en: Hover Effect
fa_IR: افکت حالت هاور

en: Hover Effects
fa_IR: جلوه های شناور

en: Hover animation
fa_IR: انیمیشن هاور

en: Hover over the date next to the comment, and copy its link address.
fa_IR: روی تاریخی که در کنار نظر قرار دارد، روی آن کلیک کنید و آدرس لینک آن را کپی کنید.

en: Hover over the date next to the post, and copy its link address.
fa_IR: روی تاریخ کنار پست کلیک کرده و آدرس پیوند آن را کپی کنید.

en: Hover over the date next to the video, and copy its link address.
fa_IR: روی تاریخ کنار ویدیو کلیک کنید و آدرس لینک آن را کپی کنید.

en: Html helps to send html markup in the email body. Select plain if you just want plain text in the email body.
fa_IR: Html به ارسال نشانه گذاری html در بدنه ایمیل کمک می کند. اگر فقط می‌خواهید متن ساده در متن ایمیل باشد، ساده را انتخاب کنید.

en: Human Readable
fa_IR: تشخیص انسان بودن

en: I already did
fa_IR: من قبلا انجام دادم

en: I combine my love of food and storytelling to create beautiful photos.
fa_IR: من عشق خود به غذا و داستان سرایی را برای ایجاد عکس های زیبا ترکیب می کنم.

en: I have read and agree to the website
fa_IR: من شرایط را خوانده و با آن موافقم

en: I need help
fa_IR: نیاز به کمک دارم.

en: ID
fa_IR: آیدی

en: ID Numbers
fa_IR: شماره های شناسه

en: Icon
fa_IR: آیکن

en: Icon & Text
fa_IR: مجموعه آیکن

en: Icon Color
fa_IR: آیکن رنگ

en: Icon Padding
fa_IR: پدینگ آیکن

en: Icon Position
fa_IR: موقیعت آیکن

en: Icon Rotate
fa_IR: چرخاندن آیکن

en: Icon Set
fa_IR: مجموعه آیکن

en: Icon Set draft updated.
fa_IR: درفت مجموعه آیکن بروزرسانی شد.

en: Icon Set restored to revision from %s
fa_IR: فونت به نسخه %s بازگشت

en: Icon Set saved.
fa_IR: مجموعه آیکن ذخیره شد.

en: Icon Set submitted.
fa_IR: مجموعه آیکن ثبت شد.

en: Icon Set updated.
fa_IR: مجموعه آیکن بروزرسانی شد.

en: Icon Size
fa_IR: سایز آیکن

en: Icon Spacing
fa_IR: فاصله بین آیکن ها

en: Icons
fa_IR: آیکن ها

en: Icons Count
fa_IR: شمارنده آیکن

en: Identity
fa_IR: هویت

en: Ie: "See Article"
fa_IR: یعنی: "مقاله را ببینید"

en: If the user has seen another popup on the page hide this popup
fa_IR: اگر کاربر پاپ آپ دیگری را مشاهده کرد این پاپ آپ را مخفی کن

en: If this is a primary field (first name, last name, email etc), then please select one.
fa_IR: اگر این فیلد اصلی است (نام، نام خانوادگی، ایمیل و غیره)، لطفاً یکی را انتخاب کنید.

en: If users not logged in, when click the "Add Story" button, redirect your own login page. Default is wp-login.php.
fa_IR: در صورتی که کاربر ، وارد نشده باشد و روی "افزودن استوری" کلیک کند ، به صفحه ورود شما منتقل خواهد شد. پیشفرض wp-login.php است.

en: If you are using the Facebook Comments Widget, you can add moderating options through your application. Note that this option will not work on local sites and on domains that don't have public access.
fa_IR: اگر از ویجت نظرات فیسبوک استفاده می کنید، می توانید از طریق برنامه خود گزینه های نظارت را اضافه کنید. توجه داشته باشید که این گزینه در سایت های محلی و در دامنه هایی که دسترسی عمومی ندارند، کار نخواهد کرد.

en: If you don't yet have a license key, %1$sget Elementor Pro now%2$s.
fa_IR: اگر هنوز کلید مجوز ندارید، %1$s المنتور پرو اکنون%2$s.

en: If you enable/disable this option, you have to reset the date fields with date limitation.
fa_IR: اگر این گزینه رو فعال/غیرفعال کردی، نیاز داری زمینه های تاریخ دارای محدودیت رو دوباره تنظیم کنی.

en: If you have a coupon code, please apply it below.
fa_IR: اگر کد تخفیف دارید، لطفا آن را در زیر اعمال کنید.

en: If you have shopped with us before, please enter your details below. If you are a new customer, please proceed to the Billing section.
fa_IR: اگر قبلا از ما خرید کرده اید، لطفا مشخصات خود را در زیر وارد کنید. اگر مشتری جدید هستید، لطفا به بخش صورت‌حساب بروید.

en: If you need to increase max upload size please contact your hosting.
fa_IR: اگر شما نیاز به افزایش حجم آپلود دارید لطفا با میزبانی هاست خود تماس بگیرید.

en: If your snippet includes jQuery, this will ensure it will work for all visitors. It may have a minor impact on loading speed.
fa_IR: اگر قطعه شما شامل jQuery باشد، این اطمینان حاصل می کند که برای همه بازدیدکنندگان کار خواهد کرد. ممکن است تاثیر جزئی بر سرعت بارگذاری داشته باشد.

en: If you’d like a different style for a specific category, it’s easy to create a separate archive template whose condition is to only display when users are viewing that category’s list of posts.
fa_IR: اگر شما می خواهید یک استایل را برای دسته بندی خاص تعریف کنید، آسان ترین راه ایجاد یک قالب آرشیو تعیین شرایط فقط برای همان دسته بندی است.

en: Ignore Sticky Posts
fa_IR: نادیده گرفتن پست های چسبنده

en: Image
fa_IR: عکس-

en: Image Above
fa_IR: تصویر بالا

en: Image Alt
fa_IR: ALT تصویر

en: Image Border
fa_IR: حاشیه تصویر

en: Image Caption
fa_IR: کپشن تصویر

en: Image Compression
fa_IR: فشرده سازی تصویر

en: Image Field
fa_IR: فیلد تصویر

en: Image Fit
fa_IR: تناسب تصویر

en: Image Inline
fa_IR: تصویر درون خطی

en: Image Left
fa_IR: سمت چپ تصویر

en: Image Max Height
fa_IR: حداکثر ارتفاع تصویر

en: Image Max Width
fa_IR: حداکثر عرض تصویر

en: Image Overlay
fa_IR: پوشش روی تصویر

en: Image Position
fa_IR: موقعیت تصویر

en: Image Ratio
fa_IR: نسبت تصویر

en: Image Resolution
fa_IR: کیفیت تصویر

en: Image Right
fa_IR: سمت راست تصویر

en: Image Size
fa_IR: اندازه عکس

en: Image Stacked
fa_IR: تصویر انباشته شده

en: Image Title
fa_IR: عنوان تصویر

en: Image Width
fa_IR: عرض تصویر

en: Image compression works only in the user publishing form!
fa_IR: فشرده سازی تصویر فقط در فرم انتشار کاربر کار می کند!

en: Import
fa_IR: درونریزی

en: Import Data
fa_IR: درون ریزی اطلاعات

en: Imported
fa_IR: درون ریزی

en: In
fa_IR: ورود

en: In %s
fa_IR: در %s

en: In Categories
fa_IR: دسته بندی ها

en: In Child %s
fa_IR: در فرزند %s

en: In Tags
fa_IR: موضوعات

en: In order to open a popup on selector click, please set your Popup Conditions
fa_IR: برای باز شدن پاپ آپ روی با کلیک روی سلکتور، لطفا شرط پاپ آپ خود را وارد کنید

en: In same Term
fa_IR: در همین مدت

en: Inactive
fa_IR: غیر فعال

en: Inactive Button
fa_IR: دکمه آرشیو

en: Include
fa_IR: شامل

en: Include By
fa_IR: شامل توسط

en: Include Context
fa_IR: شامل محتویات

en: Incompatible archive
fa_IR: آرشیو ناسازگار

en: Incomplete
fa_IR: تکمیل

en: Incomplete Amount
fa_IR: تعداد نظر

en: Incomplete Transactions
fa_IR: تراکنش های تکمیل نشده

en: Increase engagement and conversion with Elementor’s marketing features including Forms, and Popups.
fa_IR: میزان تعامل و تبدیل را با ویژگی‌های بازاریابی المنتور، از جمله فرم‌ها و پاپ‌آپ‌ها، افزایش دهید.

en: Indent
fa_IR: عقب نشینی

en: Indicate Watched
fa_IR: تماشا شده

en: Indicates whether next post must be within the same taxonomy term as the current post, this lets you set a taxonomy per each post type
fa_IR: نشان می دهد که آیا پست بعدی باید در همان طبقه بندی به عنوان نوشته فعلی باشد، این به شما اجازه می دهد تا طبقه بندی را در هر نوع نوشته تعیین کنید

en: Individual Pagination
fa_IR: صفحه بندی تکی

en: Infinite Loop
fa_IR: حلقه بی‌نهایت

en: Infinite Scroll
fa_IR: اسکرول بی نهایت

en: Infinite scroll
fa_IR: اسکرول بی نهایت

en: Infinite scroll is inactive while editing. Preview your page to see it in action.
fa_IR: اسکرول بینهایت هنگام ویرایش غیرفعال است. برای مشاهده این مورد در عمل، از پیش نمایش اقدام کنید.

en: Info
fa_IR: اطلاعات

en: Info Box
fa_IR: جعبه اطلاعات

en: Info Button
fa_IR: دکمه اطلاعات

en: Info Button Box
fa_IR: جعبه دکمه اطلاعات

en: Info Links
fa_IR: لینک های اطلاعات

en: Info Notices
fa_IR: اعلان های اطلاعاتی

en: Inherit
fa_IR: تابع مادر

en: Initial
fa_IR: اولیه

en: Inline
fa_IR: در متن

en: Inline List
fa_IR: لیست درونی

en: Inline Message Color
fa_IR: رنگ پیام در متن

en: Input
fa_IR: ورودی

en: Input Field
fa_IR: اندازه ورودی

en: Input Height
fa_IR: کمترین ارتفاع

en: Input Icon
fa_IR: آیکن منو

en: Input Size
fa_IR: اندازه ورودی

en: Input Width
fa_IR: حداقل عرض

en: Insert the API keys provided in the stripe admin dashboard to start collecting payments on your website using Stripe.
fa_IR: کلیدهای API ارائه شده در داشبورد مدیریت stripe را وارد کنید تا با استفاده از Stripe شروع به جمع آوری پرداخت ها در وب سایت خود کنید.

en: Inset
fa_IR: داخلی

en: Inside
fa_IR: درون

en: Instagram Style
fa_IR: سبک اینستاگرام

en: Install Elementor
fa_IR: از طریق المنتور

en: Install Now
fa_IR: حالا نصب کن

en: Install Plugin
fa_IR: نصب افزونه

en: Install and activate the Elementor plugin to access all the Pro features.
fa_IR: برای فعالسازی قابلیت های افزونه حرفه ای، نسخه رایگان المنتور را فعال کنید.

en: Installment Name
fa_IR: حالا نصب کن

en: Installments
fa_IR: نمونه ها

en: Instances
fa_IR: نمونه ها

en: Integrate your favorite marketing software
fa_IR: نرم افزار بازاریابی مورد علاقه خود را ادغام کنید

en: Integration requires an email field
fa_IR: Drip Integration به یک فیلد ایمیل نیاز دارد

en: Integrations
fa_IR: یکپارچه سازی

en: Interactions
fa_IR: تعاملات

en: Interactive
fa_IR: در ارتباط بودن

en: Internal Links
fa_IR: لینک داخلی

en: Internal URL
fa_IR: لینک داخلی

en: Invalid File!
fa_IR: فرم نامعتبر

en: Invalid Form
fa_IR: فرم نامعتبر

en: Invalid Form.
fa_IR: فرم نامعتبر.

en: Invalid SVG Format, file not uploaded for security reasons
fa_IR: فرمت SVG نامعتبر، فایل به دلایل امنیتی آپلود نشد

en: Invalid data!
fa_IR: داده نامعتبر!

en: Invalid form, reCAPTCHA validation failed.
fa_IR: فرم نامعتبر، اعتبار سنجی reCAPTCHA ناموفق بود.

en: Invalid post type.
fa_IR: نوع ارسال نامعتبر است.

en: Invert
fa_IR: معکوس کردن

en: IranSans Font
fa_IR: فونت ایران سنس

en: IranSansX Font
fa_IR: فونت ایران سنس ایکس

en: IranYekan Font
fa_IR: فونت ایران یکان

en: Is
fa_IR: هست

en: Is After
fa_IR: بعد

en: Is Before
fa_IR: قبل

en: Is Empty
fa_IR: خالی کردن

en: Is Not
fa_IR: نیست

en: Is not Empty
fa_IR: خالی نیست

en: Is on or after
fa_IR: روشن یا بعد از آن

en: Is on or before
fa_IR: روشن یا قبل از آن

en: It seems we can't find what you're looking for.
fa_IR: به نظر میرسد چیزی که دنبالش هستید یافت نشد.

en: It seems we can’t find what you’re looking for.
fa_IR: به نظر می رسد ما نمی توانیم آنچه شما به دنبال آن هستید را پیدا کنیم.

en: It will be available for only touch devices and some browsers.
fa_IR: این قابلیت فقط برای دستگاه های لمسی و بعضی مرورگرها در دسترس است.

en: It will be available for only touch devices.
fa_IR: این گزینه فقط در دستگاه های لمسی در دسترس خواهد بود.

en: It will be full screen in mobile devices.
fa_IR: در دستگاه های موبایل ، تمام صفحه خواهد بود.

en: It will override default value!
fa_IR: این مقدار پیش فرض را لغو می کند!

en: It's done!
fa_IR: انجام شد!

en: Italic
fa_IR: ایتالیک

en: Item
fa_IR: ایتم

en: Item #%d
fa_IR: آیتم #%d

en: Item #1
fa_IR: آیتم #1

en: Item #2
fa_IR: آیتم #2

en: Item #3
fa_IR: آیتم #3

en: Item Alignment
fa_IR: چینش آیتم

en: Item Gap
fa_IR: فاصبه آیتم

en: Item Layout
fa_IR: چینش آیتم

en: Item Name
fa_IR: نام آیتم

en: Item Overlay
fa_IR: روکش آیتم

en: Item Position
fa_IR: موقعیت آیتم

en: Item Ratio
fa_IR: نسبت آیتم ها

en: Item Title
fa_IR: عنوان آیتم

en: Items
fa_IR: آیتم ها

en: Items Indicator
fa_IR: موارد آیتم

en: Items Per Page
fa_IR: تعداد موارد در هر صفحه

en: Iterations
fa_IR: یکپارچه سازی

en: Jalali Datepicker
fa_IR: تقویم شمسی

en: Jello
fa_IR: ژله

en: John Doe
fa_IR: جان دوو

en: Justified
fa_IR: تراز شده

en: Justify
fa_IR: هم تراز

en: Kara Font
fa_IR: فونت کارا

en: Keep Your Website’s Shine On
fa_IR: وبسایتت رو برق بنداز

en: Keep your site's visitors happy when they get lost by displaying your recent posts, a search bar, or any information that might help the user find what they were looking for.
fa_IR: با نمایش نوشته های اخیر، یک نوار جستجو یا هر اطلاعاتی دیگری، کمک کنید تا آنچه کاربر به صفحه 404 وارد می شود را خوشحال کند.

en: Keep your website secure and compatible by updating your Elementor Pro website to the latest version.
fa_IR: وب‌سایت خود را با به‌روزرسانی المنتور پرو به آخرین نسخه، ایمن و سازگار نگه دارید.

en: Ken Burns Effect
fa_IR: افکت Ken Burns

en: Key
fa_IR: کلید

en: Kit ID
fa_IR: شناسه Kit

en: Label
fa_IR: لیبل

en: Label Position
fa_IR: موقعیت لیبل

en: Labels
fa_IR: لیبل ها

en: Language
fa_IR: زبان

en: Large
fa_IR: بزرگ

en: Last Modified
fa_IR: آخرین ویرایش

en: Last Name
fa_IR: نام خانوادگی

en: Last name
fa_IR: نام خانوادگی

en: Latest Products
fa_IR: آخرین محصولات

en: Latitude
fa_IR: عرض

en: Layout
fa_IR: طرح‌بندی

en: Lazy Load
fa_IR: بارگذاری آهسته

en: Lazyload
fa_IR: بارگذاری آهسته

en: Learn More
fa_IR: بیشتر بدانید

en: Learn more about adding custom code
fa_IR: درباره افزودن کد سفارشی بیشتر بیاموزید

en: Leave blank to show all non-blank categories in name order.
fa_IR: برای نمایش تمامی دسته بندی های دارای محتوا با ترتیب بر اساس نام ، خالی بگذارید.

en: Leave blank to use last post thumbnail.
fa_IR: برای استفاده از تصویر شاخص آخرین نوشته ، خالی بگذارید.

en: Leave blank to use post thumbnail.
fa_IR: برای استفاده از تصویر شاخص نوشته ، خالی بگذارید.

en: Leave empty to allow all types.
fa_IR: برای مجازکردن تمامی فرمت ها ، خالی بگذارید.

en: Left
fa_IR: چپ

en: Left Bottom
fa_IR: چپ پائین

en: Left Center
fa_IR: چپ وسط

en: Left Top
fa_IR: بالا سمت چپ

en: Less than or equal
fa_IR: کمتر یا مساوی

en: Let's Go!
fa_IR: بریم

en: Letter Spacing
fa_IR: فاصلهٔ بین حروف

en: Level
fa_IR: سطح

en: Leverage Elementor AI to instantly generate Custom Code for Elementor
fa_IR: از Elementor AI برای تولید فوری کد سفارشی برای Elementor استفاده کنید

en: License
fa_IR: کد لایسنس

en: License Mismatch
fa_IR: عدم تطابق لایسنس

en: License Settings
fa_IR: تنظیمات لایسنس

en: License has been activated successfully.
fa_IR: کلید لایسنس با موفقیت فعال شد.

en: License key is missing.
fa_IR: کلید نامعتبر.

en: Light
fa_IR: نور

en: Lightbox
fa_IR: لایت باکس

en: Lighten
fa_IR: روشن

en: Like
fa_IR: پسندیدن

en: Limit for per public story. Set 0 to unlimited.
fa_IR: محدودیت برای به ازای استوری عمومی. برای بینهایت 0 تنظیم کنید.

en: Line Height
fa_IR: ارتفاع خطی

en: Line Numbers
fa_IR: شماره خط

en: Line-through
fa_IR: خط انتقال

en: Link
fa_IR: پیوند

en: Link Color
fa_IR: رنگ پیوند

en: Link Text
fa_IR: متن لینک

en: Link Timeout
fa_IR: زمان پایان لینک

en: Link Type
fa_IR: نوع لینک

en: Link for the Author Name and Image
fa_IR: لینک برای نام و تصویر نویسنده

en: Linked Stories
fa_IR: استوری های پیوندشده

en: Links
fa_IR: لینکها

en: Links Color
fa_IR: رنگ لینک ها

en: Links Hover Color
fa_IR: رنگ هاور لینک ها

en: List
fa_IR: ليست

en: List Item
fa_IR: آیتم در لیست

en: List Item #1
fa_IR: لیست آیتم #1

en: List Item #2
fa_IR: لیست آیتم #2

en: List Item #3
fa_IR: لیست آیتم #3

en: List Items
fa_IR: آیتم لیست

en: Live Results
fa_IR: نتایج زنده

en: Live Secret key
fa_IR: کلید مخفی اصلی

en: Load Extra Styles
fa_IR: بارگیری استایل های اضافی

en: Load Mask Image
fa_IR: بارگذاری تصویر پوشش

en: Load More
fa_IR: مشاهده بیشتر

en: Load Type
fa_IR: نوع بار

en: Load on Click
fa_IR: بارگذاری با کلیک

en: Loader
fa_IR: بارگذاری

en: Loader Color
fa_IR: رنگ بارگذار

en: Loading
fa_IR: بارگذاری

en: Location
fa_IR: موقعیت

en: Location '%s' is not a core location.
fa_IR: مکان'%s' یک مکان اصلی نیست.

en: Location Settings
fa_IR: تنظیمات موقعیت

en: Log In
fa_IR: وارد شوید

en: Log in to %1$syour account%2$s to get your license key.
fa_IR: برای دریافت کلید مجوز خود، به %1$sحساب خود%2$s وارد شوید.

en: Logged In
fa_IR: وارد شده

en: Logged Out
fa_IR: از سیستم خارج شد

en: Logged in Message
fa_IR: پیام وارد شده(Logged )

en: Logical Combination
fa_IR: ترکیب منطقی

en: Login
fa_IR: ورود

en: Login Button
fa_IR: دکمه ورود

en: Login Messages
fa_IR: پیام های ورود

en: Login Status
fa_IR: وضعیت ورود

en: Login URL:
fa_IR: آدرس ورود:

en: Logout
fa_IR: خروج

en: Long Arrow
fa_IR: فلش بلند

en: Longitude
fa_IR: طول

en: Looks like you are using WooCommerce, while your theme does not support it. Please consider switching themes.
fa_IR: به نظر می رسد که شما از ووکامرساستفاده می کنید، در حالی که تم شما از آن پشتیبانی نمی کند. لطفا تغییر پوسته را در نظر بگیرید.

en: Loop
fa_IR: حلقه

en: Loop Base
fa_IR: پایه حلقه

en: Loop Carousel
fa_IR: لیست حلقه

en: Loop Carousel starts with a template.
fa_IR: لیست حلقه با یک قالب شروع میشود.

en: Loop Grid
fa_IR: حلقه شبکه ای

en: Loop Grid starts with a template.
fa_IR: حلقه شبکه(/لیست) با یک قالب شروع میشود.

en: Loop Item
fa_IR: مورد حلقه

en: Loop Items
fa_IR: موارد حلقه

en: Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor
fa_IR: برای ویرایش متن روی دکمه کلیک کنید

en: Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
fa_IR: برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

en: Lost your password?
fa_IR: رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟

en: Lottie
fa_IR: تصویر متحرک

en: Lowercase
fa_IR: حروف کوچک

en: Luminosity
fa_IR: درخشندگی

en: MailChimp
fa_IR: سرویس MailChimp

en: Main Menu
fa_IR: منو اصلی

en: Make story draft
fa_IR: پیش نویس کردن استوری

en: Make sure emails reach the inbox every time with improved deliverability, detailed email logs, and an easy setup with no need for an SMTP plugin.
fa_IR: اطمینان حاصل کنید که ایمیل‌ها هر بار به صندوق ورودی می‌رسند، با بهبود قابلیت تحویل، گزارش‌های دقیق ایمیل، و راه‌اندازی آسان بدون نیاز به افزونه SMTP.

en: Make sure your emails reach the inbox every time with Site Mailer
fa_IR: اطمینان حاصل کنید که ایمیل‌های شما همیشه با ارسال‌کننده ایمیل سایت به صندوق ورودی می‌رسند

en: Manage Your Font Files
fa_IR: فایل های فونت خود را مدیریت کنید

en: Manage and edit every part of your website, including pages, templates, headers, footers, and more.
fa_IR: تمام بخش‌های وب‌سایت خود را مدیریت و ویرایش کنید، از جمله صفحات، قالب‌ها، هدرها، فوترها و موارد دیگر.

en: Manage your site’s lightbox settings in the %1$sLightbox panel%2$s.
fa_IR: تنظیمات لایت باکس سایت خود را در %1$s پنل لایت باکس%2$s مدیریت کنید.

en: Manual
fa_IR: دستی

en: Manual Selection
fa_IR: انتخاب دستی

en: Many Comment Format
fa_IR: فرمت چندین نظر

en: Margin
fa_IR: فاصله

en: Margin Top
fa_IR: فاصله

en: Mark Color
fa_IR: رنگ نشانه گذاری

en: Marker
fa_IR: نشانگر

en: Marker View
fa_IR: مشاهده نشانگر

en: Mask
fa_IR: پوشش

en: Masonry
fa_IR: کاشی

en: Max Height
fa_IR: حداثکر ارتفاع

en: Max Post Count
fa_IR: حداکثر تعداد نوشته

en: Max Uploading File Size
fa_IR: حداکثر اندازه فایل در آپلود

en: Max Weight
fa_IR: حداثکر ارتفاع

en: Max Width
fa_IR: حداکثر عرض

en: Max height
fa_IR: حداکثر ارتفاع

en: Max. Date
fa_IR: زمان حداکثر

en: Max. File Size
fa_IR: حداکثر سایز فایل

en: Max. Files
fa_IR: حداکثر فایل ها

en: Max. Value
fa_IR: حداکثر ارزش

en: Maybe Later
fa_IR: بعدا

en: Meal Prep
fa_IR: آماده سازی غذا

en: Media
fa_IR: رسانه

en: Media Carousel
fa_IR: کنترل کاروسل

en: Media File
fa_IR: پرونده رسانه

en: Medium
fa_IR: میانه

en: Meet Our Attributes
fa_IR: با ویژگی های ما آشنا شوید

en: Meet Our Custom CSS
fa_IR: CSS سفارشی

en: Meet Our Global Widget
fa_IR: با ویجت عمومی ما آشنا شوید

en: Meet the New Theme Builder: More Intuitive and Visual Than Ever
fa_IR: با پوسته ساز جدید بیشتر آشنا شوید: بیشتر از همیشه گرافیکی و بصری

en: Menu
fa_IR: منو

en: Menu Button
fa_IR: دکمه منو

en: Menu Cart
fa_IR: منو سبد خرید

en: Menu Icon
fa_IR: آیکن منو

en: Menu Items
fa_IR: آیتم های منو

en: Menu Name
fa_IR: نام منو

en: Menu Order
fa_IR: منو سفارشی

en: Menu Toggle
fa_IR: تنظیم منو

en: Merchant Account
fa_IR: حساب من

en: Merchant Code
fa_IR: شناسه درگاه

en: Merchent Code
fa_IR: کد

en: Message
fa_IR: پیغام

en: Message Notices
fa_IR: اعلان های پیام

en: Messages
fa_IR: پیام ها

en: Messenger
fa_IR: پیام رسان

en: Meta
fa_IR: متا

en: Meta Border Color
fa_IR: رنگ کادر متا

en: Meta Data
fa_IR: داده متا

en: Meta Key
fa_IR: کلید متا

en: Metadata
fa_IR: فراداده

en: Middle
fa_IR: وسط

en: Min Height
fa_IR: کمترین ارتفاع

en: Min Weight
fa_IR: کمترین ارتفاع

en: Min Width
fa_IR: حداقل عرض

en: Min. Date
fa_IR: زمان حداقل

en: Min. Value
fa_IR: مقدار حداقل

en: Mini Cart
fa_IR: سبد خرید مینی

en: Mini Cart Template
fa_IR: قالب سبد خرید مینی

en: Minimal
fa_IR: حداقل

en: Minimize Box
fa_IR: جعبه Minimize

en: Minimized On
fa_IR: روشن کردن Minimize

en: Minimum number of comments: 5
fa_IR: حداقل تعداد نظر: 5

en: Minimum search characters
fa_IR: حداقل کاراکترهای جستجو

en: Minutes
fa_IR: دقیقه

en: Mismatch
fa_IR: عدم تطابق

en: Missing
fa_IR: گم شده

en: Missing a temporary folder.
fa_IR: یک پوشه‌ی موقت گم شده است .

en: Mobile Bar
fa_IR: نوار موبایل

en: Mobile Dropdown
fa_IR: منو موبایل کشویی

en: Monday
fa_IR: دوشنبه

en: Month
fa_IR: ماه

en: Month: %s
fa_IR: ماه : %s

en: Monthly
fa_IR: ماهیانه

en: Months
fa_IR: ماه

en: Mouse Effects
fa_IR: افکت موس

en: Mouse Track
fa_IR: مسیر ماوس

en: Move story to trash
fa_IR: انتقال استوری به زباله دان

en: Multi Chat
fa_IR: چت چند گانه

en: Multiple
fa_IR: چندگانه

en: Multiple Files
fa_IR: فایل های چندتایی

en: Multiple Selection
fa_IR: چند انتخابی

en: Multiply
fa_IR: تکثیر کردن

en: Mute Video
fa_IR: قطع صدا

en: My Account
fa_IR: حساب کاربری من

en: NEW10
fa_IR: جدید10

en: NO
fa_IR: خیر

en: Nahid Font
fa_IR: فونت ناهید

en: Name
fa_IR: نام

en: Name:
fa_IR: نام

en: Native HTML5
fa_IR: استفاده از HTML5 محلی

en: Navigation
fa_IR: ناوبری

en: Need help?
fa_IR: به کمک نیاز دارید؟

en: Nested Spinners
fa_IR: چرخنده های تو در تو

en: Network
fa_IR: شبکه

en: Never lose another submission! Using “Actions After Submit” you can now choose to save all submissions to an internal database.
fa_IR: هیچ کدام از فرم های ارسالی را از دست ندهید! اکنون می توانید با استفاده از بخش "واکنش بعد از ارسال" همه موارد را در یک پایگاه داده داخلی ذخیره کنید.

en: Never show again
fa_IR: هرگز نمایش نده.

en: New Font
fa_IR: فونت جدید

en: New Font Type Name
fa_IR: نام  نوع فونت جدید

en: New Form
fa_IR: فرم جدید

en: New Gallery
fa_IR: گالری جدید

en: New Icon Set
fa_IR: مجموعه آیکن جدید

en: New Story
fa_IR: استوری جدید

en: New Story Box
fa_IR: جعبه استوری جدید

en: New User Report
fa_IR: گزارش کاربر جدید

en: New User Story
fa_IR: استوری کاربر جدید

en: New Web Story
fa_IR: استوری جدید

en: New better payment transaction!
fa_IR: تراکنش پرداخت جدید !

en: New code
fa_IR: کد جدید

en: New mention in Note #%1$s on %2$s - %3$s
fa_IR: منشن جدید در یادداشت #%1$s در %2$s - %3$s

en: New message from "%s"
fa_IR: پیام جدید از \ " %s "

en: New reply in Note #%1$s on %2$s - %3$s
fa_IR: پاسخ جدید در یادداشت #%1$s در %2$s - %3$s

en: Next
fa_IR: بعدی

en: Next & Submit Button
fa_IR: دکمه ارسال و بعدی

en: Next &raquo;
fa_IR: بعدی &raquo;

en: Next Arrow
fa_IR: فلش بعدی

en: Next Button
fa_IR: دکمه بعدی

en: Next Label
fa_IR: لیبل بعدی

en: Next Up
fa_IR: بعدی

en: Next slide
fa_IR: اسلاید بعدی

en: No
fa_IR: خیر

en: No Comments
fa_IR: بدون نظر

en: No Comments Format
fa_IR: فرمت بدون نظر

en: No Font Types found.
fa_IR: هیچ نوع فونت یافت نشد.

en: No Headings Found Message
fa_IR: پیامی برای نبود عنوان‌ها یافت نشد

en: No Items
fa_IR: موارد حلقه

en: No Label
fa_IR: بدون لیبل

en: No More Posts Message
fa_IR: پیام نوشته های بیشتر موجود نیست

en: No Rating Reviews
fa_IR: بدون امتیاز ارزیابی

en: No Repeat
fa_IR: بدون تکرار

en: No Responses
fa_IR: بدون پاسخ

en: No Templates found. Want to create one?...
fa_IR: هیچ قالبی پیدا نشد. میخوای یکی بسازی؟...

en: No action taken!
fa_IR: هیچ اقدامی صورت نگرفت!

en: No data available.
fa_IR: اطلاعاتی موجود نیست.

en: No file chosen
fa_IR: هیچ فایلی انتخاب نشده

en: No file was uploaded.
fa_IR: هیچ فایلی آپلود نشده است.

en: No fonts found
fa_IR: هیچ فونت یافت نشد

en: No fonts found in trash
fa_IR: هیچ فونت در سطح زباله یافت نشد

en: No header, no footer, just Elementor
fa_IR: بدون سربرگ، بدون پاورقی، فقط المنتور

en: No headings were found on this page.
fa_IR: هیچ عنوانی در این صفحه یافت نشد.

en: No icons found
fa_IR: هیچ فونت یافت نشد

en: No icons found in trash
fa_IR: هیچ آیکن در سطل زباله یافت نشد

en: No instances
fa_IR: هیچ موردی نیست

en: No more posts message
fa_IR: پیام نوشته بیشتر وجود ندارد

en: No more posts to show
fa_IR: نوشته بیشتری برای نمایش وجود ندارد

en: No payment method connected. Contact seller.
fa_IR: هیچ روش پرداختی متصل نیست. یا فروشنده در تماس باشید.

en: No products in the cart.
fa_IR: سبد خرید خالی است.

en: No project data was returned.
fa_IR: اطلاعات پروژه ای بازیافت نشد.

en: No records found!
fa_IR: هیچ داده ای یافت نشد

en: No result for now.
fa_IR: نتیجه برای الان وجود ندارد.

en: No results found.
fa_IR: نتیجه ای پیدا نشد.

en: No results found:
fa_IR: نتیجه ای یافت نشد:

en: No stories found!
fa_IR: هیچ استوری ای یافت نشد!

en: No subscriptions found!
fa_IR: هیچ فرم ارسالی یافت نشد.

en: No taxonomy terms found.
fa_IR: هیچ طبقه بندی تکسونومی یافت نشد.

en: No, cancel!
fa_IR: هیچ موردی نیست

en: Noise
fa_IR: نویز

en: None
fa_IR: هیچ

en: Normal
fa_IR: عادی

en: Not Set
fa_IR: مجموعه آیکن

en: Not found
fa_IR: پیدا نشد

en: Not found in trash
fa_IR: موردی در زباله دان یافت نشد

en: Not selected
fa_IR: انتخاب نشده

en: Note #%1$s resolved on %2$s - %3$s
fa_IR: یادداشت #%1$s حل شد در%2$s - %3$s

en: Note that these layout settings will override settings made in Appearance > Customize
fa_IR: توجه داشته باشید که این تنظیمات طرح تنظیمات ساخته شده در نمایش -> شخصی‌سازی را لغو می‌کند

en: Note:
fa_IR: یادداشت:

en: Note: Because of security reasons, you can ONLY use your current domain here.
fa_IR: توجه: به دلایل امنیتی، شما می توانید تنها از دامنه فعلی خود در اینجا استفاده کنید.

en: Note: By default, only your last order is displayed while editing the orders section. You can see other orders on your live site or in the WooCommerce orders section
fa_IR: توجه: به طور پیش فرض در هنگام ویرایش قسمت سفارشات فقط آخرین سفارش شما نمایش داده می شود. می توانید سایر سفارشات را در سایت یا در قسمت سفارشات ووکامرس مشاهده کنید

en: Note: Changes you make here will also be reflected in the WooCommerce settings on your WP dashboard
fa_IR: توجه: تغییراتی که در اینجا ایجاد می‌کنید در تنظیمات ووکامرس در پیشخوان وردپرس شما نیز منعکس خواهند شد

en: Note: Item layout will switch to dropdown on any screen smaller than the selected breakpoint.
fa_IR: نکته: در صفحات کوچکتر از نقطه شکست تعریف شده، چینش آیتم به لیست کشویی تبدیل میشود.

en: Note: Item will span across a number of columns.
fa_IR: نکته: مورد در تعدادی از ستون ها قرار می گیرد.

en: Note: Repeat the alternate template once every chosen number of items.
fa_IR: نکته: الگوی جایگزین را یک بار در هر تعداد مورد انتخاب شده تکرار کنید.

en: Note: Scroll menu items if they don’t fit into their parent container.
fa_IR: توجه: اگر آیتم های منو در محفظه اصلی خود قرار نمی گیرند، اسکرول کنید.

en: Note: Static Items remain in place when new items are added to grid. Other items appear according to query settings.
fa_IR: توجه: هنگامی که موارد جدید به شبکه اضافه می شوند، آیتم های ثابت باقی می مانند. موارد دیگر با توجه به تنظیمات پرس و جو ظاهر می شوند.

en: Note: The Cross-Sells Query is available when creating a Cart page
fa_IR: توجه: هنگام ایجاد صفحه سبد خرید، کوئری Cross-Sells در دسترس است

en: Note: The Masonry option combined with Column Span might cause unexpected results and break the layout.
fa_IR: نکته: گزینه Masonry همراه با Column Span ممکن است دچار شکست در ساختار و طراحی شود.

en: Note: The Related Products Query is available when creating a Single Product template
fa_IR: توجه: هنگام ایجاد یک قالب محصول تکی، کوئری محصولات مرتبط در دسترس است

en: Note: The Upsells Query is available when creating a Single Product template
fa_IR: توجه: کوئری Upsells هنگام ایجاد یک قالب محصول تکی در دسترس است

en: Note: This content cannot be changed due to local regulations.
fa_IR: توجه: این محتوا به دلیل قوانین محلی قابل تغییر نیست.

en: Note: This control will only affect screen sizes Tablet and below
fa_IR: توجه: این کنترل فقط بر اندازه صفحه نمایش تبلت و پایین تر تاثیر می گذارد

en: Note: This label and placeholder are taken from the Billing section. You can change it there.
fa_IR: توجه: این برچسب از قسمت جزئیات صورتحساب گرفته شده است. شما می توانید آن را در آنجا تغییر دهید.

en: Note: This message will appear when no content is loaded in the grid.
fa_IR: توجه: زمانی که هیچ محتوایی در شبکه بارگذاری نشود، این پیام ظاهر می شود.

en: Note: To find an order ID, go to the WP dashboard: WooCommerce > Orders
fa_IR: توجه: برای یافتن شناسه سفارش، به داشبورد WP بروید: ووکامرس > سفارشات

en: Note: You can only track progress relative to Post Content on a single post template.
fa_IR: توجه: شما فقط می توانید پیشرفت را نسبت به محتوای نوشته در یک قالب نوشته پیگیری کنید.

en: Notes
fa_IR: یادداشت

en: Notes Proxy
fa_IR: پروکسی یادداشت

en: Notes about your order, e.g. special notes for delivery.
fa_IR: یادداشتهایی درباره سفارش خود ، به عنوان مثال یادداشت های ویژه برای تحویل.

en: Nothing Found Message
fa_IR: هیچ پیامی یافت نشد

en: Notice Box
fa_IR: جعبه اعلان

en: Notice Text
fa_IR: متن اعلان

en: Notice Type
fa_IR: نوع اعلان

en: Notice! Please make sure to meet Stripe's guidelines regarding minimum charge amounts. %1$s Learn more. %2$s
fa_IR: اطلاع! لطفاً مطمئن شوید که دستورالعمل های Stripe را در مورد حداقل مقدار شارژ رعایت می کنید. %1$s بیشتر بیاموزید. %2$s

en: Notices
fa_IR: اعلان ها

en: Notifications
fa_IR: اعلانات

en: Number
fa_IR: شماره

en: Number & Text
fa_IR: شماره و متن

en: Number of Comments
fa_IR: تعداد نظرات

en: Number of slides
fa_IR: تعداد اسلاید ها

en: Number of taxonomies
fa_IR: تعداد تکسونومی ها

en: Numbers
fa_IR: شماره

en: Numbers + Previous/Next
fa_IR: اعداد + قبلی/بعدی

en: Numeric
fa_IR: عددی

en: OFF
fa_IR: خاموش

en: ON
fa_IR: فعال

en: OR
fa_IR: یا

en: Oblique
fa_IR: مورب

en: Of Authors
fa_IR: نویسنده

en: Of Categories
fa_IR: دسته بندی ها

en: Of Tags
fa_IR: موضوعات

en: Off
fa_IR: غیرفعال

en: Off-Canvas
fa_IR: Canvas خاموش

en: Off-Canvas Name
fa_IR: Canvas نام

en: Offer Text
fa_IR: متن پیشنهادی

en: Official
fa_IR: رسمی

en: Offset
fa_IR: افست

en: Offset Sides
fa_IR: آفست

en: Offset Width
fa_IR: عرض آفست

en: Offset is inactive while editing. Preview your page to see it in action.
fa_IR: آفست هنگام ویرایش غیرفعال است. برای مشاهده این مورد در عمل، از پیش نمایش اقدام کنید.

en: Ok, you deserve it!
fa_IR: ، تو لیاقتش رو داری!

en: On
fa_IR: فعال

en: On Click
fa_IR: روی کلیک کنید

en: On Close
fa_IR: در بستن

en: On Hover
fa_IR: هنگام هاور

en: On Hover Out
fa_IR: خارج شدن از هاور

en: On Load
fa_IR: دربارگذاری

en: On Open
fa_IR: در باز کردن

en: On Page Exit Intent
fa_IR: هنگام خروج از صفحه

en: On Page Load
fa_IR: در بارگذرای صفحه

en: On Scroll
fa_IR: در اسکرول

en: On Scroll To Element
fa_IR: در اسکرول به ویجت

en: On desktop, this will affect the submenu. On mobile, this will affect the entire menu.
fa_IR: بر روی دسکتاپ، زیر منو را تحت تاثیر قرار می دهد. در تلفن همراه، منوی کامل را تحت تاثیر قرار می دهد.

en: On page scroll
fa_IR: در هنگام پیمایش صفحه

en: Once deleted, those notes will remain and include an indication that this user was deleted. If you wish, you can manually delete this user's notes.
fa_IR: پس از حذف، آن یادداشت‌ها باقی می‌مانند و نشانه ای از حذف این کاربر دارند. در صورت تمایل، می توانید یادداشت های این کاربر را به صورت دستی حذف کنید.

en: One Comment
fa_IR: یک نظر

en: One Comment Format
fa_IR: فرمت یک نظر

en: One Response
fa_IR: یک پاسخ

en: One column
fa_IR: یک ستون

en: Only Top Level
fa_IR: فقط سطوح بالا

en: Only numbers and phone characters (#, -, *, etc) are accepted.
fa_IR: فقط شماره ها و کاراکترهای تلفن (#, -, *, etc) پذیرفته می شوند.

en: Only zip files are allowed
fa_IR: فقط فایل zip مجاز می باشد

en: Oops! Not allowed.
fa_IR: اوه! مجاز نیست.

en: Opacity
fa_IR: شفافیت

en: Open
fa_IR: باز

en: Open %1$s
fa_IR: باز کردن %s

en: Open %1$s %2$s
fa_IR: باز کردن %1$s %2$s

en: Open %s
fa_IR: باز کردن %s

en: Open %s In New Tab
fa_IR: باز کردن %s در تب جدید

en: Open By Selector
fa_IR: باز شدن با سلکتور

en: Open Cart
fa_IR: سبد خرید باز

en: Open In New Tab
fa_IR: بازکردن در تب جدید

en: Open Off-Canvas
fa_IR: Off-Canvas را باز کنید

en: Open On
fa_IR: بازکردن در

en: Open Popup
fa_IR: باز کردن پاپ آپ

en: Open in New Tab
fa_IR: باز کردن در تب جدید

en: Open in new window
fa_IR: بازکردن در پنجره جدید

en: Open story in a new browser tab, when click story button.
fa_IR: هنگامی که روی دکمه استوری کلیک می شود ، استوری را در تب جدید مرورگر باز می کند.

en: Open table of contents
fa_IR: بازکردن جدول محتوا

en: Open the cart every time an item is added.
fa_IR: هربار که آیتمی اضافه می شود سبد خرید را باز کنید.

en: Opener Selector
fa_IR: انتخابگر هنگام بازکردن

en: Opposing Nested Rings
fa_IR: حلقه های مخالف درونی

en: Opposing Nested Spinners
fa_IR: چرخنده های مخالف درونی

en: Opposite
fa_IR: در مقابل

en: Opps! something went wrong!
fa_IR: خطایی رخ داد

en: Options
fa_IR: اختیاری

en: Order
fa_IR: ترتیب

en: Order By
fa_IR: ترتیب بر اساس

en: Order Date:
fa_IR: تاریخ سفارش:

en: Order Details
fa_IR: جزئیات سفارش

en: Order Email:
fa_IR: ایمیل سفارش:

en: Order ID
fa_IR: شناسه سفارش

en: Order ID:
fa_IR: کد سفارش:

en: Order Notes
fa_IR: یادداشت های سفارش

en: Order Number:
fa_IR: شماره سفارش:

en: Order Summary
fa_IR: خلاصه سفارش

en: Order Total:
fa_IR: مجموع سفارش:

en: Order Tracking Form
fa_IR: فرم پیگیری سفارش

en: Ordering is not available if this widget is placed in your front page. Visible on frontend only.
fa_IR: ترتیب بندی در این ویجت و در این مکان در دسترس نمی باشد. فقط در ظاهر اصلی سایت قابل مشاهده است.

en: Orders
fa_IR: سفارشات

en: Orientation
fa_IR: گرایش

en: Original
fa_IR: اصلی

en: Original Price
fa_IR: قیمت اصلی

en: Other
fa_IR: سایر

en: Other amount
fa_IR: مقدار دیگر

en: Our Bank Details
fa_IR: جزئیات بانک ما

en: Out
fa_IR: بیرون

en: Outline
fa_IR: خط بیرونی

en: Outlook Calendar
fa_IR: تقویم اوت لوک

en: Outset
fa_IR: خارجی

en: Outside
fa_IR: بیرون

en: Overlap
fa_IR: همپوشانی

en: Overlay
fa_IR: شامل

en: Overlay Color
fa_IR: رنگ پوشش

en: Overline
fa_IR: رو خط دار

en: PDF
fa_IR: CDF

en: PDF Attachment?
fa_IR: فایل پیوست لینک

en: POSITION
fa_IR: موقعیت

en: Padding
fa_IR: پدینگ

en: Padding Box
fa_IR: فاصله داخلی باکس

en: Page
fa_IR: صفحه

en: Page Layout
fa_IR: طرح بندی صفحه

en: Page Limit
fa_IR: محدودیت برگه

en: Page Not Found
fa_IR: صفحه مورد نظر پیدا نشد

en: Page Parent
fa_IR: صفحه والد

en: Page Reload
fa_IR: بارگذاری مجدد صفحه

en: Page Title
fa_IR: عنوان صفحه

en: Page Transitions
fa_IR: انتقال صفحه

en: Page URL
fa_IR: آدرس صفحه

en: Page Views
fa_IR: مشاهد برگه

en: Pages
fa_IR: برگه‌ها

en: Pages:
fa_IR: برگه ها :

en: Pagination
fa_IR: صفحه بندی

en: Paid
fa_IR: پرداخت شده است

en: Panel
fa_IR: پنل

en: Parameter Name
fa_IR: نام پارامتر

en: Parastoo Font
fa_IR: فونت پرستو

en: Parent
fa_IR: مرجع (parent)

en: Parent Comment
fa_IR: نظر والد

en: Parent ID
fa_IR: شناسه اصلی

en: Parent Story Box:
fa_IR: جعبه استوری والد:

en: Parent Story:
fa_IR: استوری والد:

en: Parent User Report:
fa_IR: گزارش کاربر والد:

en: Parent User Story:
fa_IR: استوری کاربر والد:

en: Parent Web Story:
fa_IR: استوری والد:

en: Password
fa_IR: کلمه عبور

en: Password Label
fa_IR: لیبل رمز عبور

en: Password Placeholder
fa_IR: جایگزین متن رمز عبور

en: Past Day
fa_IR: روز گذشته

en: Past Month
fa_IR: ماه گذشته

en: Past Quarter
fa_IR: فصل گذشته

en: Past Week
fa_IR: هفته گذشته

en: Past Year
fa_IR: سال گذشته

en: Paste URL
fa_IR: URL یا نوع را جایگذاری کنید

en: Paste URL or type
fa_IR: آدرس اینترنتی را نوشته یا جایگذاری کنید

en: Paste Waze link
fa_IR: پیوند Waze را بچسبانید

en: Paste the URL of the Facebook page.
fa_IR: URL فیس بوک خود را پیست کنید.

en: Pause
fa_IR: مکث کنید

en: Pause %1$s
fa_IR: توقف %1$s

en: Pause on Hover
fa_IR: توقف به محض بردن موس

en: Pause on Interaction
fa_IR: مکث در واکنش

en: Pause on hover
fa_IR: توقف هنگام هاور

en: Pause on interaction
fa_IR: مکث هنگام واکنش

en: Pay.IR
fa_IR: پرداخت با Pay.ir

en: PayIR Merchant Code
fa_IR: شناسه درگاه پی

en: PayPal Account
fa_IR: حساب من

en: PayPal Button
fa_IR: دکمه پی پال

en: Payir
fa_IR: پرداخت با Pay.ir

en: Payir Button Text
fa_IR: متن دکمه ی Pay.ir

en: Payir Settings
fa_IR:  تنظیمات  Pay.ir

en: Payir live public key is required to make payments via Payir.
fa_IR: مرچنت کد

en: Payment
fa_IR: پرداخت

en: Payment Amount
fa_IR: پرداخت

en: Payment Amount Field
fa_IR: جزئیات پرداخت

en: Payment Date
fa_IR: جزئیات پرداخت

en: Payment Date:
fa_IR: جزئیات پرداخت

en: Payment Details
fa_IR: جزئیات پرداخت

en: Payment Failed
fa_IR: جزئیات پرداخت

en: Payment Gateway
fa_IR: جزئیات پرداخت

en: Payment Method
fa_IR: روش پرداخت:

en: Payment Method :
fa_IR: روش پرداخت:

en: Payment Method:
fa_IR: روش پرداخت:

en: Payment Page
fa_IR: برگه پرداخت

en: Payment Settings
fa_IR: جزئیات پرداخت

en: Payment Source
fa_IR: پرداخت

en: Payment Successful
fa_IR: اتصال موفق

en: Payment Type
fa_IR: پرداخت

en: Payment under processing!
fa_IR: پرداخت در حال پردازش!

en: Payments
fa_IR: پرداخت ها

en: PeepSo
fa_IR: افزونه PeepSo

en: PeepSo Integration
fa_IR: ادغام با PeepSo

en: Pelak Font
fa_IR: فونت پلاک

en: Per
fa_IR: بر

en: Percentage
fa_IR: درصد

en: Percentage Position
fa_IR: موقعیت درصد

en: Period
fa_IR: دوره

en: Permissions
fa_IR: مجوزها

en: Persisting
fa_IR: ایستا

en: Phone
fa_IR: شماره تماس

en: Picture Size
fa_IR: اندازه تصویر

en: Picture of %s
fa_IR: تصویر %s

en: Pinar Font
fa_IR: فونت پینار

en: Pixelate
fa_IR: شطرنجی

en: Placeholder
fa_IR: برچسب (Placeholder)

en: Placeholder Color
fa_IR: برچسب (Placeholder)

en: Placeholder Text
fa_IR: برچسب (Placeholder)

en: Placement
fa_IR: جایگذاری

en: Plain
fa_IR: متن خام

en: Plain Permalink
fa_IR: پیوند دائمی

en: Play
fa_IR: بازی

en: Play %1$s
fa_IR: پخش %1$s

en: Play Icon
fa_IR: آیکن پخش

en: Play Speed
fa_IR: سرعت پخش

en: Play Video
fa_IR: پخش ویدیو

en: Playlist
fa_IR: پلی لیست

en: Playlist Items
fa_IR: آیتم های پلی لیست

en: Playlist Name
fa_IR: نام پلی لیست

en: Please activate "Wp Story Premium" for getting updates and support!
fa_IR: لطفا "استوری وردپرس حرفه ای" را برای دریافت بروزرسانی ها و پشتیبانی فعال کنید!

en: Please activate your license to get feature updates, premium support and unlimited access to the template library.
fa_IR: لطفا لایسنس خود را برای دریافت به روز رسانی ویژگی ها، پشتیبانی و دسترسی نامحدود به کتابخانه قالب فعال کنید.

en: Please add an image or video for all story items!
fa_IR: لطفا برای همه آیتم های استوری ، یک تصویر یا ویدئو اضافه کنید!

en: Please connect to Elementor in order to activate license.
fa_IR: لطفا برای فعالسازی لایسنس به المنتور متصل شوید.

en: Please enable the Review Rating
fa_IR: لطفا امتیاز ارزیابی را فعال کنید

en: Please enter %s or more characters
fa_IR: لطفا  %s  کاراکتر های بیشتری را وارد نمایید

en: Please enter %s or more characters...
fa_IR: لطفا %s کاراکتر یا بیشتر وارد کنید...

en: Please enter a purchase code.
fa_IR: لطفا یک کد خرید وارد کنید.

en: Please enter a valid URL
fa_IR: لطفا یک نشانی معتبر وارد کنید

en: Please enter a valid URL.
fa_IR: لطفا یک نشانی وب معتبر وارد کنید.

en: Please enter a valid email address.
fa_IR: لطفا یک آدرس ایمیل معتبر وارد کنید.

en: Please enter a valid number.
fa_IR: لطفا یک شماره معتبر وارد کنید.

en: Please enter a valid purchase code.
fa_IR: لطفا یک کد خرید معتبر وارد کنید.

en: Please enter your license key here
fa_IR: لطفا کلید لایسنس را وارد کنید

en: Please enter your license key.
fa_IR: لطفا کلید لایسنس خود را وارد کنید.

en: Please make sure the ID is unique and not used elsewhere on the page. This field allows %1$sA-z 0-9%2$s & underscore chars without spaces.
fa_IR: اطمینان حاصل کنید که شناسه منحصر‌به‌فرد باشد و در جای دیگری از صفحه استفاده نشده باشد. این فیلد اجازه استفاده از حروف %1$sA-z 0-9%2$s و کاراکتر زیرخط (_) را بدون فاصله می‌دهد.

en: Please note that only your current domain is allowed here to keep your site secure.
fa_IR: لطفاً توجه داشته باشید که فقط دامنه فعلی شما در اینجا مجاز است تا سایت شما را ایمن نگه دارد.

en: Please note that switching on this option will disable some of the design controls.
fa_IR: لطفا توجه داشته باشید تغییر در ایت تنظیمات برخی از کنترل های طراحی را غیر فعال می کند.

en: Please note that this user has notes/replies in Elementor Notes feature.
fa_IR: لطفا توجه داشته باشید که این کاربر دارای یادداشت/پاسخ در ویژگی یادداشت المنتور است.

en: Please note: The Stripe name and logos are trademarks or service marks of Stripe, Inc. or its affiliates in the U.S. and other countries. %s Other names may be trademarks of their respective owners.
fa_IR: لطفاً توجه داشته باشید: نام و نشان‌های Stripe علائم تجاری یا علائم خدمات Stripe، Inc. یا شرکت‌های وابسته آن در ایالات متحده و سایر کشورها هستند. %s نام‌های دیگر ممکن است علائم تجاری صاحبان مربوطه باشند.

en: Please select a taxonomy.
fa_IR: لطفا یه تکسونومی انتخاب کنید.

en: Please set a valid product
fa_IR: لطفا یم محصول معتبر وارد کنید

en: Please set the embed type
fa_IR: لطفا نوع embed را تنظیم کنید

en: Plural
fa_IR: جمع

en: Pods
fa_IR: غلاف

en: Pointer
fa_IR: اشاره گر

en: Pointer Color
fa_IR: رنگ اشاره گر

en: Pointer Width
fa_IR: عرض اشاره گر

en: Polygon
fa_IR: چندضلعی

en: Popular
fa_IR: محبوب

en: Popular Font Types
fa_IR: نوع فونت محبوب

en: Popularity
fa_IR: محبوبیت

en: Popup
fa_IR: پاپ آپ

en: Popups
fa_IR: پاپ آپ ها

en: Portfolio
fa_IR: نمونه کارها

en: Position
fa_IR: جایگاه

en: Position in grid
fa_IR: جایگاه در شبکه

en: Post
fa_IR: نوشته

en: Post Code
fa_IR: کد پستی

en: Post Comments
fa_IR: نظر پست

en: Post Content
fa_IR: محتویات نوشته

en: Post Custom Field
fa_IR: فیلد سفارشی پست

en: Post Date
fa_IR: تاریخ نوشته

en: Post Excerpt
fa_IR: چکیده نوشته

en: Post ID
fa_IR: ID پست

en: Post Image Attachments
fa_IR: فایل های پیوستی تصویر پست

en: Post Info
fa_IR: اطلاعات پست

en: Post Modified
fa_IR: نوشته اصلاح شده

en: Post Navigation
fa_IR: ناوبری پست

en: Post Published
fa_IR: نوشته منتشر شده

en: Post Taxonomy
fa_IR: طبقه بندی پست

en: Post Terms
fa_IR: طبقه بندی نوشته

en: Post Time
fa_IR: زمان نوشته

en: Post Title
fa_IR: عنوان پست

en: Post Type
fa_IR: پست تایپ

[ctx: Post Type General Name]
en: Stories
fa_IR: استوری ها

[ctx: Post Type General Name]
en: Story Boxes
fa_IR: جعبه های استوری

[ctx: Post Type General Name]
en: User Reports
fa_IR: گزارشات کاربر

[ctx: Post Type General Name]
en: User Stories
fa_IR: استوری های کاربر

[ctx: Post Type General Name]
en: User Stories (Public)
fa_IR: استوری های کاربر (عمومی)

[ctx: Post Type General Name]
en: Web Stories
fa_IR: وب استوری ها

[ctx: Post Type Singular Name]
en: Story
fa_IR: استوری

[ctx: Post Type Singular Name]
en: Story Box
fa_IR: جعبه استوری

[ctx: Post Type Singular Name]
en: User Report
fa_IR: گزارش کاربر

[ctx: Post Type Singular Name]
en: User Story
fa_IR: استوری کاربر

[ctx: Post Type Singular Name]
en: Web Story
fa_IR: وب استوری

en: Post URL
fa_IR: لینک نوشته

en: Posts
fa_IR: پست ها

en: Posts Archive
fa_IR: آرشیو پست ها

en: Posts Count
fa_IR: تعداد نوشته ها

en: Posts Per Page
fa_IR: نوشته در هر برگه

[ctx: Posts Query Control]
en: Manual Selection
fa_IR: انتخاب دستی

en: Posts widget doesn't exist
fa_IR: ویجت پست ها وجود ندارد

en: Powered By
fa_IR: قدرت گرفته توسط

en: Powered by
fa_IR: قدرت گرفته توسط

en: Powered by %s
fa_IR: رمز عبور توسط %s

en: Pre Text
fa_IR: قبل از متن

en: Preloader
fa_IR: پیش بارگذاری

en: Preloader Delay
fa_IR: تأخیر پیش باگذاری

en: Pretty Permalink
fa_IR: پیوند یکتا زیبا

en: Prev
fa_IR: قبلی

en: Prevent Closing on ESC Overlay
fa_IR: جلوگیری از بستن پاپ آپ با کلیک روی صفحه

en: Prevent Closing on ESC key
fa_IR: جلوگیری از بستن پاپ آپ با زدن کلید ESC

en: Prevent Closing on Overlay
fa_IR: جلوگیری از بستن پاپ آپ با کلیک روی صفحه

en: Preview
fa_IR: پیش‌نمایش

en: Preview Changes
fa_IR: پیش نمایش تغییر کرد

en: Preview Dynamic Content as
fa_IR: پیش نمایش داینامیک محتوا

en: Preview Page Transition
fa_IR: پیش نمایش انتقال صفحه

en: Preview Settings
fa_IR: تنظیمات پیش نمایش

en: Preview a specific post or item
fa_IR: پیش نمایش یک پست یا مورد خاص

en: Preview order with
fa_IR: پیش نمایش سفارش با

en: Previous
fa_IR: پست قبلی

en: Previous Arrow
fa_IR: فلش قبلی

en: Previous Button
fa_IR: دکمه قبلی

en: Previous Label
fa_IR: لیبل قبلی

en: Previous slide
fa_IR: اسلاید قبلی

en: Previous/Next
fa_IR: قبلی/بعدی

en: Price
fa_IR: قیمت

en: Price ID
fa_IR: قیمت

en: Price List
fa_IR: لیست قیمت

en: Price Table
fa_IR: جدول قیمت

en: Price Tag
fa_IR: برچسب قیمت

en: Price and Quantity
fa_IR: قیمت و تعداد

en: Pricing
fa_IR: قیمت‌گذاری

en: Pricing & Payments
fa_IR: قیمت و پرداخت

en: Primary Color
fa_IR: رنگ اولیه

en: Primary Field Type
fa_IR: فیلد اولیه

en: Priority
fa_IR: اولویت

en: Pro
fa_IR: حرفه ای

en: Pro Templates
fa_IR: قالب های (پرو)

en: Proceed to Checkout
fa_IR: ادامه جهت تسوبه حساب

en: Product
fa_IR: تولید - محصول

en: Product Archive
fa_IR: آرشیو محصول

en: Product Categories
fa_IR: دسته بندی محصولات

en: Product Content
fa_IR: محتوا محصول

en: Product Data Tabs
fa_IR: تب اطلاعات محصول

en: Product Gallery
fa_IR: گالری محصول

en: Product Image
fa_IR: عکس محصول

en: Product Images
fa_IR: تصاویر محصول

en: Product Link
fa_IR: لینک محصول

en: Product Meta
fa_IR: متا محصول

en: Product Name
fa_IR: نام محصول

en: Product Post
fa_IR: پست محصول

en: Product Posts
fa_IR: پست محصول

en: Product Price
fa_IR: قیمت محصول

en: Product Price:
fa_IR: قیمت محصولات

en: Product Rating
fa_IR: ارزیابی محصول

en: Product Related
fa_IR: محصولات مرتبط

en: Product SKU
fa_IR: محصول SKU

en: Product Sale
fa_IR: تخفیف محصول

en: Product Short Description
fa_IR: توضیحات کوتاه محصول

en: Product Stock
fa_IR: موجودی محصول

en: Product Taxonomy
fa_IR: نام محصول

en: Product Terms
fa_IR: شرایط محصول

en: Product Title
fa_IR: عنوان محصول

en: Product Title Text
fa_IR: عنوان محصول

en: Products
fa_IR: محصولات

en: Products Archive
fa_IR: آرشیو محصولات

en: Products Archives
fa_IR: آرشیو محصولات

en: Products Count
fa_IR: شمارنده محصولات

en: Products Per Page
fa_IR: محصولات در هر صفحه

en: Profile
fa_IR: پروفایل

en: Profile Photos
fa_IR: تصویر پروفایل

en: Profile Picture
fa_IR: تصویر پروفایل

en: Progress
fa_IR: پیش رفتن

en: Progress Bar
fa_IR: نوار پیشرفت

en: Progress Color
fa_IR: رنگ پیشرفت

en: Progress Indicator
fa_IR: شاخص پیشرفت

en: Progress Tracker
fa_IR: ردیاب نوار پیشرفت

en: Progress relative to
fa_IR: پیشرفت نسبت به

en: Project ID
fa_IR: ID پروژه

en: Project not found.
fa_IR: هیچ پروژه ای یافت نشد.

en: Protected Posts
fa_IR: پست های محافظت شده

en: Public Stories
fa_IR: استوری های عمومی

en: Publish
fa_IR: انتشار

en: Publisher Logo
fa_IR: لوگو منتشر کننده

en: Publishing Form:
fa_IR: فرم انتشار:

en: Pulse
fa_IR: انقباض

en: Pulsing Dots
fa_IR: نقطه های منقبض شونده

en: Purchase Button
fa_IR: دکمه خرید

en: Purchase Summary
fa_IR: خلاصه سفارش

en: Qty
fa_IR: تعداد

en: Quantity
fa_IR: مقدار

en: Quantity Borders
fa_IR: حاشیه تعداد

en: Quantity:
fa_IR: مقدار

en: Query
fa_IR: کوئری

en: Query ID
fa_IR: ID کوئری

en: Quick Access Bar
fa_IR: نوار دسترسی سریع

en: Quotation
fa_IR: کوتیشن

en: Quote
fa_IR: نقل قول

en: RTL Elementor Story Options
fa_IR: قابلیت استوری المنتور راست چین

en: RTL Icons
fa_IR: فونتینو آیکن پک

en: RTL Options
fa_IR: تنظیمات راستچین

en: Radio
fa_IR: رادیویی

en: Radio Button
fa_IR: دکمه رادیو

en: Radio Buttons
fa_IR: دکمه رادیویی

en: Radius
fa_IR: ردیوس

en: Random
fa_IR: تصادفی

en: Range
fa_IR: دامنه

en: Rate
fa_IR: نرخ مالیات

en: Rating
fa_IR: امتیاز دهی

en: Rating Count
fa_IR: شمارنده ارزیابی

en: Ratio
fa_IR: نسبت ابعاد

en: Reaction
fa_IR: واکنش

en: Reactivate License
fa_IR: فعالسازی دوباره لایسنس

en: Read Less Label
fa_IR: لیبل نمایش کمتر

en: Read More
fa_IR: بیشتر بخوانید

en: Read More Label
fa_IR: لیبل بیشتر بخوانید

en: Read More Text
fa_IR: متن ادامه مطلب

en: Read More »
fa_IR: ادامه مطلب »

en: Read more about %s
fa_IR: در رابطه با %s بیشتر بخوانید

en: Readonly
fa_IR: خواندن

en: Recent Posts
fa_IR: آخرین نوشته ها

en: Recent Transactions
fa_IR: تراکنش های اخیر

en: Recommend
fa_IR: توصیه شده

en: Recommended
fa_IR: پیشنهاد شده

en: Recommended sizes: 1080x1920 px.
fa_IR: اندازه های پیشنهادی: 1080x1920 px.

en: Recommended sizes: 180x180 px.
fa_IR: اندازه های پیشنهادی: 180x180 px.

en: Record not found!
fa_IR: هیچ پروژه ای یافت نشد.

en: Rectangle
fa_IR: مستطیل

en: Recurring Subscription
fa_IR: اشتراک

en: Recurring Subscriptions
fa_IR: اشتراک

en: Recurring and Split Payment is available for Payir only at the moment!
fa_IR: پرداخت تکراری و تقسیمی در حال حاضر فقط برای Stripe در دسترس است!

en: Redirect
fa_IR: تغییر مسیر

en: Redirect After Login
fa_IR: انتقال(ریدایرکت) پس از ورود

en: Redirect After Logout
fa_IR: ریدایرکت بعد از خروج

en: Redirect After Success
fa_IR: پس از موفقیت تغییر مسیر دهید

en: Redirect To
fa_IR: تغییر مسیر به

en: Redirect URL
fa_IR: لینک ریدایرکت

en: Redirect to link after selected timeout
fa_IR: پس از اتمام زمان انتخاب شده، به پیوند هدایت شوید

en: Redo
fa_IR: انجام مجدد

en: Referer
fa_IR: ارجاع دهنده

en: Referer Page:
fa_IR: ارجاع دهنده

en: Referer Widget:
fa_IR: ارجاع دهنده

en: Referrer
fa_IR: ارجاع دهنده

en: Refresh Stats
fa_IR: بروزرسانی

en: Refund Transactions
fa_IR: انتقال صفحه

en: Refunded
fa_IR: گرد

en: Refunded Amount
fa_IR: هر مقدار

en: Regex
fa_IR: قاعده مند

en: Register
fa_IR: نام‌نویسی

en: Registration Date
fa_IR: تاریخ ثبت نام

en: Regular Price
fa_IR: قیمت اصلی

en: Related
fa_IR: مرتبط

en: Related Products
fa_IR: محصولات پیشنهادی

en: Reload Editor
fa_IR: بارگذاری مجدد ویرایشگر

en: Reload Page
fa_IR: همه برگه ها

en: Remember Me
fa_IR: مرا به یاد بسپار

en: Remember me
fa_IR: مرا بیاد بسپار

en: Remember to add the domain to your %1$sApp Domains%2$s
fa_IR: به یاد داشته باشید که دامنه را به %1$sApp Domains%2$s خود اضافه کنید

en: Remote IP
fa_IR: IP راه دور

en: Remove
fa_IR: آیکن حذف

en: Remove Icon
fa_IR: حذف آیکن

en: Remove Item
fa_IR: حذف آیتم

en: Remove Item Icon
fa_IR: آیکن حذف آیتم

en: Remove Link
fa_IR: حذف لینک

en: Remove Story Image
fa_IR: حذف تصویر استوری

en: Remove White
fa_IR: حذف سفید

en: Remove featured image
fa_IR: حذف تصویر برجسته

en: Remove icon
fa_IR: آیکن حذف

en: Remove this item
fa_IR: حذف کردن این آیتم

en: Render Type
fa_IR: نوع رندر

en: Renderer
fa_IR: رندر

en: Renew Now
fa_IR: تمدید خودکار

en: Renew now
fa_IR: تمدید الان

en: Renew to unlock all Elementor Pro features
fa_IR: تمدید کنید تا قفل تمام ویژگی های Elementor Pro باز شود

en: Renew your Elementor Pro subscription to get %s and dozens more Pro widgets to expand your web-creation toolbox.
fa_IR: اشتراک Elementor Pro خود را تمدید کنید تا %s و ده ها ویجت Pro دیگر را برای گسترش جعبه ابزار ایجاد وب خود دریافت کنید.

en: Renew your license today, and get an exclusive, time-limited %s discount.
fa_IR: همین امروز مجوز خود را تمدید کنید و از تخفیف انحصاری %s با زمان محدود برخوردار شوید.

en: Renew your license today, to keep getting feature updates, premium support, Pro widgets & unlimited access to the template library.
fa_IR: مجوز خود را امروز تمدید کنید تا به روز رسانی ویژگی ها، پشتیبانی ممتاز، ابزارک های حرفه ای و دسترسی نامحدود به کتابخانه الگو ادامه دهید.

en: Repeat
fa_IR: تکرار

en: Repeat Horizontally
fa_IR: تکرار افقی

en: Repeat Vertically
fa_IR: تکرار عمودی

en: Repeater State - hidden
fa_IR: حالت تکرار کننده - پنهان

en: Repeating Bar
fa_IR: نوار تکرار

en: Replaces the default WooCommerce Empty Cart screen with a custom template. (Don’t have one? Head over to %1$sSaved Templates%2$s)
fa_IR: صفحه سبد خالی پیش‌فرض ووکامرس را با یک قالب سفارشی جایگزین می‌کند. (قالب ندارید؟ به %1$sقالب های ذخیره شده%2$s بروید)

en: Replaces the default WooCommerce customer dashboard screen with a custom template. (Don't have one? Head over to %1$sSaved Templates%2$s.)
fa_IR: صفحه پیش فرض پیشخوان مشتری ووکامرس را با یک قالب سفارشی جایگزین می کند. (قالبی ندارید؟ به %1$sقالب های ذخیره شده%2$s بروید.)

en: Reply Button
fa_IR: دکمه پاسخ به

en: Reply-To
fa_IR: پاسخ دادن به

en: Report
fa_IR: گزارش

en: Report as inappropriate
fa_IR: گزارش به عنوان نامناسب

en: Reports
fa_IR: گزارشات

en: Request Locked
fa_IR: درخواست قف شده

en: Request Parameter
fa_IR: پارامتر های درخواستی

en: Required
fa_IR: مورد نیاز

en: Required Field
fa_IR: زمینه مورد نیاز

en: Required Mark
fa_IR: نیازمند های نشانگذاری

en: Reset
fa_IR: بازنشانی

en: Reset All
fa_IR: ریست همه

en: Reset Section
fa_IR: ریست بخش

en: Resource Box
fa_IR: جعبه منابع

en: Resource Links
fa_IR: لینک های منابع

en: Resources
fa_IR: منابع

en: Results
fa_IR: نتایج

en: Results for search
fa_IR: نتایج برای جستجو

en: Returning Customer
fa_IR: مشتری برگشتی

en: Returning customer?
fa_IR: مشتری قبلی هستید؟

en: Reverse
fa_IR: معکوس

en: Reverse Time
fa_IR: معکوس زمان

en: Review
fa_IR: نقد و بررسی

en: Review Count
fa_IR: شمارنده ارزیابی

en: Reviews
fa_IR: نقد و بررسی ها

en: Revision restored.
fa_IR: بازگردانی تاریخچه.

en: Ribbon
fa_IR: روبان

en: Right
fa_IR: راست

en: Right Bottom
fa_IR: راست پائین

en: Right Center
fa_IR: مرکز راست

en: Right Top
fa_IR: بالا سمت راست

en: Role
fa_IR: نقش

en: Rollback to Previous Version
fa_IR: بازگشت به نسخه قبل

en: Rotate
fa_IR: چرخش

en: Rotating
fa_IR: چرخش

en: Rotating Text
fa_IR: متن چرخشی

en: Round Ticket
fa_IR: گرد

en: Rounded
fa_IR: گرد

en: Rounded Edges
fa_IR: گوشه های گرد

en: Row
fa_IR: سطر

en: Row Height
fa_IR: ارتفاع خط

en: Rows
fa_IR: ردیف

en: Rows Gap
fa_IR: فاصله خط ها

en: Rtl Theme
fa_IR: پوسته راستچین

en: Rubber Band
fa_IR: بند لاستیکی

en: SDK Token
fa_IR: توکن API

en: SMS
fa_IR: اس ام اس

en: SVG fonts allow SVG to be used as glyphs when displaying text, Used by Legacy iOS
fa_IR: فونت های SVG اجازه استفاده به عنوان glyphs را در هنگان نمایش متن در دستگاه های قدیمی iOS می دهد

en: Safe Web Fonts
fa_IR: فونت های صحیح

en: Sahel Font
fa_IR: فونت ساحل

en: Sale
fa_IR: فروش

en: Sale Flash
fa_IR: فروش فوق العاده

en: Sale Price
fa_IR: قیمت فروش ویژه

en: Sale!
fa_IR: حراج!

en: Samim Font
fa_IR: فونت صمیم

en: Sample Link Text
fa_IR: نمونه متن لینک

en: Sample Video
fa_IR: ویدئو نمونه

en: Sandbox Email Account
fa_IR: حساب ایمیل Sandbox

en: Saturation
fa_IR: اشباع

en: Saturday
fa_IR: ویژه

en: Save
fa_IR: ذخیره کردن

en: Save Changes
fa_IR: ذخیره تغییرات

en: Save Your First Global Widget
fa_IR: اولین ویجت عمومی خود را ذخیره کنید

en: Save a widget as global, then add it to multiple areas. All areas will be editable from one single place.
fa_IR: یک ویجت به عنوان عمومی ذخیره کنید، سپس آن را به چندین قسمت اضافه کنید. همه مناطق قابل ویرایش از یک مکان واحد است.

en: Saving...
fa_IR: ذخیره سازی...

en: Say hello to %s WooCommerce notices!
fa_IR: به %s اطلاعیه های ووکامرس سلام کنید!

en: Say hello to %s WooCommerce pages!
fa_IR: به صفحات ووکامرس %s سلام کنید!

en: Scale
fa_IR: تغییر اندازه

en: Schedule date and time
fa_IR: زمان بندی تاریخ و ساعت

en: Score Threshold
fa_IR: آستانه امتیاز

en: Score threshold should be a value between 0 and 1, default: 0.5
fa_IR: آستانه امتیاز باید مقداری بین 0 و 1 باشد. پیش فرض : 0.5

en: Screen
fa_IR: اسکرین

en: Scroll
fa_IR: نوار پیمایش

en: Scroll Direction
fa_IR: جهت حرکت

en: Scroll Padding
fa_IR: پدینگ اسنپ

en: Scroll Snap
fa_IR: اسنپ اسکرول

en: Scroll Snap Stop
fa_IR: توقف اسنپ اسکرول

en: Scroll Snap makes the viewport stop on a specific position of a section when scrolling ends.
fa_IR: اسنپ اسکرول باعث می‌شود که هنگام پایان اسکرول، در یک موقعیت خاص از یک بخش، viewport متوقف شود.

en: Scroll Speed
fa_IR: سرعت اسکرول

en: Scroll items if they don’t fit into their parent container
fa_IR: اگر موارد در ظرف اصلی خود جا نمی‌شوند، پیمایش کنید

en: Scroll speed
fa_IR: سرعت اسکرول

en: Scrolling Effects
fa_IR: افکت اسکرول

en: Seal the deal on your Form Submissions
fa_IR: قرارداد را روی فرم های ارسالی خود مهر و موم کنید

en: Search
fa_IR: جستجو

en: Search & Select
fa_IR: جستجو و انتخاب

en: Search By
fa_IR: جستجو بر اساس

en: Search Engines
fa_IR: موتور جستجو

en: Search Field
fa_IR: فیلد جستجو

en: Search Font
fa_IR: جستجو فونت

en: Search Font Types
fa_IR: جستجو نوع فونت

en: Search Form
fa_IR: فرم جست و جو

en: Search Icon Set
fa_IR: جستجو فونت

en: Search Results
fa_IR: نتایج جستجو

en: Search Results for: %s
fa_IR: نتیجه جستجو برای: %s

en: Search Story
fa_IR: جست و جوی استوری

en: Search Story Box
fa_IR: جست و جوی جعبه استوری

en: Search Term
fa_IR: شرایط جستجو

en: Search User Report
fa_IR: جست و جوی گزارش کاربر

en: Search User Story
fa_IR: جست و جوی استوری کاربر

en: Search Web Story
fa_IR: جستجوی استوری  وب

en: Search by email, amount, transaction id, source
fa_IR: جستجو بر اساس ایمیل، مبلغ، شناسه تراکنش، منبع

en: Search post...
fa_IR: جست و جوی نوشته...

en: Search story item...
fa_IR: جست و جوی استوری ...

en: Search...
fa_IR: جستجو کردن...

en: Searching...
fa_IR: درحال جست و جو...

en: Second
fa_IR: ثانیه

en: Second item on the list
fa_IR: دومین آیتم در لیست

en: Secondary Color
fa_IR: رنگ ثانویه

en: Secondary Title
fa_IR: عنوان دوم

en: Secondary Titles
fa_IR: عنوان دوم

en: Seconds
fa_IR: ثانیه

en: Secret Key
fa_IR: کلید خصوصی

en: Section
fa_IR: بخش (سکشن)

en: Section Title
fa_IR: عنوان بخش

en: Section Titles
fa_IR: عناوین بخش

en: Sections
fa_IR: بخشها

en: See documentation.
fa_IR: مشاهده مستندات

en: Select
fa_IR: انتخاب

en: Select .%s file
fa_IR: انتخاب فایل .%s

en: Select Currency
fa_IR: واحد پولی

en: Select One
fa_IR: انتخاب

en: Select Payment Page
fa_IR: برگه پرداخت را انتخاب کنید

en: Select Post Type
fa_IR: یک نوع پست انتخاب کنید

en: Select Products
fa_IR: محصول تکی

en: Select Roles
fa_IR: جسجتو نقش ها

en: Select Story Box
fa_IR: جعبه استوری را انتخاب کنید

en: Select a Location
fa_IR: یک مکان انتخاب کنید

en: Select a Story Box
fa_IR: یک جعبه استوری انتخاب کنید

en: Select a font
fa_IR: خانواده فونت را انتخاب کنید

en: Select a page
fa_IR: یک برگه انتخاب کنید

en: Select a taxonomy
fa_IR: یک تکسونومی انتخاب کن

en: Select a widget
fa_IR: یک ابزارک را انتخاب کنید

en: Select an icon for this field (not applicable for primary field - Payment Amount and layout 4, 5, 6).
fa_IR: یک نماد برای این فیلد انتخاب کنید (برای فیلد اصلی قابل استفاده نیست - مبلغ پرداخت و طرح 4، 5، 6).

en: Select default currency for each transaction. You can also overwrite this setting from each widget control on elementor page builder.
fa_IR: ارز پیش فرض را برای هر تراکنش انتخاب کنید. همچنین می‌توانید این تنظیم را از هر کنترل ویجت در صفحه‌ساز elementor بازنویسی کنید.

en: Select end date of desired time period to see the analytics.
fa_IR: تاریخ پایان دوره زمانی مورد نظر را برای مشاهده تجزیه و تحلیل انتخاب کنید.

en: Select field
fa_IR: فیلد انتخاب

en: Select sections of the cart to customize:
fa_IR: بخش هایی از سبد خرید را برای سفارشی کردن انتخاب کنید:

en: Select sections of the checkout to customize:
fa_IR: بخش‌هایی از پرداخت را برای سفارشی‌سازی انتخاب کنید:

en: Select start date of desired time period to see the analytics.
fa_IR: تاریخ شروع دوره زمانی مورد نظر را برای مشاهده تجزیه و تحلیل انتخاب کنید.

en: Select the pages you want to use as your default WooCommerce shop pages
fa_IR: صفحاتی را که می خواهید به عنوان صفحات پیش فرض فروشگاه ووکامرس خود استفاده کنید، انتخاب کنید

en: Select...
fa_IR: انتخاب...

en: Selected
fa_IR: انتخاب

en: Selected Text
fa_IR: متن انتخاب شده

en: Selected loop grid
fa_IR: حلقه شبکه انتخاب شده

en: Selection Color
fa_IR: رنگ انتخاب شده

en: Selector
fa_IR: سلکتور

en: Self Hosted
fa_IR: از هاست خودتان

en: Send
fa_IR: ارسال

en: Send Additional Data to Drip
fa_IR: ارسال داده های اضافی به Drip

en: Send As
fa_IR: ارسال به عنوان

en: Send Report
fa_IR: ارسال گزارش

en: Send Voice Mail
fa_IR: ارسال ویس میل

en: Send all form fields to drip as custom fields
fa_IR: ارسال تمام فیلد های فرم به drip به عنوان فیلد های سفارشی

en: Send as
fa_IR: ارسال به عنوان

en: Send files
fa_IR: ارسال فایل ها

en: Separate Font Types with commas
fa_IR: نوع فونت را با کاما جدا کنید

en: Separate emails with commas
fa_IR: ایمیل ها را با کاما جدا کنید

en: Separator
fa_IR: جداکننده

en: Separator Between
fa_IR: بین جدا کننده

en: Separator Color
fa_IR: رنگ جداکننده

en: Separator Width
fa_IR: عرض جدا کننده

en: Sepia
fa_IR: سپیا

en: Sepia2
fa_IR: سپیا2

en: Sequence Duration
fa_IR: مدت زمان توالی

en: Sequenced Animation
fa_IR: انیمیشن تکراری

en: Server Error
fa_IR: ارور سرور

en: Server Side
fa_IR: سمت سرور

en: Server Time
fa_IR: معکوس زمان

en: Services
fa_IR: سرویس

en: Session
fa_IR: نشست

en: Sessions
fa_IR: جلسات

en: Set
fa_IR: انتخاب

en: Set 0 to unlimited.
fa_IR: برای بینهایت 0 تنظیم کنید.

en: Set custom Hotspot size that will only affect this specific hotspot.
fa_IR: تنظیم اندازه سفارشی نقطه کانونی فقط روی این نقطه خاص تاثیر می گذارد.

en: Set custom Tooltip opening that will only affect this specific hotspot.
fa_IR: تنظیم باز کردن سفارشی راهنما فقط روی این نقطه خاص تاثیر می گذارد.

en: Set custom attributes for the wrapper element. Each attribute in a separate line. Separate attribute key from the value using %s character.
fa_IR: تنظیم ویژگی های سفارشی برای wrapper ویجت. هر ویژگی در هر خط به صورت جداگانه. کلید ویزگی ها را با استفاده از کاراکتر %s از هم جدا کنید.

en: Set custom style that will only affect this specific slide.
fa_IR: تنظیم استایل سفارشی فقط بر روی این اسلاید تاثیر دارد.

en: Set featured image
fa_IR: تنظیم تصویر برجسته

en: Set how many slides are scrolled per swipe.
fa_IR: مشخص کنید چه تعداد اسلاید در هر چرخش اسکرول شوند.

en: Set the conditions that determine where your %s is used throughout your site.
fa_IR: شرایطی را که تعیین می کنید کدام %s در سایت شما استفاده می شود تنظیم کنید.

en: Set the width of the column. Use less than 50% to make fields inline
fa_IR: عرض ستون را تنظیم کنید. از کمتر از 50% برای ایجاد فیلدهای درون خطی استفاده کنید

en: Set to Yes to avoid duplicate posts from showing up on the page. This only affects the frontend.
fa_IR: برای جلوگیری از نمایش پست های تکراری روی "بله" تنظیم کنید . این فقط در ظاهر تاثیر می گذارد.

en: Set to Yes to avoid duplicate posts from showing up. This only effects the frontend.
fa_IR: برای جلوگیری از نمایش پست های تکراری روی "بله" تنظیم کنید . این فقط در ظاهر تاثیر می گذارد.

en: Set to `Disable` in order to use your Theme's or WooCommerce's mini-cart template instead of Elementor's.
fa_IR: برای استفاده از سبد خرید مینی وکامرس قالب در کنار المنتور روی گزینه `غیر فعال` تنظیم کنید.

en: Set to include parent comment (if URL is a reply).
fa_IR: شامل والد کامنت را تنظیم کنید (اگر لینک پاسخ باشد ).

en: Set width for all input fields. Not applicable if the field is set to display inline (<b>Content => Form Settings => Form Fields (Repeater) => Display Inline?</b>)
fa_IR: عرض را برای همه فیلدهای ورودی تنظیم کنید. اگر فیلد برای نمایش درون خطی تنظیم شده باشد، قابل اجرا نیست (<b>محتوا => تنظیمات فرم => فیلدهای فرم (تکرارکننده) => نمایش درون خطی؟</b>)

en: Set your %1$s in the %2$sIntegrations Settings%3$s.
fa_IR: %2$sتنظیمات یکپارچگی%3$s. را در %1$s تنظیم کنید.

en: Set your Facebook App ID in the %1$sIntegrations Settings%2$s
fa_IR: شناسه برنامه Facebook خود را در %1$sتنظیمات یکپارچگی%2$s تنظیم کنید

en: Setting a ‘Before’ date will show all the posts published until the chosen date (inclusive).
fa_IR: تنظیم تاریخ "قبل"، تمام پستهای منتشر شده تا تاریخ انتخاب شده (شامل) را نشان می دهد.

en: Setting an ‘After’ date will show all the posts published since the chosen date (inclusive).
fa_IR: تنظیم تاریخ «پس از»، تمام پستهایی که از تاریخ انتخاب شده (شامل) نمایش داده شده نشان می دهد.

en: Settings
fa_IR: تنطیمات

en: Settings saved.
fa_IR: تغییرات ذخیره شد.

en: Settings successfully imported.
fa_IR: تنظیمات با موفقیت درون ریزی شدند.

en: Shabnam Font
fa_IR: فونت شبنم

en: Shake
fa_IR: لرزاندن

en: Shape
fa_IR: شکل

en: Shape Divider
fa_IR: تقسیم شکل

[ctx: Shapes]
en: Circle
fa_IR: گرد

[ctx: Shapes]
en: Curly
fa_IR: فرفری

[ctx: Shapes]
en: Diagonal
fa_IR: مورب

[ctx: Shapes]
en: Double
fa_IR: دو برابر

[ctx: Shapes]
en: Double Underline
fa_IR: دو خط زیر

[ctx: Shapes]
en: Strikethrough
fa_IR: روی نوشته

[ctx: Shapes]
en: Underline
fa_IR: زیرخط دار

[ctx: Shapes]
en: Underline Zigzag
fa_IR: خط کشیدن

en: Share Button
fa_IR: دکمه اشتراک گذاری

en: Share Buttons
fa_IR: دکمه های اشتراک گذاری

en: Share on %s
fa_IR: اشتراک گذاری در %s

en: Sharing
fa_IR: اشتراک گذاری

en: Sharpen
fa_IR: تیزی

en: Ship to a different address?
fa_IR: حمل به آدرس دیگری؟

en: Shipping Address
fa_IR: آدرس حمل و نقل

en: Shipping Details
fa_IR: جزئیات حمل و نقل

en: Shipping Price
fa_IR: قیمت حمل و نقل

en: Shop
fa_IR: فروشگاه

en: Shop Now
fa_IR: اکنون خرید کنید

en: Shop Page
fa_IR: صفحه فروشگاه

en: Short Description
fa_IR: شرح کوتاه

en: Shortcode
fa_IR: شرتکد

en: Shorten
fa_IR: کوتاه شدن

en: Show
fa_IR: نمایش

en: Show All
fa_IR: نمایش همه

en: Show Amount List
fa_IR: نمایش تعداد

en: Show Close Button After
fa_IR: نمایش دکمه بستن بعد از

en: Show Footer Text
fa_IR: نمیاش متن

en: Show From Section
fa_IR: شرح کوتاه

en: Show Greeting Text
fa_IR: نمیاش متن

en: Show Header Text
fa_IR: نمیاش متن

en: Show Home Title
fa_IR: نمایش عنوان صفحه اصلی

en: Show Image
fa_IR: نمایش تصویر

en: Show Label
fa_IR: نمایش لیبل

en: Show Less
fa_IR: نمایش کمتر

en: Show Message
fa_IR: نمایش پیام

en: Show More
fa_IR: نمایش بیشتر

en: Show Profile
fa_IR: نمایش پروفایل

en: Show Quantity
fa_IR: نمایش تعداد

en: Show Result Count
fa_IR: شمارنده نمایش نتایج

en: Show Sidebar
fa_IR: نمایش عنوان

en: Show Text
fa_IR: نمیاش متن

en: Show Thumbnail
fa_IR: نمایش بند انگشتی

en: Show Title
fa_IR: نمایش عنوان

en: Show To Section
fa_IR: نمیاش متن

en: Show Transaction Summary
fa_IR: نوع انتقال

en: Show after X page views
fa_IR: نمایش پس از نمایش X صفحات

en: Show after X sessions
fa_IR: نمایش پس از X جلسه

en: Show captions if available (only on desktop).
fa_IR: نمایش زیرنویس ها در صورت موجود بودن (فقط روی دسکتاپ).

en: Show me how
fa_IR: به من نشان بده چگونه

en: Show on browsers
fa_IR: نمایش در همه مرورگر ها

en: Show on devices
fa_IR: نمایش در همه دستگاه ها

en: Show the full text of the post
fa_IR: نمایش متن کامل نوشته

en: Show up to X times
fa_IR: نمایش تا X بار

en: Show when arriving from
fa_IR: نمایش هنگام ورود از

en: Showcase
fa_IR: ویترین

en: Side Cart
fa_IR: سبد خرید کناری

en: Sidebar
fa_IR: سبد خرید کناری

en: Sidebar Container
fa_IR: کانتینر

en: Sidebar Text Style
fa_IR: استایل جداکننده

en: Single
fa_IR: تکی

en: Single Amount:
fa_IR: پست تکی

en: Single Color
fa_IR: تک رنگ

en: Single Page
fa_IR: برگه تکی

en: Single Pages
fa_IR: برگه تکی

en: Single Post
fa_IR: پست تکی

en: Single Posts
fa_IR: نوشته تکی

en: Single Product
fa_IR: تک محصول

en: Single Product Page
fa_IR: صفحه تكي محصول

en: Single Products
fa_IR: محصول تکی

en: Single Stories
fa_IR: تک استوری ها

en: Singles
fa_IR: تکی

en: Singular
fa_IR: تکی

en: Site
fa_IR: سایت

en: Site Key
fa_IR: کلید سایت

en: Site Logo
fa_IR: لوگو سایت

en: Site Tagline
fa_IR: شعار

en: Site Title
fa_IR: عنوان سایت

en: Site URL
fa_IR: ادرس سایت

en: Sitemap
fa_IR: نقشه سایت

en: Size
fa_IR: اندازه

en: Skin
fa_IR: پوسته

en: Skip Taxonomy
fa_IR: از طبقه بندی پرش کنید

en: Skype
fa_IR: اسکایپ

en: Slide
fa_IR: اسلاید

en: Slide #%d
fa_IR: اسلاید #%d

en: Slide #1
fa_IR: اسلاید #1

en: Slide #2
fa_IR: اسلاید #2

en: Slide #3
fa_IR: اسلاید #3

en: Slide 1 Heading
fa_IR: عنوان اول اسلاید

en: Slide 2 Heading
fa_IR: عنوان دوم اسلاید

en: Slide 3 Heading
fa_IR: عنوان سوم اسلاید

en: Slide By Direction
fa_IR: اسلاید براساس جهت

en: Slide Heading
fa_IR: عنوان اسلاید

en: Slide In Down
fa_IR: اسلاید به درون از پایین

en: Slide In Left
fa_IR: اسلاید به درون از چپ

en: Slide In Right
fa_IR: اسلاید به درون از راست

en: Slide In Up
fa_IR: اسلاید به درون از بالا

en: Slide Out Down
fa_IR: اسلاید به خارج از پایین

en: Slide Out Left
fa_IR: اسلاید به خروج از چپ

en: Slide Out Right
fa_IR: اسلاید به خارج از راست

en: Slide Out Up
fa_IR: اسلاید به خارج از بالا

en: Slide Title
fa_IR: عنوان اسلاید

en: Slider Options
fa_IR: تنظیمات اسلایدر

en: Slides
fa_IR: اسلاید ها

en: Slides Name
fa_IR: اسلاید ها

en: Slides Per View
fa_IR: اسلایدها در هر نمایش

en: Slides on display
fa_IR: اسلایدها جهت نمایش

en: Slides on scroll
fa_IR: اسلایدها روی اسکرول

en: Slides to Scroll
fa_IR: اسلایدها جهت پیمایش

en: Slideshow
fa_IR: اسلایدشو

en: Slow
fa_IR: آهسته

en: Slug
fa_IR: اسلاگ

en: Small
fa_IR: کوچک

en: Small Caps
fa_IR: حروف کوچک

en: Small Header
fa_IR: سربرگ کوچک

en: Snap Position
fa_IR: موقیعت اسنپ

en: Social
fa_IR: شبکه های اجتماعی

en: Soft Beat
fa_IR: ضربان نرم

en: Solid
fa_IR: یکپارچه

en: Something went wrong
fa_IR: خطایی رخ داد

en: Something went wrong!
fa_IR: خطایی رخ داد

en: Something went wrong, please refresh the page.
fa_IR: مشکلی پیش آمد، لطفا صفحه را مجدد بارگذاری کنید.

en: Sort By
fa_IR: مرتب سازی بر اساس

en: Sort Order
fa_IR: سفارش شما

en: Source
fa_IR: منبع

en: Source Type
fa_IR: نوع منبع

en: Source:
fa_IR: منبع

en: Space
fa_IR: فاصله

en: Space Between
fa_IR: فاصله بینابینی

en: Space Between Dots
fa_IR: فاصله بین نقاط

en: Space From slides
fa_IR: فضای اسلاید ها

en: Space between
fa_IR: فاصله بین

en: Space between Items
fa_IR: فاصله بین آیتم ها

en: Space from bottom
fa_IR: فاصله از پایین

en: Space from top
fa_IR: فضا از بالا

en: Spacing
fa_IR: فاصله‌گذاری

en: Spam detected
fa_IR: هرزنامه شناسایی شد

en: Speed
fa_IR: سرعت

en: Spinner
fa_IR: اسپینر

en: Spinner Color
fa_IR: رنگ اسپینر

en: Spinners
fa_IR: چرخنده ها

en: Spinning
fa_IR: چرخنده

en: Split Subscription
fa_IR: اشتراک

en: Split Subscriptions
fa_IR: اشتراک

en: Square
fa_IR: مربعی

en: Square Ticket
fa_IR: مربعی

en: Stacked
fa_IR: انباشته

en: Standard
fa_IR: استاندارد

en: Star Color
fa_IR: رنگ ستاره

en: Star Size
fa_IR: سایز ستاره

en: Star-1
fa_IR: ستاره-1

en: Star-2
fa_IR: ستاره-2

en: Start
fa_IR: آغاز

en: Start (before)
fa_IR: قبل

en: Start Date
fa_IR:  تاریخ شروع

en: Start Hour
fa_IR: ساعت شروع

en: Start Minute
fa_IR: دقیقه شروع

en: Start Point
fa_IR: نقطه شروع

en: Start Second
fa_IR: ثانیه شروع

en: Start Videos Silent
fa_IR: شروع ویدئوها به صورت بی صدا

en: Start by creating a master item. All the other instances in the grid will match this design. Then go back to the widget in the editor panel and assign both a template and a source of content. Your grid should populate automatically.
fa_IR: با ایجاد یک آیتم اصلی شروع کنید. تمام نمونه های دیگر در شبکه(/لیست) با این طرح مطابقت دارند. سپس به ویجت در پنل ویرایشگر برگردید و هم یک الگو و هم منبع محتوا را اختصاص دهید. شبکه(/لیست) شما باید به طور خودکار پر شود.

en: Start grid from chosen taxonomy
fa_IR: شبکه را از طبقه بندی انتخاب شده شروع کنید

en: State
fa_IR: استان

en: Static
fa_IR: استان

en: Static item position
fa_IR: جایگاه آیتم ایستا

en: Status
fa_IR: وضعیت

en: Status:
fa_IR: وضعیت:

en: Stay In Column
fa_IR: ماندن در ستون

en: Step
fa_IR: مرحله

en: Step Buttons
fa_IR: دکمه های مراحل

en: Steps
fa_IR: مراحل

en: Steps Settings
fa_IR: تنظیمات مراحل

en: Sticky
fa_IR: شناور

en: Sticky Offset
fa_IR: فاصله منوی چسبان از بالا

en: Sticky On
fa_IR: شناور روی

en: Sticky Right Column
fa_IR: ستون سمت راست چسبندهماندن در ستون

en: Sticky-posts ordering is visible on frontend only
fa_IR: ترتیب پست های شناور فقط در حالت ظاهر سایت قابل مشاهده می باشد

en: Stock Status
fa_IR: وضعیت موجودی

en: Stories
fa_IR: استوری ها

en: Stories list
fa_IR: لیست استوری ها

en: Stories list navigation
fa_IR: ناوبری در لیست استوری ها

en: Stories will not be deleted. It will be only hidden.
fa_IR: استوری ها حذف نخواهند شد بلکه فقط مخفی می شوند.

en: Story
fa_IR: استوری

en: Story Archives
fa_IR: آرشیوهای استوری

en: Story Attributes
fa_IR: ویژگی های استوری

en: Story Background
fa_IR: پس زمینه استوری

en: Story Box
fa_IR: جعبه استوری

en: Story Box Archives
fa_IR: آرشیوهای جعبه استوری

en: Story Box Attributes
fa_IR: ویژگی های جعبه استوری

en: Story Box:
fa_IR: جعبه استوری:

en: Story Boxes
fa_IR: جعبه های استوری

en: Story Category
fa_IR: دسته بندی استوری

en: Story Category Image
fa_IR: تصویر دسته بندی استوری

en: Story Category Title
fa_IR: عنوان دسته بندی استوری

en: Story Cycle
fa_IR: چرخه استوری

en: Story Deleting Status
fa_IR: وضعیت حذف استوری

en: Story Fields
fa_IR: زمینه های استوری

en: Story Image
fa_IR: تصویر استوری

en: Story Insights
fa_IR: آمار استوری

en: Story Item Limit
fa_IR: محدودیت آیتم استوری

en: Story Link
fa_IR: پیوند استوری

en: Story Link Text
fa_IR: متن پیوند استوری

en: Story Media
fa_IR: رسانه استوری

en: Story Options For Posts
fa_IR: گزینه های استوری برای نوشته ها

en: Story Pages
fa_IR: برگه ها استوری :

en: Story Published Status
fa_IR: وضعیت استوری ارسال شده

en: Story Reporting System
fa_IR: سیستم گزارش دهی استوری

en: Story boxes list
fa_IR: لیست جعبه های استوری

en: Story boxes list navigation
fa_IR: ناوبری لیست جعبه های استوری

en: Story can not be published. Try again later.
fa_IR: استوری قادر به انتشار نیست. لطفا دوباره امتحان کنید.

en: Story published!
fa_IR: استوری منتشر شد!

en: Straight
fa_IR: مستقیم

en: Street Address
fa_IR: آدرس خیابان

en: Stretch
fa_IR: کش آمدن

en: Stretch the dropdown of the menu to full width.
fa_IR: منو را بکشید تا به عرض کامل برسد.

en: Stripe Button
fa_IR: دکمه Stripe

en: Stripe test environment
fa_IR: محیط تست Stripe

en: Stroke
fa_IR: استروک

en: Style
fa_IR: طراحی

en: Style the dropdown box that contains menu items.
fa_IR: به جعبه کشویی که شامل محتوای آیتم های منو میباشد استایل دهی کنید.

en: Styles apply to items when the menu switches to dropdown layout
fa_IR: هنگامی که منو به طراحی کشویی تغییر می‌کند، سبک‌ها برای موارد اعمال می‌شوند

en: Styling Options
fa_IR: گزینه های سبک دهی

en: Sub Heading Text
fa_IR: متن چرخشی

en: Sub Title
fa_IR: عنوان فرعی

en: Sub-Title Text
fa_IR: عنوان فرعی

en: Subject
fa_IR: عنوان

en: Submenu Indicator
fa_IR: زیر منو

en: Submission ID
fa_IR: شناسه فرم ارسالی

en: Submission not found or not in trash.
fa_IR: ارسال در سطل زباله یافت نشد.

en: Submission not found.
fa_IR: هیچ فرم ارسالی یافت نشد.

en: Submissions
fa_IR: ارسال ها

en: Submit
fa_IR: ارسال کنید

en: Submit Button
fa_IR: دکمه ثبت

en: Submit button
fa_IR: دکمه ی ثبت

en: Subscriber already exists.
fa_IR: مشترک در حال حاضر وجود دارد.

en: Subscription
fa_IR: اشتراک

en: Subset
fa_IR: زیرمجموعه

en: Subtotal
fa_IR: مجموع

en: Success
fa_IR: پیام موفقیت

en: Success Icon
fa_IR: آیکون موفقیت

en: Success Message
fa_IR: پیام موفقیت

en: Success Message Color
fa_IR: رنگ پیام موفقیت

en: Success Message Duration
fa_IR: مدت زمان نمایش پیام موفقیت

en: Sunday
fa_IR:  یکشنبه

en: Supported by %sPayir%s only
fa_IR: فقط توسط %sPayir%s پشتیبانی می شود

en: Swing
fa_IR: تاب خوردن

en: Swipe Up Button
fa_IR: دکمه بالا بکشید

en: Switch Account
fa_IR: تعویض حساب

en: Switch on comments from either the discussion box on the WordPress post edit screen or from the WordPress discussion settings.
fa_IR: نظرات را از طریق کادر بحث در صفحه ویرایش پست WordPress یا از تنظیمات بحث WordPress روشن کنید.

en: Sync Project
fa_IR: همگام سازی پروژه

en: Tab #1
fa_IR: زبانه #1

en: Tab #2
fa_IR: زبانه #2

en: Tab 1 Name
fa_IR: نام زبانه 1

en: Tab 2 Name
fa_IR: نام زبانه 2

en: Tab Name
fa_IR: نام زبانه

en: Table
fa_IR: جدول

en: Table Body
fa_IR: جدول

en: Table Body » Buttons
fa_IR: دکمه

en: Table Container
fa_IR: کانتینر

en: Table Header
fa_IR: سربرگ کوچک

en: Table of Contents
fa_IR: فهرست مطالب

en: Tabs
fa_IR: زبانه‌ها

en: Tabs Position
fa_IR: موقعیت تب ها

en: Tada
fa_IR: تادا

en: Tag
fa_IR: برچسب زدن

en: Tag: %s
fa_IR: برچسب: %s

en: Tags
fa_IR: برچسب ها

en: Take me there
fa_IR: مرا به آنجا ببر

en: Tanha Font
fa_IR: فونت تنها

en: Target URL
fa_IR: آدرس لینک

en: Tax
fa_IR: مالیات

en: Tax Percentage
fa_IR: درصد مالیات

en: Tax Rate
fa_IR: نرخ مالیات

en: Taxonomy
fa_IR: رده بندی

en: Taxonomy Children
fa_IR: فرزند تکسونومی

en: Taxonomy Filter
fa_IR: فیلتر تکسونومی

en: Tel
fa_IR: تلفن

en: Template
fa_IR: قالب

en: Templates
fa_IR: قالب ها

en: Term
fa_IR: شرایط

en: Terms
fa_IR: شرایط

en: Terms & Conditions
fa_IR: قوانین و شرایط

en: Terms &amp; Conditions
fa_IR: شرایط و شرایط

en: Terms are items in a taxonomy. The available taxonomies are: Categories, Tags, Formats and custom taxonomies.
fa_IR: اصطلاحات مواردی در یک طبقه بندی هستند. طبقه بندی های موجود عبارتند از: دسته ها ، برچسب ها ، قالب ها و طبقه بندی های سفارشی.

en: Test Secret key
fa_IR: کلید مخفی ازمایشی

en: Testimonial Carousel
fa_IR: کاروسل نظرات مشتریان

en: Text
fa_IR: متنی

en: Text  Align
fa_IR: تراز متن

en: Text Align
fa_IR: جهت متن

en: Text Color
fa_IR: رنگ متن

en: Text Decoration
fa_IR: استایل متن

en: Text Indent
fa_IR: متن

en: Text Padding
fa_IR: حاشیه درونی متن

[ctx: Text Shadow Control]
en: Shadow
fa_IR: سایه

en: Text Transform
fa_IR: تبدیل متن

en: Text Wrap
fa_IR: ناحیه متن

en: Text and Icon Color
fa_IR: رنگ آیکون و متن

en: Text size
fa_IR: اندازه متن

en: Textarea
fa_IR: ناحیه متن

en: Thank You!
fa_IR: تشکر

en: Thank You. Your order has been received.
fa_IR: متشکرم. سفارش شما دریافت شد.

en: Thank you for your payment
fa_IR: از پرداخت شما متشکرم

en: Thanks Text
fa_IR: متن لینک

en: Thanks for letting us know
fa_IR: از اینکه ما را در جریان گذاشتید سپاسگزاریم

en: The "Collapse" option should only be used if the Table of Contents is made sticky
fa_IR: گزینه "جمع کردن" فقط باید در صورت استفاده از فهرست مطالب چسبنده استفاده شود

en: The %s Widget was not found in your template.
fa_IR: %s ویجت در قالب شما پیدا نشد.

en: The Autoplay is inactive while editing. Preview your page to see it in action.
fa_IR: پخش خودکار هنگام ویرایش غیرفعال است. برای مشاهده این مورد در عمل، از پیش نمایش اقدام کنید.

en: The Captcha field cannot be blank. Please enter a value.
fa_IR: فیلد کپچا نمی توانید خالی باشد. لطفا یک مقدار وارد کنید.

en: The Form Submissions feature, previously located under the Features tab in Elementor, is now enabled by default on all websites. If you prefer to disable this feature, you can do so by navigating to %1$sSettings → Advanced%2$s.
fa_IR: ویژگی ارسال فرم‌ها که قبلاً در تب ویژگی‌ها در المنتور قرار داشت، اکنون به‌صورت پیش‌فرض در تمامی وب‌سایت‌ها فعال شده است. اگر ترجیح می‌دهید این ویژگی را غیرفعال کنید، می‌توانید به مسیر %1$sتنظیمات → پیشرفته%2$s بروید.

en: The Icon Set prefix already exists in your site. In order to avoid conflicts we recommend to use a unique prefix per Icon Set.
fa_IR: پیشوند آیکن تنظیم شده در سایت شما وجود دارد. در صورت عدم تداخل ما توصیه می کنیم از پیشوند های یونیک استفاده کنید.

en: The Order Summary and Payment sections will remain in place while scrolling.
fa_IR: بخش خلاصه سفارش و پرداخت در حین اسکرول در جای خود باقی خواهند ماند.

en: The Theme Comments skin uses the currently active theme comments design and layout to display the comment form and comments.
fa_IR: پوسته نظرات قالب از قالب فعال فعلی برای نمایش طرح و سبک بخش نظرات استفاده می کند.

en: The Web Open Font Format 2, Used by Super Modern Browsers
fa_IR: Web Open Font Format 2 ، مورد استفاده توسط مرورگرهای Super Modern

en: The Web Open Font Format, Used by Modern Browsers
fa_IR: Web Open Font Format ، مورد استفاده توسط مرورگرهای Modern

en: The amount of items displayed in your Archive is set in your WordPress settings. %s
fa_IR: تعداد آیتم‌های نمایش داده‌شده در آرشیو شما در تنظیمات وردپرس تعیین می‌شود. %s

en: The editor preview might look different from the live site. Please make sure to check the frontend.
fa_IR: پیش نمایش ویرایشگر ممکن است ظاهرا متفاوتی با ظاهر اصلی سایت داشته باشد. لطفا مطمئن شوید ظاهرا اصلی را بررسی می کنید.

en: The field accepts only numbers and phone characters (#, -, *, etc).
fa_IR: این زمینه فقط اعداد و کاراکترهای تلفن (#، -، *، و غیره) را می پذیرد.

en: The field should be in HH:MM format.
fa_IR: زمینه باید در قالب HH:MM باشد.

en: The field value must be greater than or equal to %s.
fa_IR: مقدار زمینه باید بزرگتر یا مساوی %s باشد.

en: The field value must be less than or equal to %s.
fa_IR: مقدار زمینه باید کمتر یا مساوی %s باشد.

en: The footer template allows you to easily design and edit custom WordPress footers without the limits of your theme’s footer design constraints
fa_IR: قالب پاورقی به شما اجازه می دهد تا به راحتی پارورقی سفارشی وردپرس را به رحتی بدون محدودیت های قالب سایت، ویرایش و طراحی کنید

en: The header template allows you to easily design and edit custom WordPress headers so you are no longer constrained by your theme’s header design limitations.
fa_IR: قالب سربرگ به شما امکان می دهد تا به راحتی سربرگ های سفارشی وردپرس را طراحی و ویرایش کنید، بنابراین دیگر محدودیت طراحی ندارید.

en: The hover effect is inactive while editing. Preview your page to see it in action.
fa_IR: افکت شناور هنگام ویرایش غیرفعال است. برای مشاهده این مورد در عمل، از پیش نمایش اقدام کنید.

en: The note you are looking for was not found.
fa_IR: یادداشتی که به دنبال آن هستید یافت نشد.

en: The response parameter is invalid or malformed.
fa_IR: پارامتر response نا معتبر است.

en: The response parameter is missing.
fa_IR: پارامتر response خالی است.

en: The secret parameter is invalid or malformed.
fa_IR: پارامتر secret نامعتبر است.

en: The secret parameter is missing.
fa_IR: پارامتر secret خالی است.

en: The style of this widget is often affected by your theme and plugins. If you experience any such issue, try to switch to a basic theme and deactivate related plugins.
fa_IR: سبک این ویجت اغلب توسط قالب و افزونه های شما تحت تاثیر قرار میگیرد. اگر چنین مشکلی را مشاهده کردید سعی کنید به قالب اصلی تغییر دهید و افزونه های مرتبط را غیر فعال کنید.

en: The uploaded file exceeds the %1$s directive in %2$s.
fa_IR: پرونده بارگذاری شده در %1$s از دستورالعمل%2$s فراتر رفته است.

en: The uploaded file exceeds the %s directive that was specified in the HTML form.
fa_IR: پرونده بارگذاری شده بیشتر از بخشنامه %s است که در فرم HTML مشخص شده است.

en: The uploaded file was only partially uploaded.
fa_IR: فایل آپلود شده تنها تا حدی آپلود شد.

en: The value must be greater than or equal %s
fa_IR: مقدار زمینه باید بزرگتر یا مساوی %s باشد.

en: The value must be less than or equal to %s
fa_IR: مقدار زمینه باید کمتر یا مساوی %s باشد.

en: The zip file provided is not supported!
fa_IR: فایل زیپ تهیه شده پشتیبانی نمی شود!

en: Theme
fa_IR: پوسته

en: Theme Builder
fa_IR: پوسته ساز

en: Theme Comments
fa_IR: قالب نظرات

en: There are no menus in your site.
fa_IR: در سایت شما هیچ منو وجود ندارد.

en: There is no error, the file uploaded with success.
fa_IR: هیچ خطایی وجود ندارد.فایل با موفقیت آپلود شد.

en: There is nothing to export.
fa_IR: هیچ چیز برای خروجی وجود ندارد.

en: There was a problem connecting to the Payir API endpoint.
fa_IR: مشکلی در اتصال به نقطه پایانی Stripe API وجود داشت.

en: There was an error while trying to upload your file.
fa_IR: هنگام تلاش برای بارگیری فایل شما خطایی روی داد.

en: These keys will serve as your default API key for all stripe implementations on your site.
fa_IR: این کلیدها به عنوان کلید API پیش‌فرض شما برای همه پیاده‌سازی‌های نواری در سایت شما عمل می‌کنند.

en: These messages override Stripe's error messages.
fa_IR: این پیام‌ها، پیام‌های خطای Stripe را لغو می‌کنند.

en: Third item on the list
fa_IR: سومین آیتم در لیست

en: This affects the types of widgets and templates you can use for your master item.
fa_IR: این روی انواع ویجت‌ها و قالب‌هایی که می‌توانید برای آیتم اصلی خود استفاده کنید، تأثیر می‌گذارد.

en: This appears when the search yields no results.
fa_IR: این پیام زمانی نمایش داده می‌شود که جستجو نتیجه‌ای نداشته باشد.

en: This control confines the Table of Contents to heading elements under a specific container
fa_IR: این کنترل فهرست مطالب را در عنوان تحت یک ظرف خاص محدود می کند

en: This feature is disabled in demo mode.
fa_IR: این ویژگی در حالت دمو غیرفعال است.

en: This field is required.
fa_IR: این فیلد الزامی می باشد.

en: This file exceeds the maximum allowed size.
fa_IR: این فایل بیش از حداکثر اندازه مجاز است.

en: This file type is not allowed.
fa_IR: این نوع فرمت مجاز نمیباشد.

en: This is an example of a WooCommerce notice. (You won't see this while previewing your site.)
fa_IR: این نمونه ای از اعلان ووکامرس است. (در حین پیش نمایش سایت این مورد را نمی بینید.)

en: This is how WooCommerce provides an info notice.
fa_IR: این یک اعلان اطلاعاتی ارائه شده توسط ووکامرس است.

en: This is how an error notice would look.
fa_IR: نمایش اعلان خطا به این صورت است.

en: This is text element
fa_IR: این یک المنت متن می باشد

en: This is the address given to you by PayPal when you set up a sandbox with your developer account. You can use the sandbox to test your purchase flow.
fa_IR: این آدرس است که هنگام راه اندازی Sandbox با حساب برنامه نویس خود، توسط PayPal به شما داده می شود. می توانید از Sandbox برای آزمایش خرید خود استفاده کنید.

en: This is the heading
fa_IR: این یک عنوان است

en: This is the page color behind your loading animation
fa_IR: این رنگ، پشت صفحه انیمیشن لود می باشد

en: This is to acknowledge that we have received the payment of %s %s on %s
fa_IR: این برای تأیید این است که ما پرداخت %s %s را در %s دریافت کرده‌ایم

en: This is what a WooCommerce message notice looks like.
fa_IR: یک اعلان پیام توسط ووکامرس به این صورت است.

en: This message is not visible to site visitors.
fa_IR: این پیام برای بازدید کنندگان قابل مشاهده نیست.

en: This option will allow the right column (e.g, Cart Totals) to be sticky while scrolling.
fa_IR: این گزینه به ستون سمت راست (به عنوان مثال، مجموع سبد خرید) اجازه می‌دهد در حین پیمایش چسبنده باشد.

en: This options for only user publishing form!
fa_IR: این گزینه ها فقط برای فرم انتشار کاربر می باشد!

en: This page is
fa_IR: این یک برگه

en: This post is password protected. Enter the password to view comments.
fa_IR: این نوشته رمزگذاری شده است. برای مشاهده نظر، رمز را وارد کنید.

en: This subscriber already exists.
fa_IR: این مشترک در حال حاضر وجود دارد.

en: This template includes the header, full-width content and footer
fa_IR: این الگو شامل سربرگ، محتوای کامل و پاورقی است

en: Threshold
fa_IR: آستانه

en: Thumbnail
fa_IR: بند انگشتی

en: Thumbnails
fa_IR: تصویر بند انگشتی

en: Thursday
fa_IR: پنجشنبه

en: Ticker
fa_IR: تیکر

en: Time
fa_IR: زمان

en: Time Format
fa_IR: فرمت زمان

en: Time of the day
fa_IR: زمان روز

en: Timeline
fa_IR: تایم لاین

en: Times
fa_IR: زمان ها

en: Timezone
fa_IR: منطقه زمانی

en: Tint
fa_IR: ته رنگ

en: Title
fa_IR: عنوان

en: Title Alignment
fa_IR: چینش عنوان

en: Title Color
fa_IR: عنوان رنگ

en: Title HTML Tag
fa_IR: تگ HTML عنوان

en: Title Style
fa_IR: سبک عنوان

en: Title Text
fa_IR: بعد از متن

en: Title:
fa_IR: عنوان:

en: Titles
fa_IR: عنوان ها

en: Titles & Totals
fa_IR: عنوان ها و تعداد

en: Titles &amp; Totals
fa_IR: عناوین &amp; جمع کل

en: To
fa_IR: گیرنده

en: To Date
fa_IR: تاریخ نوشته

en: To Left
fa_IR: به چپ

en: To Right
fa_IR: از راست

en: To change the Products Archive’s layout, go to Appearance > Customize.
fa_IR: برای تغییر طرح آرشیو محصولات، به Appearance> Customize بروید.

en: To change the design of your notices, go to your %1$sWooCommerce Settings%2$s
fa_IR: برای تغییر طراحی اعلان‌های خود، به %1$sتنظیمات ووکامرس%2$s خود بروید

en: To edit the title of your site, go to %1$sSite Identity%2$s.
fa_IR: برای تغییر طراحی اعلان‌های خود، به %1$sتنظیمات ووکامرس%2$s خود بروید.

en: To integrate with our forms you need an %1$sAPI Key%2$s.
fa_IR: برای یکپارچگی با فرمهای ما نیاز به %1$sAPI Key%2$s. دارید.

en: To manage these options, go to your Stripe account > Products >  Tax Rates.
fa_IR: برای مدیریت این گزینه ها، به حساب Stripe خود > محصولات > Tax Rates بروید.

en: To open your Off-Canvas, add a link or button to your page, and set its dynamic tag to 'Off-Canvas'.
fa_IR: برای باز کردن Off-Canvas خود، یک پیوند یا دکمه را به صفحه خود اضافه کنید و برچسب پویا آن را روی "Off-Canvas" تنظیم کنید.

en: To use reCAPTCHA V3, you need to add the API Key and complete the setup process in Dashboard > Elementor > Settings > Integrations > reCAPTCHA V3.
fa_IR: برای استفاده از reCAPTCHA، شما نیاز به اضافه کردن کلید API و تکمیل روند نصب در داشیورد> المنتور> تنظیمات> یکپارچگی> reCAPTCHA.

en: To use reCAPTCHA, you need to add the API Key and complete the setup process in Dashboard > Elementor > Settings > Integrations > reCAPTCHA.
fa_IR: برای استفاده از reCAPTCHA، شما نیاز به اضافه کردن کلید API و تکمیل روند نصب در داشیورد> المنتور> تنظیمات> یکپارچگی> reCAPTCHA.

en: To view the validation badge, switch to preview mode
fa_IR: برای مشاهده نشان اعتبار ، به حالت پیش نمایش بروید

en: Toggle
fa_IR: تغییر وضعیت

en: Toggle %1$s
fa_IR: تغییر وضعیت %1$s

en: Toggle Align
fa_IR: تراز بندی تغییر وضعیت

en: Toggle Button
fa_IR: دکمه تغییر وضعیت

en: Toggle Icon
fa_IR: آیکن تغییر وضعیت

en: Toggle Off-Canvas
fa_IR: Canvas خاموش

en: Toggle Popup
fa_IR: تغییر وضعیت پاپ آپ

en: Toolset
fa_IR: مجموعه ابزار

en: Tooltip
fa_IR: راهنمای ابزار

en: Tooltip Content
fa_IR: محتوا راهنما

en: Top
fa_IR: بالا

en: Top 10 Recipes
fa_IR: 10 دستور العمل برتر

en: Top Bar
fa_IR: منوبالا

en: Top Recipes
fa_IR: دستور العمل های برتر

en: Top Spacing
fa_IR: فاصله بالا

en: Total
fa_IR: جمع

en: Total Amount
fa_IR: مقدارکمک مالی

en: Total Amount:
fa_IR: مقدارکمک مالی

en: Total Transactions
fa_IR: کل تراکنش ها

en: Total payment of your product in the following:
fa_IR: کل پرداخت محصول شما به شرح زیر است:

en: Total:
fa_IR: مجموع

en: Totals
fa_IR: مجموع

en: Town / City
fa_IR: شهر

en: Tracker
fa_IR: ردیاب

en: Tracker Background
fa_IR: پس زمینه ردیاب

en: Tracker Type
fa_IR: نوع ردیاب

en: Transaction Details
fa_IR: نوع انتقال

en: Transaction ID
fa_IR: نوع انتقال

en: Transaction ID -
fa_IR: نوع انتقال

en: Transaction ID:
fa_IR: نوع انتقال

en: Transaction Number
fa_IR: نوع انتقال

en: Transaction Summary
fa_IR: نوع انتقال

en: Transaction Summary:
fa_IR: نوع انتقال

en: Transaction Text
fa_IR: نوع انتقال

en: Transaction Type
fa_IR: نوع انتقال

en: Transactions
fa_IR: تراکنش ها

en: Transactions List
fa_IR: نوع انتقال

en: Transactions made through your PayPal button will be registered under this account.
fa_IR: معاملات انجام شده از طریق دکمه PayPal شما در این حساب ثبت می شود.

en: Transition
fa_IR: انتقال

en: Transition Duration
fa_IR: مدت زمان جابجایی

en: Transition Speed
fa_IR: سرعت انتقال

en: Transparency
fa_IR: شفافیت

en: Triangle
fa_IR: مثلث

en: Trigger
fa_IR: دستگیره

en: TrueType Fonts, Used for better supporting Safari, Android, iOS
fa_IR: فونت های TTF پشتیبانی بهتری در سافاری، اندروید و iOS دارند

en: Try it Now
fa_IR: امتحان کنید

en: Tuesday
fa_IR: سه شنبه

en: Tweet
fa_IR: توییت

en: Tweet Button
fa_IR: دکمه توییت

en: Two Way Progress Bar
fa_IR: نوار پیشرفت دو طرفه

en: Two columns
fa_IR: 2 ستون

en: Type
fa_IR: نوع

en: Type a value
fa_IR: یک مقدار را تایپ کنید

en: Type to search
fa_IR: برای جستجو تایپ کنید

en: Type to start searching...
fa_IR: برای شروع جستجو تایپ کنید...

en: TypeKit partners with the world’s leading type foundries to bring thousands of beautiful fonts to designers every day.
fa_IR: طراحان TypeKit با روش های پیشرو در جهان هر روز هزاران قونت زیبا را به طراحان می رسانند.

en: Typography
fa_IR: تایپوگرافی

en: UI Color
fa_IR: رنگ رابط کاربری

en: UI Hover Color
fa_IR: رنگ هاور رابط کاربری

en: URL
fa_IR: آدرس URL

en: URL Field
fa_IR: فیلد لینک

en: URL Format
fa_IR: فرمت لینک

en: Uncropped Titles
fa_IR: عناوین بدون برش

en: Underline
fa_IR: زیرخط دار

en: Undo
fa_IR: واگرد

en: Unknown
fa_IR: ناشناخته

en: Unknown error.
fa_IR: خطای ناشناخته.

en: Unlink
fa_IR: لغو پیوند

en: Unlink from global
fa_IR: لغو پیوند از حالت عمومی

en: Unmarked Color
fa_IR: رنگ بدون مارک

en: Unmarked Style
fa_IR: استای بدون مارک

en: Unsupported
fa_IR: پشتیبانی نشده

en: Up
fa_IR: بالا

en: Update
fa_IR: به‌روز‌رسانی

en: Update Cart
fa_IR: به روز رسانی سبد خرید

en: Update Cart Automatically
fa_IR: بروزرسانی خودکار سبد خرید

en: Update Cart Button
fa_IR: بروزرسانی سبد خرید

en: Update Font Type
fa_IR: بروزرسانی  نوع فونت

en: Update Now
fa_IR: بروزرسانی

en: Update Shipping Button
fa_IR: دکمه به روز رسانی حمل و نقل

en: Update Story
fa_IR: بروزرسانی استوری

en: Update Story Box
fa_IR: بروزرسانی جعبه استوری

en: Update User Report
fa_IR: بروزرسانی گزارش کاربر

en: Update User Story
fa_IR: بروزرسانی استوری کاربر

en: Update Web Story
fa_IR: بروزرسانی استوری

en: Update the Elementor plugin to reactivate the Elementor Pro plugin.
fa_IR: برای استفاده از قابلیت های حرفه ای المنتور، المنتور رایگان را فعال کنید.

en: Update to the latest version of Elementor to enjoy new features, better performance and compatibility.
fa_IR: %1$s ورژن جدید المنتور %2$s رو از دست نده. به نسخه جدید بروزرسانی کن تا ویژگی های جدید، عملکرد بهتر و سازگاری مناسب تری رو تجربه کنی.

en: Update your website’s content and design using Elementor Pro’s professional widgets and features for any need.
fa_IR: محتوا و طراحی وب‌سایت خود را با استفاده از ویجت‌ها و ویژگی‌های حرفه‌ای المنتور پرو برای هر نیازی به‌روزرسانی کنید.

en: Updated At
fa_IR: به روز شده در

en: Updated At GMT
fa_IR: بروزرسانی در

en: Updates to the cart (e.g., a removed item) via Ajax. The cart will update without refreshing the whole page.
fa_IR: به روز رسانی سبد خرید (به عنوان مثال، یک آیتم حذف شده) از طریق Ajax. سبد خرید بدون بارگذاری مججد صفحه به روز می شود.

en: Upgrade
fa_IR: اکنون ارتقا دهید

en: Upgrade Now
fa_IR: اکنون ارتقا دهید

en: Upgrade now
fa_IR: اکنون ارتقا دهید

en: Upgrade to Elementor Pro Advanced to get the %s widget as well as additional professional and ecommerce widgets.
fa_IR: برای دریافت ویجت %s و همچنین ویجت های حرفه ای و تجارت الکترونیک اضافی، به نسخه پروارتقا دهید.

en: Upgrade your subscription to customize these and much more.
fa_IR: اشتراک خود را ارتقا دهید تا اینها و موارد دیگر را سفارشی کنید.

en: Upload
fa_IR: آپلود(بارگزاری)

en: Upload File
fa_IR: بارگذاری فایل

en: Upload JSON File
fa_IR: آپلود فایل JSON

en: Upload any csv file that is exported from another site via Elementor Payment.
fa_IR: میتوانید هر فایل دیگری که توسط سیستم پرداخت برون ریزی شده را انتخاب کنید.

en: Upload directory is not writable or does not exist.
fa_IR: پوشه آپلود قابل نوشتن نیست یا وجود ندارد.

en: Upload font .%s file
fa_IR: فایل فونت .%s را آپلود کنید

en: Upload your card in .vcf format
fa_IR: کارت خود را در قالب .vcf آپلود کنید

en: Uploaded to this story
fa_IR: بارگذاری شده در این استوری

en: Uploaded to this story box
fa_IR: بارگذاری شده در این جعبه استوری

en: Uploaded to this user report
fa_IR: در گزارش این کاربر بارگذاری شد

en: Uploaded to this user story
fa_IR: بارگذاری شده در این استوری کاربر

en: Uploading&hellip;
fa_IR: در حال آپلود&hellip;

en: Uploads you receive via link are stored on your server. However, uploads via attachment won't be saved on your server, and under Submissions
fa_IR: آپلودهایی که از طریق لینک دریافت می کنید در سرور شما ذخیره می شوند. با این حال، آپلودها از طریق ضمیمه در سرور شما و در قسمت ارسال‌ها ذخیره نمی‌شوند

en: Uppercase
fa_IR: حروف یزرگ

en: Upsell
fa_IR: پرفروش ها

en: Upsells
fa_IR: پرفروش ها

en: Use %1$scustom CSS%3$s to style your content or add %2$sthe "selector" prefix%3$s to target specific elements.
fa_IR: از %1$s css سفارشی %3$s استفاده کنید تا به محتوای خود استایل دهید یا %2$s پیشوند selector %3$s تا یه المان خاص رو تغییر بدی.

en: Use %s widget and dozens more pro features to extend your toolbox and build sites faster and better.
fa_IR: از ویجت %s و ده ها ویژگی حرفه ای دیگر برای گسترش جعبه ابزار خود و ساخت سایت های سریع تر و بهتر استفاده کنید.

en: Use Custom Code to create sophisticated custom interactions to engage visitors
fa_IR: استفاده از کد سفارشی برای ایجاد تعاملات سفارشی پیچیده برای جذب بازدیدکنندگان

en: Use WooCommerce Currency?
fa_IR: مسیر پیمایش ووکامرس

en: Use as featured image
fa_IR: استفاده به عنوان تصویر ویژه

en: Use the letters: %s
fa_IR: استفاده از این حروف : %s

en: Use them on your live site - not while testing.
fa_IR: از آنها در سایت اصلی خود استفاده کنید - نه در حین آزمایش.

en: Use this field to set a custom API Key for the current form
fa_IR: برای تنظیم یک کلید API سفارشی برای فرم فعلی از این فیلد استفاده کنید

en: Use this field to set a custom API URL for the current form
fa_IR: برای تنظیم یک URL API سفارشی برای فرم فعلی از این فیلد استفاده کنید

en: Use this setting to skip over posts (e.g. '2' to skip over 2 posts).
fa_IR: از این تنظیم برای پر کردن پست ها استفاده کنید (به عنوان مثال '2' برای پریدن در بیش از 2 نوشته).

en: User
fa_IR: کاربر

en: User Agent
fa_IR: کاربر عامل

en: User Dashboard
fa_IR: داشبورد

en: User ID
fa_IR: شماره کاربر

en: User IP
fa_IR: اطلاعات IP

en: User Info
fa_IR: اطلاعات کاربر

en: User Meta
fa_IR: متا کاربر

en: User Profile Picture
fa_IR: تصویر پروفایل کاربر

en: User Public Story Limit
fa_IR: محدودیت استوری عمومی کاربر

en: User Publishing Options
fa_IR: گزینه های انتشار کاربر

en: User Report Archives
fa_IR: آرشیوهای گزارش کاربر

en: User Report Attributes
fa_IR: ویژگی های گزارش کاربر

en: User Reports
fa_IR: گزارشات کاربر

en: User Single Story Limit
fa_IR: محدودیت تک استوری کاربر

en: User Stories
fa_IR: استوری های کاربر

en: User Stories (Public)
fa_IR: استوری های کاربر (عمومی)

en: User Story Archives
fa_IR: آرشیوهای استوری کاربر

en: User Story Attributes
fa_IR: ویژگی های استوری کاربر

en: User story list
fa_IR: لیست استوری کاربر

en: User tories list navigation
fa_IR: ناوبری لیست استوری های کاربر

en: Username
fa_IR: نام‌کاربری

en: Username Label
fa_IR: برچسب نام کاربری

en: Username Placeholder
fa_IR: جایگزین متن نام کاربری

en: Username or Email Address
fa_IR: نام کاربری یا آدرس ایمیل

en: Users can add link button when creating a story.
fa_IR: کاربران هنگامی که یک استوری می سازند، میتوانند دکمه پیوند ایجاد کنند.

en: Users' Activities
fa_IR: فعالیت های کاربران

en: Users' Activities Form Login URL
fa_IR: آدرس ورود فرم فعالیت های کاربران

en: Users' Activities Publishing Form
fa_IR: فرم انتشار فعالیت های کاربران

en: Using the Anchor offset may require you to adjust the offset of other sticky elements. %1$s Learn more %2$s
fa_IR: استفاده از افست Anchor ممکن است نیاز به تنظیم افست سایر عناصر چسبان داشته باشد. %1$s بیشتر بدانید %2$s

en: Validate API Key
fa_IR: اعتبار کلید API

en: Validate Kit ID
fa_IR: اعتبار سنجی شناسه Kit

en: Validate Live API Key
fa_IR: اعتبار سنجی API Key اصلی

en: Validate Test API Key
fa_IR: اعتبار سنجی Test API Key

en: Variable
fa_IR: غیرفعال

en: Variable Fonts
fa_IR: فونت کارا

en: Variations
fa_IR: متغییر ها

en: Vazir Font
fa_IR: فونت وزیر

en: Vertical
fa_IR: عمودی

en: Vertical Align
fa_IR: تراز عمودی

en: Vertical Links
fa_IR: پیوندهای عمودی

en: Vertical Orientation
fa_IR: جهت عمودی

en: Vertical Padding
fa_IR: پدینگ عمودی

en: Vertical Position
fa_IR: موقعیت عمودی

en: Vertical Scroll
fa_IR: اسکرول عمودی

en: Viber
fa_IR: وایبر

en: Video
fa_IR: ویدیو

en: Video Count
fa_IR: تعداد ویدیو

en: Video Link
fa_IR: لینک ویدیو

en: Video Playlist
fa_IR: پلی لیست ویدئو

en: Video Position
fa_IR: جایگاه ویدیو

en: Video URL
fa_IR: نشانی ویدئو

en: Video Width
fa_IR: عرض ویدئو

en: Videos
fa_IR: ویدئوها

en: View
fa_IR: نمایش

en: View All
fa_IR: نمایش

en: View Cart
fa_IR: نمایش سبد خرید

en: View Elementor Pro Changelog
fa_IR: مشاهده تغییرات المنتور پرو

en: View Font
fa_IR: مشاهده فونت

en: View Icon
fa_IR: مشاهده آیکن

en: View Insights
fa_IR: مشاهده آمار

en: View Site
fa_IR: مشاهده سایت

en: View Stories
fa_IR: مشاهده استوری ها

en: View Stories Boxes
fa_IR: مشاهده جعبه های استوری ها

en: View Story
fa_IR: مشاهده استوری

en: View Story Box
fa_IR: مشاهده جعبه استوری

en: View Transaction
fa_IR: انتقال

en: View User Report
fa_IR: مشاهده گزارش کاربر

en: View User Reports
fa_IR: مشاهده گزارشات کاربر

en: View User Stories
fa_IR: مشاهده استوری های کاربر

en: View User Story
fa_IR: مشاهده استوری کاربر

en: View Web Stories
fa_IR: مشاهده استوری  های وب

en: View Web Story
fa_IR: مشاهده استوری

en: View cart
fa_IR: نمایش سبد خرید

en: Viewers (%s)
fa_IR: بازدیدکنندگان (%s)

en: Viewport
fa_IR: مشاهده

en: Vimeo
fa_IR: ویمئو

en: Visible only if selected step type contains "Icon"
fa_IR: زمانی که آیکن مرحله انتخاب شده باید نمایش داده شود.

en: Visited
fa_IR: ویزیت

en: Visitor
fa_IR: مشاهده کننده

en: Visitor Time
fa_IR: مشاهده کننده

en: WP Story
fa_IR: استوری وردپرس

en: WP Story - Activity Feed
fa_IR: استوری وردپرس - خوراک فعالیت

en: WP Story - Story Box
fa_IR: استوری وردپرس - جعبه استوری

en: WP Story Options
fa_IR: گزینه های استوری وردپرس

en: WP Story Premium
fa_IR: استوری وردپرس پرمیوم

en: Want to activate this website by a different license?
fa_IR: آیا می خواهید این وب سایت را با مجوز دیگری فعال کنید؟

en: Want to continue using Pro to build your website? Choose the plan that's right for you!
fa_IR: آیا می خواهید به استفاده از Pro برای ساخت وب سایت خود ادامه دهید؟ پلنی را انتخاب کنید که برای شما مناسب است!

en: Want to deactivate the license for any reason?
fa_IR: آیا می خواهید این وب سایت را با مجوز دیگری فعال کنید؟

en: Want to give access only to content?
fa_IR: آیا می خواهید فقط دسترسی به محتوا را فعال کنید؟

en: Want to keep creating secure and high-performing websites? Renew your subscription to regain access to all of the Elementor Pro widgets, templates, updates & more
fa_IR: آیا می خواهید به ایجاد وب سایت های ایمن و با عملکرد بالا ادامه دهید؟ اشتراک خود را تمدید کنید تا دوباره به همه ویجت‌ها، قالب‌ها، به‌روزرسانی‌ها و موارد دیگر Elementor Pro دسترسی پیدا کنید

en: Want to learn more about Elementor library?
fa_IR: میخواهید درباره کتابخانه المنتور بیشتر بدانید؟

en: Warning
fa_IR: هشدار

en: Watched Icon
fa_IR: آیکن تماشا شده

en: Wavy
fa_IR: موج دار

en: Waze
fa_IR: ویز

en: We add an extra field type <b>Payment Amount</b> which offers you to accept payment via Zarinpal and Payir. Disable it if you want to hide the field type.<br><br>
fa_IR: یک نوع فیلد اضافی <b>مبلغ پرداخت</b> اضافه می‌کنیم که به شما پیشنهاد می‌دهد پرداخت از طریق Paypal و Stripe را بپذیرید. اگر می‌خواهید نوع فیلد را پنهان کنید، آن را غیرفعال کنید.<br><br>

en: We are sorry but we couldn't connect to the verification server. Please try again later.
fa_IR: با عرض پوزش نتوانستیم به سرور اعتبارسنجی متصل شویم. لطفا بعدا دوباره امتحان کنید.

en: We couldn’t submit your responses because they seem like spam.
fa_IR: ما نتوانستیم پاسخ های شما را ارسال کنیم زیرا به نظر می رسد هرزنامه هستند.

en: We hope you're enjoying Elementor Payment! Could you please do us a BIG favor and give it a 5-star rating on WordPress to help us spread the word and boost our motivation?
fa_IR: امیدواریم از پرداخت بهتر لذت ببرید! آیا می‌توانید لطف بزرگی به ما بکنید و به آن امتیاز 5 ستاره در وردپرس بدهید تا به ما در انتشار این خبر و افزایش انگیزه کمک کنید؟

en: We're here for you
fa_IR: آماده کمک به شما هستیم

en: Web Stories
fa_IR: وب استوری ها

en: Web Story Archives
fa_IR: آرشیوهای استوری

en: Web Story Attributes
fa_IR: ویژگی های استوری

en: Webhook
fa_IR: وب هوک

en: Webhook Secret
fa_IR: وب هوک

en: Webhook URL
fa_IR: آدرس وب هوک

en: Website
fa_IR: وبسایت

en: Wednesday
fa_IR: چهارشنبه

en: Week
fa_IR: هفته

en: Weekly
fa_IR: هفتگی

en: Weeks
fa_IR: هفته‌

en: Weight
fa_IR: وزن فونت

en: Welcome to Elementor Pro!
fa_IR: به المنتور پرو خوش آمدید!

en: What is a 404 Page Template?
fa_IR: قالب برگه 404 چیست؟

en: What is a Footer Template?
fa_IR: قالب پاورقی چیست؟

en: What is a Header Template?
fa_IR: قالب سربرگ چیست؟

en: What is a Products Archive Template?
fa_IR: قالب آرشیو محصولات چیست؟

en: What is a Search Results Template?
fa_IR: قالب نتایج جستجو چیست؟

en: What is a Single Page Template?
fa_IR: قالب برگه چیست؟

en: What is a Single Post Template?
fa_IR: قالب پست تکی چیست؟

en: What is a Single Product Template?
fa_IR: قالب محصول تکی چیست؟

en: What is a loop?
fa_IR: یه حلقه یعنی چی؟

en: What is an Archive Template?
fa_IR: قالب آرشیو چیست؟

en: WhatsApp
fa_IR: واتس اپ

en: When arriving from specific URL
fa_IR: هنگام ورود از URL خاص

en: Where Do You Want to Display Your %s?
fa_IR: کجا می خواهید %s خود را نمایش دهید؟

en: Whole Box
fa_IR: کل جعبه

en: Whole Slide
fa_IR: کل اسلاید

en: Whoops! It seems like you haven't configured <b>Payir (Merchant Code) Settings</b>. Make sure to configure these settings before you publish the form.
fa_IR: اوه! به نظر می رسد که تنظیمات <b>Payir (کد بازرگانی)</b> را پیکربندی نکرده اید. قبل از انتشار فرم، حتما این تنظیمات را پیکربندی کنید.

en: Whoops! It seems like you haven't configured <b>ZarinPal (Merchant Code) Settings</b>. Make sure to configure these settings before you publish the form.
fa_IR: اوه! به نظر می رسد که تنظیمات <b>زرین پال (کد بازرگانی)</b> را پیکربندی نکرده اید. قبل از انتشار فرم، حتما این تنظیمات را پیکربندی کنید.

en: Why are you reporting this post?
fa_IR: چرا این نوشته را گزارش میکنید؟

en: Why upgrade to Premium Version?
fa_IR: چرا به نسخه پریمیوم ارتقا دهید؟

en: Widget Width
fa_IR: عرض منوی کشویی

en: Width
fa_IR: پهنا

en: With the new Theme Builder you can visually manage every part of your site intuitively, making the task of designing a complete website that much easier
fa_IR: با استفاده از پوسته ساز جدید می توانید به صورت بصری همه قسمت های سایت خود را مدیریت کنید، این کار باعث می شود یک وب سایت کامل را بسیار ساده تر طراحی کنید

en: Within
fa_IR: در مدت

en: Wobble
fa_IR: وول خوردن

en: Woo - Products-
fa_IR: ووکامرس - محصول-

en: Woo - Single Elements
fa_IR: ووکامرس - المنت تکی

en: WooCommerce
fa_IR: المان‌های ووکامرس

en: WooCommerce Breadcrumbs
fa_IR: مسیر پیمایش ووکامرس

en: WooCommerce Currency
fa_IR: المان‌های ووکامرس

en: WooCommerce Notices
fa_IR: اعلان های ووکامرس

en: WooCommerce Pages
fa_IR: برگه های ووکامرس

en: Word Spacing
fa_IR: فاصله کلمات

en: Word Wrap
fa_IR: شکست کلمه

en: WordPress Menu
fa_IR: منو وردپرس

en: X Anchor Point
fa_IR: نقطه لنگرگاه در X

en: Y Anchor Point
fa_IR: نقطه لنگرگاه در Y

en: YES
fa_IR: بله

en: Yahoo Calendar
fa_IR: تقویم یاهو

en: Year: %s
fa_IR: سال: %s

en: Yearly
fa_IR: سالانه

en: Yekan Font
fa_IR: فونت یکان

en: Yes
fa_IR: بلی

en: Yes, delete it!
fa_IR: حذف کن

en: You Haven’t Saved Templates Yet.
fa_IR: هنوز قالب ها را ذخیره نکرده اید.

en: You are Logged in as %1$s (%2$sLogout%3$s)
fa_IR: شما به عنوان %1$s (%2$sLogout%3$s) وارد شده اید

en: You are connected to Facebook App %1$s, %2$sChange App%3$s
fa_IR: شما به Facebook App %1$s متصل هستید، %2$sتغییر App%3$s

en: You are currently editing a Search Form Widget in its old version. Any new Search widget dragged into the canvas will be the new Search widget, with the improved search capabilities.
fa_IR: شما در حال حاضر در حال ویرایش نسخه قدیمی ویجت جستجو هستید. هر ویجت جستجوی جدیدی که به بوم کشیده شود، ویجت جستجوی جدید با قابلیت‌های بهبود یافته خواهد بود.

en: You are not autorized to view this Note. Please contact your admin.
fa_IR: شما مجاز به مشاهده این یادداشت نیستید. لطفا با مدیریت سایت تماس بگیرید.

en: You are using %1$s set in the %2$sIntegrations Settings%3$s.
fa_IR: شما از %1$s در %2$sتنظیمات یکپارچگی%3$s استفاده میکنید.

en: You can also find the transaction details by visiting the link below.
fa_IR: همچنین می توانید با مراجعه به لینک زیر جزئیات معامله را مشاهده کنید.

en: You can also set a different %s by choosing "Custom".
fa_IR: شما همچنین می توانید یک %s دیگر را با انتخاب «سفارشی» تنظیم کنید.

en: You can create multiple footers, and assign each to different areas of your site.
fa_IR: می توانید چندین پاورقی ایجاد کنید و هرکدام را به مناطق مختلف سایت خود اختصاص دهید.

en: You can create multiple headers, and assign each to different areas of your site.
fa_IR: می توانید چندین سربرگ ایجاد کنید و هرکدام را به مناطق مختلف سایت خود اختصاص دهید.

en: You can create multiple products archive templates, and assign each to different categories of products. This gives you the freedom to customize the appearance for each type of product being shown.
fa_IR: می توانید چندین قالب آرشیو محصول ایجاد کرده و هر کدام را به دسته های مختلفی از محصولات اختصاص دهید. این آزادی به شما می دهد تا بتوانید ظاهر خود را برای هر نوع از کالایی که نشان داده شده است، سفارشی کنید.

en: You can create multiple single page templates, and assign each to different areas of your site.
fa_IR: می توانید چندین قالب برگه ایجاد کنید و هرکدام را به مناطق مختلف سایت خود اختصاص دهید.

en: You can create multiple single post templates, and assign each to a different category.
fa_IR: می توانید چندین قالب نوشته ایجاد کنید و هر یک را به یک دسته بندی خاص اختصاص دهید.

en: You can create multiple single product templates, and assign each to different types of products, enabling a custom design for each group of similar products.
fa_IR: شما می توانید چندین قالب محصول را ایجاد کنید و هر یک را به انواع مختلف محصولات اختصاص دهید و یک طرح سفارشی را برای هر گروه از محصولات مشابه ایجاد کنید.

en: You can create only %s item per story! | You can create only %s items per story!
fa_IR[0]: شما فقط می توانید %s آیتم در هر استوری ایجاد کنید!
fa_IR[1]: شما فقط می توانید %s آیتم در هر استوری ایجاد کنید!

en: You can customize the message if there are no results for the search term.
fa_IR: اگر هیچ نتیجه ای برای جستجو نداشته باشید می توانید پیام را سفارشی کنید.

en: You can easily control the layout and design of the Search Results page with the Search Results template, which is simply a special archive template just for displaying search results.
fa_IR: شما به راحتی می توانید طراحی صفحه نتایج جستجو را با قالب نتایج نتایج جستجو کنترل کنید. به سادگی یک قالب آرشیو فقط برای نمایش نتایج جستجو ایجاد کنید.

en: You can only add the Notices widget once per page.
fa_IR: فقط یک بار در هر صفحه می توانید ویجت اعلامیه ها را اضافه کنید.

en: You can publish only %1$s story! Currently story count is %2$s. | You can publish only %1$s stories! Currently story count is %2$s.
fa_IR[0]: شما فقط می توانید %1$s استوری منتشر کنید! درحال حاضر تعداد استوری ها %2$s می باشد.
fa_IR[1]: شما فقط می توانید %1$s استوری منتشر کنید! درحال حاضر تعداد استوری ها %2$s می باشد.

en: You can upload only %d file. | You can upload up to %d files.
fa_IR[0]: شما می توانید تنها %d پرونده بارگذاری کنید.
fa_IR[1]: شما می توانید تا %d پرونده بارگذاری کنید.

en: You cannot add more.
fa_IR: نمی توانید مورد بیشتری اضافه کنید.

en: You cannot remove more.
fa_IR: نمی توانید مورد بیشتری را  حذف کنید.

en: You have not entered a valid secret key for this environment, Please add a valid secret key
fa_IR: شم اSecret key معتبر برای این محیط وارد نکرده اید، لطفا یک Secret key معتبر اضافه کنید

en: You have received a new transaction through
fa_IR: شما یک تراکنش جدید از طریق دریافت کرده اید

en: You have unsaved changes, save your changes!
fa_IR: شما تغییرات ذخیره نشده دارید ، تغییرات خود را ذخیره کنید!

en: You may also like...
fa_IR: شما همچنین ممکن است دوست داشته باشید ...

en: You may be interested in...
fa_IR: شما ممکن است علاقه مند به ...

en: You must include the %1$s Widget in your template (%2$s), in order for Elementor to work on this page.
fa_IR: شما باید ویجت %1$s را در قالب اضافه کنید (%2$s), به این ترتیب المنتور در این برگه کار میکند.

en: You need an active Elementor Pro license
fa_IR: شما باید لایسنس المنتور پرو را فعال کنید

en: You need at least one WooCommerce order to preview the order here.
fa_IR: برای پیش نمایش سفارش در اینجا به حداقل یک سفارش ووکامرس نیاز دارید.

en: You won't be able to revert this!
fa_IR: شما نمی توانید این را برگردانید!

en: You're connected as %s.
fa_IR: شما به عنوان %s متصل شده اید.

en: You're not using Elementor Pro yet!
fa_IR: هنوز المنتور پرو فعال نشده!

en: YouTube
fa_IR: یوتوب

en: YouTube or Vimeo link
fa_IR: لینک یوتیوب و یا Vimeo

en: Your Elementor Pro license has expired.
fa_IR: لایسنس المنتور حرفه ای شما منقضی شد.

en: Your Elementor Pro license is about to expire. Renew now and get an exclusive, time-limited %s discount.
fa_IR: مجوز Elementor Pro شما رو به اتمام است. اکنون تمدید کنید و از %s تخفیف انحصاری و با زمان محدود برخوردار شوید.

en: Your Elementor Pro license is about to expire. Renew now and get updates, support, Pro widgets & templates for another year.
fa_IR: مجوز Elementor Pro شما رو به اتمام است. اکنون تمدید کنید و به‌روزرسانی‌ها، پشتیبانی، ابزارک‌های حرفه‌ای و قالب‌ها را برای یک سال دیگر دریافت کنید.

en: Your Elementor Pro license is inactive. To access premium Elementor widgets, templates, support & plugin updates activate your Pro license.
fa_IR: مجوز Elementor Pro شما غیرفعال است. برای دسترسی به ویجت‌ها، قالب‌ها، پشتیبانی و به‌روزرسانی‌های پلاگین ممتاز Elementor، مجوز Pro خود را فعال کنید.

en: Your Elementor Pro subscription has expired. Renew it now to regain access to the Pro features that elevate your website.
fa_IR: اشتراک المنتور پرو شما منقضی شده است. اکنون آن را تمدید کنید تا دوباره به ویژگی‌های حرفه‌ای که وب‌سایت شما را ارتقا می‌دهند، دسترسی پیدا کنید.

en: Your Fontello, IcoMoon or Fontastic .zip file
fa_IR: فایل zip شما از سایت Fontello, IcoMoon یا Fontastic

en: Your Global Widget is locked
fa_IR: ویجت عمومی شما قفل شده است

en: Your License Is Inactive
fa_IR: لایسنس شما غیرفعال است

en: Your License Key
fa_IR: کلید لایسنس شما

en: Your License Will Expire in %s.
fa_IR: لایسنس  شما در %s منقضی میشود.

en: Your Order
fa_IR: سفارش شما

en: Your cart is currently empty.
fa_IR: سبد خرید شما خالی است.

en: Your comment is awaiting moderation.
fa_IR: نظر شما در انتظار تایید است.

en: Your feedback is important in helping us keep the our website safe.
fa_IR: بازخورد شما به ما کمک میکند تا وبسایت خود را ایمن نگه داریم.

en: Your license is invalid for this domain. Please check your key again.
fa_IR: مجوز شما برای این دامنه نامعتبر است. لطفا کلید خود را دوباره بررسی کنید.

en: Your license is missing. Please check your key again.
fa_IR: لایسنس شما اشتباده است لطفا کلید خود را دوباره بررسی کنید.

en: Your license key should look something like this: %s
fa_IR: کلید لایسنس شما باید شبیه این باشید : %s

en: Your purchase's support period has ended. Please extend it to receive automatic updates.
fa_IR: دوره پشتیبانی خرید شما به پایان رسیده است. لطفا برای دریافت بروزرسانی های خودکار ، آن را تمدید کنید.

en: Your story has been deleted successfully.
fa_IR: استوری شما با موفقیت حذف شد.

en: Your story sent for review!
fa_IR: استوری شما برای بازبینی ارسال شد!

en: Your submission failed because of a server error.
fa_IR: ارسال شما بخاطر وجود مشکل در سرور دچار خطا شد.

en: Your submission failed because of an error.
fa_IR: ارسال شما بخاطر وجود مشکل دچار خطا شد.

en: Your submission failed because the form is invalid.
fa_IR: ارسال شما بخاطر نامعتبر بودن فرم دچار خطا شد.

en: Your submission was successful.
fa_IR: ارسال شما با موفقیت صورت پذیرفت.

en: Your trial expires in %s
fa_IR: دوره آزمایشی شما در %s منقضی می‌شود

en: Your trial has expired
fa_IR: دوره آزمایشی شما به پایان رسیده است

en: Your trial has expired. Miss your favorite Elementor Pro features?
fa_IR: دوره آزمایشی شما به پایان رسیده است. آیا ویژگی های مورد علاقه المنتور پرو خود را از دست می دهید؟

en: ZarinPal
fa_IR: پرداخت با زرین پال

en: ZarinPal Button Text
fa_IR: متن دکمه ی ژرین پال

en: ZarinPal Merchant Code is required to do refund via ZarinPal.
fa_IR: مرچنت کد

en: ZarinPal Settings
fa_IR: تنظیمات زرین پال

en: Zoom
fa_IR: زوم

en: Zoom Direction
fa_IR: جهت بزرگنمایی

en: Zoom In
fa_IR: زوم داخلی

en: Zoom Out
fa_IR: کوچک نمایی

en: [wp-story-activities] shortcode is deprecated. Use [wpstory-activities] instead.
fa_IR: شرتکد [wp-story-activities] منسوخ شده است. از [wpstory-activities] به جای آن استفاده کنید.

en: [wp-story-user-single-stories] shortcode is deprecated. Use [wpstory-user-single-stories] instead.
fa_IR: شرتکد [wp-story-user-single-stories] منسوخ شده است. از [wpstory-user-single-stories] به جای آن استفاده کنید.

en: [wp-story-user-stories] shortcode is deprecated. Use [wpstory-user-public-stories] instead.
fa_IR: شرتکد [wp-story-user-stories] منسوخ شده است. از [wpstory-user-public-stories] به جای آن استفاده کنید.

en: [wp-story] shortcode is deprecated. Use [wpstory] instead.
fa_IR: شرتکد [wp-story] منسوخ شده است. از [wpstory] به جای آن استفاده کنید.

en: all
fa_IR: همه

en: bbPress
fa_IR: بی بی پرس

en: bbPress Integration
fa_IR: ادغام با بی بی پرس

en: bottom
fa_IR: پائین

en: create new
fa_IR: ایجاد مورد جدید

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
fa_IR: F j, Y (فرمت تاریخ آرشیو روزانه)

en: day ago
fa_IR: روز پیش

en: days ago
fa_IR: روز قبل

en: eg. https://your-link.com/custom-page/
fa_IR: https://your-link.com

en: email-tick
fa_IR: تیک ایمیل

en: height
fa_IR: ارتفاع

en: hour ago
fa_IR: ساعت پیش

en: hours ago
fa_IR: ساعت قبل

en: https://your-webhook-url.com
fa_IR: https://your-link.com

en: key|value
fa_IR: کلید|مقدر

en: left
fa_IR: چپ

[ctx: million]
en: m
fa_IR: دقیقه

en: minute ago
fa_IR: دقیقه قبل

en: minutes ago
fa_IR: دقیقه قبل

en: month ago
fa_IR: ماه ‌قبل

[ctx: monthly archives date format]
en: F Y
fa_IR: F Y(فرمت تاریخ آرشیو ماهانه)

en: months ago
fa_IR: ماه پیش

en: of
fa_IR: از

en: post
fa_IR: پست

[ctx: post format archive title]
en: Asides
fa_IR: کلمات قصار

[ctx: post format archive title]
en: Audio
fa_IR: صوت

[ctx: post format archive title]
en: Chats
fa_IR: چت ها

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
fa_IR: گالری

[ctx: post format archive title]
en: Images
fa_IR: تصاویر

[ctx: post format archive title]
en: Links
fa_IR: لینکها

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
fa_IR: نقل قول‌

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
fa_IR: وضعیت ها

[ctx: post format archive title]
en: Videos
fa_IR: ویدئوها

en: reCAPTCHA V3
fa_IR: نسخه 3 reCAPTCHA

en: reCAPTCHA V3 validation failed, suspected as abusive usage
fa_IR: اعتبارسنجی reCAPTCHA V3 انجام نشد ، مشکوک به سوء استفاده

en: ridge
fa_IR: لبه

en: right
fa_IR: راست

en: second ago
fa_IR: ثانیه قبل

en: seconds ago
fa_IR: ثانیه قبل

en: select category
fa_IR: دسته بندی را انتخاب کنید

en: shipping fee
fa_IR: هزینه ارسال

en: show all settings
fa_IR: نمایش تمامی تنظیمات

en: terms and conditions
fa_IR: شرایط و قوانین

en: top
fa_IR: بالا

en: update post
fa_IR: بروزرسانی نوشته

en: via Elementor
fa_IR: از طریق المنتور

en: width
fa_IR: عرض

en: year ago
fa_IR: سال قبل

en: years ago
fa_IR: سال قبل

en: {number} Responses
fa_IR: {number} پاسخ ها
